Şimdi Ara

Araç Kararsızlığı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 100.000 ₺ bütçeyle dolu bir araç almak istiyorum. Dolu olması önemli çünkü sunroof xenon ledler benim için önemli. 10k üst alt oynatabilirim belki.

Önemli olan bir diğer etken satarken zorlanmak istemiyorum; o yüzden aracın popülerliği de önemli hale geliyor. Dizel Benzin farkına gelince yakıtta beni çok üzmesin istiyorum. Dizel güzel olur ama benzine hayır demem.

Aldığım fiyat teklifleri:
    1- Seat Leon Kırmızı 1.4 TSI ECO ACT FR 111.500
    2- Civic HB 111.000
    3- Civic Sedan Excutive 109.000

Bunlar 0 fiyatlar. 2.el de olur sorun değil ama temiz olup olmamasından çekiniyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Araç begenelim alalım.

• 110k ya 2015 118i led li sunroof lu bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paralara cikacak olsam 2016 s60 advance bakardim bi hayli dolu olur egeeki 0 alacaksaniz Civic sedanin c sutununu problem etmeyecekseniz ve 1.6 lpg lisini deniz kiyisi bi kentte kullanacaksaniz alin yoksa ankara gibi yuksek rakimli sehirlerde motor gucu basinctan oturu %10 azaliyor.

1) civic sedan

2) leon

• kia cerato

• 2016 model 36000'de sunroof olmayan Octavia 1.6 dizel otomatik style satayım
  • kayra39 kullanıcısına yanıt
    valla bulabilirsem neden olmasın. 2015 yeni kasa hem daha iyi olur.
  • Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    volvo çok ağır araba kaçıyor bana sanki. Yaşım 24, SRC Kursu sahibiyim. Kurum sahibi olarak gider ama yaşıma ağır gelir sanırım istanbul beylikdüzündeyim. C sutunu sorunu yeni üretimlerde yok diye biliyorum ondan tercihlerim arasına girdi.
  • Civic HB çok güzel bir araç fakat gel beni dinle ikinci el temiz bir önceki kasa sedan civic al pişman olmazsın. Hem senin istediğin bütün özellikler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 18 Ocak 2018; 14:12:10 >
  • isyankar97 kullanıcısına yanıt
    hocam cerato biraz modernlikten uzak kalmış gibi içi. dışı güzel ama yine çok basit gösteriyor kanımca.
  • Ünal kullanıcısına yanıt
    octavia güzel araç ama hiç düşünmedim bilmiyorum
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de çok beğeniyorum HB Yi. kaç defa yollarda gördüm içim eridi resmen. Lakin HB lerde sanırım sunroof yok. ben mi yanlış biliyorum acaba

Hocam eski kasaları da sevmiyorum. sadece civic değil %90 eski kasalar hoşuma gitmez.
  • Şaka bir yana Octavia iyidir kendi aracım için demiyorum o paraya gayet güzel seçenek olur. Benzinli almaktansa dizel almayı tercih ederim imkanlar dahilinde.
  • Ünal kullanıcısına yanıt
    o zaman dizel araç bakıcaz artık
  • 100 bin bütçeyle dediğiniz gibi dolu dizel araç çok zor gibi,

Makyajlı dizel otomatik 308 için fiyat alın derim, bütçenizin biraz üstünde ama allure+comfort pack araç için 115-118 bin gibi fiyatlar vardı sıfır araç teklifi konusunda. Active+cam tavan ve birkaç opsiyonla da 108 bin diyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 18 Ocak 2018; 17:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaya589

volvo çok ağır araba kaçıyor bana sanki. Yaşım 24, SRC Kursu sahibiyim. Kurum sahibi olarak gider ama yaşıma ağır gelir sanırım istanbul beylikdüzündeyim. C sutunu sorunu yeni üretimlerde yok diye biliyorum ondan tercihlerim arasına girdi.

24 yaşında 100 binlik arabaaa

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Sanırım haklısınız. Arkadasin tavsiyesi uzerine 1 serisine yoneldim. Ortapaket bakcaz artık 118 veya 116d . Bu gidişle 118 olcak gibi. Hocam nedense 308 ler hicbir zaman ilgi alanima girmedi. Daha doğrusu peugeot

• cakmarolexsaat C kullanıcısına yanıt
    Çalışıyoruz ve anlımızın akıyla para kazanarak harcıyoruz :)

• Civicde c sütunu durduk yere göçüyor. Facebook da grup vs var. Herkes şikayetçi firma arkasında durmuyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Civicde c sütunu durduk yere göçüyor. Facebook da grup vs var. Herkes şikayetçi firma arkasında durmuyormuş.

Yapma ya öylemiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Civicde c sütunu durduk yere göçüyor. Facebook da grup vs var. Herkes şikayetçi firma arkasında durmuyormuş.

Yapma ya öylemiymiş

Öyle tabi,civic sahibi olarak senin kendi aracının durumuyla dalga geçmende iyiymiş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.