Şimdi Ara

MTCD Araç içi multimedya cihazları için rom arşivi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
23.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar merhaba ,harici mikrofon girişi yaptım .Ama kart üzerinde bir uğraşım olmadı .Dahili mikrofonu serbestleştirip iptal edip bağlantılarına harici mikrofon girişi bağladım .İki pinli 3.5 mm dişi jack taktım .Sonuç gerçekten güzel oldu .Kesinlikle tavsiye ederim

MTCD Araç içi multimedya cihazları için rom arşivi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• temülken kullanıcısına yanıt
    Tebrikler
    Bende Uis7862 bir yeni cihaz adım. Üzerindeki mikrofonun hassasiyeti zayıf. 4pda da dahili mikrofonun bağlantılarını bantlayıp iptal etmeyi ve amfili mikrofon takmayı öneriyorlar. Amfili güvenlik kamerası mikrofonu aldım. Cihazı söküp gereken işlemleri yapmaya vakit bulamıyorum.

Ek: Amfili güvenlik kamerası mikrofonu bir işe yaramadı. Belki daha kalitelileri işe yarar bilmiyorum. Fakat cihazın dahili mikrofonunu iptal edip harici bağlayınca daha yararlı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 13 Ocak 2024; 19:33:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alphace A kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim Hayırlı olsun öncelikle .Cihazın özellikleri neler ,müsait olunca yazar mısınız ?Benim aracımda orjinal teyip sisteminin mikrofonu var .İnceledim içinde amfi devreside var .İlk önce onu denedim ama ses sıkıntılı oldu .Sonrasında normal android teyipler için AliExpress'ten bir mikrofon almıştım .Onu kullandım ve ses gayet güzel oldu .Yani amfili mikrofon uymayabilir ama eğer ruslar yapmışsa vardır bir bildikleri .

yapmış oldugunuz fan benim araçtaki cihaza olabilirmi dediğiniz gibi ısınma olayı baya fark edilir derecede ısınıyor benim aklımdanda geçti fan takmak ama nasıl olur

kendi menü içinde fan uygulaması var orada sıcaklığı gösteriyor lakin fan yok arka kısmında küçük bir fan takmış olsak elektrik olayı nasıl olur soket bölümünde herhangi çıkışı varmıdır .......

Justnavi marka Topway üretimi bir cihaz. Yurtdışından getirttiğim için vergi vb. olmayınca hesaplı geldi. Zaten yurtiçi satıcılar çok ilgisiz. Cihazı satıyorlar, garanti bitince tamir için 0 cihaz parası istiyorlar.

İşlemci, hafıza güncel. Topway cihazlarda root olmadığından istediğim gibi müdahale edemiyorum, canbus klimayı desteklemiyor ama yeterli.

Ayrıca arka tarafta orjina fan var soğutmada bir hayi işe yarıyor.

Fanıın fişini çekince 80-90 derece olan sıcaklık takınca 50-60 derecelerde dolaşıyor. Yüksek sıcaklık navigasyon cihazlarını CPUlarını öldrüyor. Bunu bizim Doğubank satıcıları iyi biliyor ama onlara göre bir fan takarak satmaktansa bozulunca yenisini aydırmak daha karlı.

Yeni modellerin mikrofon ve radyo alıcısı hassasiyetleri zayıf. Diğer yönlerden iyi.

En az 4 GB ram olmayan cihazlar birkaç yıl içinde çöp olacak.

https://tr.aliexpress.com/item/1005002086493167.html?pdp_npi=3%40dis%21USD%21182.85%2191.42%21%21%21%21%21%402101173916954324850405315d0a8f%2112000034792988592%21affd%21%21&af=1011914&afref=https%3A%2F%2Fc7.account.push4extension.com%2F&cv=47843&dp=69971724708562439e40afb269b44a8c&mall_affr=pr3&utm_campaign=1011914&utm_content=47843&utm_medium=cpa&utm_source=admitad&aff_fcid=7e941d45a25f40faafb68ce27a0ec1b7-1695644665737-06303&aff_fsk&aff_platform=api-new-product-query&sk&aff_trace_key=7e941d45a25f40faafb68ce27a0ec1b7-1695644665737-06303&terminal_id=ce607be593754cd6bad9db97ed699a24&afSmartRedirect=y

• Üstadım harika konu tam arayıp bulamadığım. Bir sorum olacak cevap verirseniz çok sevinirim. Avgo navigasyondan multimedya aldım sandero için. Cihaz android 12 yüklü 4 ram ve 32 roma sahip. Cihaza bir türlü arka kamerayı baglayamadim aktif edemedim. İnternet ve YouTube’daki tarifleri uyguladım ve olmadı. firmayla görüştüm defalarca bağlantı yapılacak kabloyu tarif edemediler ille de elektronikçiler gitmem gerektiğini söylediler bu sorunu çözemedim. Ayrıca bunların yazılımından kurtulmak istiyorum. başka bir yazılım yüklersem sorun yaşar mıyım? tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.

• MTCD Araç içi multimedya cihazları için rom arşivi

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Bence kendiniz yapamadıysanız bir oto elektrikçiye gösterin. Kısa devre yaparsa devre zarar görebilir.
    Android 12 için custom yazılım göremedim. Acaba gerçekten Android 12 mi yoksa Android 10 mu araştırmak lazım

40 tane oto elektrikçi toplansa yazılım atamaz bu cihazlara hocam hiç kapı kapı gezemem.

araşırmalarım sonucunda xdaforums ve 4pda forumlarını buldum. bu forumlarda istemediğim kadar bilgiye ulaştım ve güncelledim defalarca cihazı.

• MTCD Araç içi multimedya cihazları için rom arşivi4pda.to
    4PDA .:. Всё в порядке, но...
    https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1033789

İlgililer bu sayfayı ziyaret etsinler.

• Merhabalar bende cihazıma costom rom yüklemek istiyorum daha önce android telefona defalarca yükledim elim yatkın cihazım 2 gb ramli olduğu için kasmalar oluyo daha akıcı olması için sadeleştirilmiş bir rom yükleyip yükü azaltıp daha akıcı bir şekilde kullanılm sağlamak istiyorum fakat model numarasına göre nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Bu cihaz nasıl duruyor hocam oynamaya değer mi , radyoda cızırtı problemi var , carbitlink uygulaması tescilsiz hatası alıyorum , android auto uygulamalarında ekran yetersiz kalıyor görüntüyü kırpıyor , tema olarakta hiç sevmiyorum

• 2gb ramli cihazlar için yapılacak pek birşey yok.
    4 gb ramden aşağı cihaz almayın.
    XDA dan Custom rom veya Google servisleri yerine microg kurmak yararlı olur.

• 4/64gb multimedya aldım bazı yazılımsal sorunları mevcut exvol marka ama önemi yok sanırım markanın... buna uygun yazılım var mıdır?

Üstad 2014 model bir araç (Elantra) aldım. Üzerinde markası "Daiichi" olan ve aşağıdaki detaylara sahip bir multimedya mevcut. Kitapçığı da var, arabanın orjinal multimedyasıymış. 10 yıllık bir cihaz, büyük beklentim yok elbette ama gayet güzel çalışıyor. hiçbir şikayetim yok. sadece kendi navigasyonu var, google yada yandex gibi bir navigasyon yükleyebilsem bana yetecek yenisini alacak bütçeyi ayarlayana kadar.

Özetle bu cihaz için verdiğiniz linkte bir malzeme bulabilir miyim? İntel Sofia 3g klasöründe bir şeyleri benzettim ama emin olamadım...

Teşekkürler, kolay gelsin...

• Myway px5 kullaniyorum megane 3 icin cihazda tum tuslar olmaso gerektigi gibi calisiyor fakat cevirmeli ses acma tusu sesi kisiyor acma icin cevirsemde kisiyor

• Mcte_mx_v3.45 nasil erisebilirim yardimci olursan cok sevinirim

Hocam kolay gelsin mcu guncellemesi yaptim bende mx_3.45 den 3.78 e cikardim ama cevirmeli ses tusu iki yonede sesi kismaya basladi bilgin varmi 3.45 e nasil ulasirim

• Tam sistem bilgisine göre dosya çekin. HT MX KGL gibi kodlar önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 12 Ocak 2024; 8:56:2 >

Benim ekrandaki tüm bilgi bu. Yalnızca rakamlar var…

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.