Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.390
Cevap
825
Favori
1.708.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracımız kaza yaptı ve korktuğum başıma geldi olayın kaydı yok mini 0806'da baktık bulamadık, bataryası zayıflamıştı değişim yada iade talebi için ufak bir metin karalayabilirse sevinirim ingiliççesi olan arkadaşlardan. Allah'tan yaralamalı bir kaza değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 17 Kasım 2015; 0:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Aracımız kaza yaptı ve korktuğum başıma geldi olayın kaydı yok mini 0806'da baktık bulamadık, bataryası zayıflamıştı değişim yada iade talebi için ufak bir metin karalayabilirse sevinirim ingiliççesi olan arkadaşlardan. Allah'tan yaralamalı bir kaza değil.

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Bu mini 0806 bataryası ile ilgili özel msj'dan da birkaç arkadaştan sıkıntı yaşayan oldu. 1. msj tavsiyelerden kaldırıyorum bu kadar yeni bir kamera bu kadar çabuk pil hatası vermemeli

https://www.facebook.com/gearbestturkiye/ üzerinden iletişim kurarsanız yardımcı olacaklardır.

• quote:

Aracımız kaza yaptı ve korktuğum başıma geldi olayın kaydı yok mini 0806'da baktık bulamadık, bataryası zayıflamıştı değişim yada iade talebi için ufak bir metin karalayabilirse sevinirim ingiliççesi olan arkadaşlardan. Allah'tan yaralamalı bir kaza değil.

Siz metninizi Türkçe yazın buraya, biz dönüş yaparız. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Hayırlı akşamlar.
    Öncelikle tam olarak hangi konu başlığı altında sormam gerektiğine karar veremediğim için sizlere sormak istedim.
    Araç kamerama birkaç kural ihlali takıldı.
    Videoyu pc ye atıyorum movie marker ile kesiyorum telefona atıyorum ama ne oynatabiliyorum ne de trafik şubeye Watsap dan gönderebiliyorum.dosya türü desteklenmiyor diyor.
    sizler bu işi nasıl yapıyor sunuz yardımcı olursanız sevinirim.

Benim en kolayıma gelen yol videoyu direk PC'de açıp ilgili kısımlarını cep telefonumla tekrar çekmek oldu.

Biraz suyunun suyu gibi oluyor ama sağolsun G90'ım o kadar kaliteli çekiyor ki şimdiye kadar işimi gördü.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Bey iyice seviye atlamışsınız :)

Bu arada G1W-C ile ilk kazamı yaptım geçen. Hazır konuya gelmişken paylaşayım. Videoyu izleyene kadar çarptığım aracın nasıl oraya geldiğini anlamamıştım. Çünkü sinyalsiz önüme dönen ve duran Symbol'un önü boştu. Onu geçerken kafamı çevirip 1-2 saniye Symbol'e baktım. Kafamı tekrar çevirmemle o aracı görmem biraz geç olmuştu artık. Kamera sayesinde olay netleşmiş oldu. Neyseki tampondaki belli belirsiz 10 cm'lik bir iz dışında hasar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Olgu Bey iyice seviye atlamışsınız :)

Bu arada G1W-C ile ilk kazamı yaptım geçen. Hazır konuya gelmişken paylaşayım. Videoyu izleyene kadar çarptığım aracın nasıl oraya geldiğini anlamamıştım. Çünkü sinyalsiz önüme dönen ve duran Symbol'un önü boştu. Onu geçerken kafamı çevirip 1-2 saniye Symbol'e baktım. Kafamı tekrar çevirmemle o aracı görmem biraz geç olmuştu artık. Kamera sayesinde olay netleşmiş oldu. Neyseki tampondaki belli belirsiz 10 cm'lik bir iz dışında hasar yok.

Geçmiş olsun, sanırım kırmızıda geçen yayalar yüzünden durmuş öndeki araç neyseki ciddi birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

''Sevgili gearbest! canımızı yolda bulmadık, parayı da kolay kazanmıyoruz. Haliyle gün gelir iş görür diye aldığımız mini 0806 ürününüzün sadece mini kısmından memnunuz ama işten kaytarıyor. Köpek yılınız kutlu olsun nice nice yıllara.''

Yada :)

''Mini 0806 araç kameramızın bataryası alındıktan kısa süre sonra sorun çıkarmaya başladı ve 2 gün önce yaptığımız trafik kazasında da görüntüleri kaydetmedi, ücret iadesi yada değişim talep ediyoruz''

• quote:

quote:

quote:

''Sevgili gearbest! canımızı yolda bulmadık, parayı da kolay kazanmıyoruz. Haliyle gün gelir iş görür diye aldığımız mini 0806 ürününüzün sadece mini kısmından memnunuz ama işten kaytarıyor. Köpek yılınız kutlu olsun nice nice yıllara.''

''Mini 0806 araç kameramızın bataryası alındıktan kısa süre sonra sorun çıkarmaya başladı ve 2 gün önce yaptığımız trafik kazasında da görüntüleri kaydetmedi, ücret iadesi yada değişim talep ediyoruz''

I have bought Mini 0806 camera camcorder. Unfortunately, after a short while It began to have problems on the battery.
    What's worse, It coulnd't record the accident we have had recently because of the problem.
    I want a full refund or exchange of the item please.

• Hep inceleme konusu açacak değiliz ya :) Gün gelir başınıza gelirse belki işinize yarar. USB debug modunda yazılım atma

http://forum.donanimhaber.com/m_111952329/tm.htm
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    Faydalı bilgi Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

I have bought Mini 0806 camera camcorder. Unfortunately, after a short while It began to have problems on the battery.
    What's worse, It coulnd't record the accident we have had recently because of the problem.
    I want a full refund or exchange of the item please.

Kaza fotosuyla berabrer yolladım T15111710581

• merhaba 4 yıldır ambulans kullanıyorum araçlarda kamera mevcut değil. haziran ayında maddi hasarlı bi kaza yaptım araçta hasta var ve tepe lambaları açık şekilde arkadan çarptım bu etkenler kazada hiç bir etkisi olmadı normal minibüs gibi değerlendirildi kusurlu bulunup uyarı cezası aldım. önümde seyreden, dönüşlerde sinyal vermeden dönmeye çalışan, hart yola fırlayan o kadar çok araç varki. nöbetlerimde ayda 7-8 kez tak çıkar şeklinde kullanacağım gece ve plaka netliği olabilecek, diğer zamanlarda bisiklet ve motosiklette kullanacak bir cihaz bakıyorum. XiaoMi Yi ve SJCAM SJ4000 WiFi ön plana çıkıyor. XiaoMi Yi ekipmanlarıyla maliyet artıyor ve ekran yok. SJCAM SJ4000 WiFi ekipmanlı ama piyasada çok fazla sahtesi mevcut önerileriniz nelerdir?? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: velovis_

merhaba 4 yıldır ambulans kullanıyorum araçlarda kamera mevcut değil. haziran ayında maddi hasarlı bi kaza yaptım araçta hasta var ve tepe lambaları açık şekilde arkadan çarptım bu etkenler kazada hiç bir etkisi olmadı normal minibüs gibi değerlendirildi kusurlu bulunup uyarı cezası aldım. önümde seyreden, dönüşlerde sinyal vermeden dönmeye çalışan, hart yola fırlayan o kadar çok araç varki. nöbetlerimde ayda 7-8 kez tak çıkar şeklinde kullanacağım gece ve plaka netliği olabilecek, diğer zamanlarda bisiklet ve motosiklette kullanacak bir cihaz bakıyorum. XiaoMi Yi ve SJCAM SJ4000 WiFi ön plana çıkıyor. XiaoMi Yi ekipmanlarıyla maliyet artıyor ve ekran yok. SJCAM SJ4000 WiFi ekipmanlı ama piyasada çok fazla sahtesi mevcut önerileriniz nelerdir?? şimdiden teşekkürler

SJ4000 uzun vadede çok problem çıkartan bir ürün ( SJ4000 forumlarını inceleyin )

Xiaomi Yi Ambarella A7 işlemcisi ile güçlü, dayanıklı bir kamera.

LCD ekran bence hiç bir işe yaramıyor. Açık söylüyorum 5 tane Sj4000 mi 1 tane Xiaomi Yi mi deseler Xiaomi yi derim.

Onlarca kamera inceledim ve bir o kadar da kameram var, diyecekler 1 tek kamera seçme hakkın var Xiaomi Yi seçerim.

Ucuz etin yahnisi yavan olur ama 1 kere alın tam alın

İsteğe bağlı upgrade aparatları ile tek bir pil ile inanılmaz uzun çekimlerde yapılabilir.

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 17 Kasım 2015; 18:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eniscanbaz

http://www.aliexpress.com/store/product/Sunty-Auto-camera-Ambarella-A7-OV4689-mini-Car-DVR-Camera-Full-HD-1080P-Video-Recorder-dash/1182006_32424653506.html?spm=5261.7049941.1998509440.1002.j0blCI&sdom=101.646.676.0_32424653506
    sizce bu cihaz nasıl

Çözünürlüğü düşük, bilinmedik bir marka ve Gps dahil seçeneği pahallı. G98 çok daha iyi ve ucuz + yüksek çözünürlük.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_197884.html

• İcat çıkartma başımıza videosu :)

https://www.facebook.com/Paylasman/videos/1205548086126181/
  • Ausdom A261 aracımda kullanmaya başladım. GPS çabuk bağlanıyor ancak sanırım bir sorun var:) Hızımı doğru olarak göstermiyor. Örnek olarak hızım yaklaşık olarak 70-80 iken RegistratorViewer programında 140 gibi rakamlar var

Kullanan arkadaşlardan yorumları alayım
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    kazada sizin de payınız büyük bana göre. gideceğiniz yön sağ tarafta olmasına rağmen sürekli sol şeritte ilerliyorsunuz.. sola dönüp kavşağa girecek gibi davranıyorsunuz. aynı şekilde diğer araç da sinyalsiz bir şekilde sağdan dönmeye çalışıyor.

zaten bu dönel kavşaklar hep sıkıntı. insanlar en sağ şeritten en sola dönmek istiyor veya tam tersini deniyorlar. ben birazdan sola döneceğim, 50 metre önceden sola yanaşayım diyen yok.
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Hocam o kavşağı sürekli kullanırım. O kavşağa 3 şerit girip 3 şerit çıkıyor. Ortaya geçme imkanım olursa geçerim ama geçemezsem de zaten sola dönen fazla olmaz geneli düz devam eder. Ancak dönecek insan da sinyalini verirse ona göre davranırım. Farkındaysanız önümdeki hiç kimse sinyal vermiyor. Symbol'ü ben son ana kadar düz devam edecek sanıyorum önüme geçtiği anda bile. Zaten ters sinyalle gelip önüme geçen çarptığım adamı da Symbol yüzünden bir an dikkatimin dağılmasıyla görmedim. Symbol'ün önü boştu çünkü son ana kadar bakıyordum oraya da. Benim tek hatam Symbol'ün yaptığına rağmen kafamı 1 saniyeliğine de olsa çevirmem. O sırada ters sinyalle gelip önüme geçen ve kırmızıda geçen yayalar yüzünden durmak zorunda kalan aracı görmedim. Çarptığım adam da yayalara atarlanıyor zaten video sonunda gözüküyor. Ama kendisinde de suç var. O kavşağı bilenler bilir orta veya sağ şeritten o sol şeride geçmek büyük başarı gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Ausdom A261 aracımda kullanmaya başladım. GPS çabuk bağlanıyor ancak sanırım bir sorun var:) Hızımı doğru olarak göstermiyor. Örnek olarak hızım yaklaşık olarak 70-80 iken RegistratorViewer programında 140 gibi rakamlar var

Kullanan arkadaşlardan yorumları alayım

Pot player ile doğru gösteriyor yada videoda yaptığım gibi yapmak gerekli.

https://youtu.be/WQrzhlgLo3c

• 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.