Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.380
Cevap
825
Favori
1.706.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

arkadaşlar bana şöyle emekli maaşına uygun önerebileceğiniz bir ürün var mı :))

görüntü kalitesi elbette çok önemli ama bütçe olmayınca kaderimize razı olacağız

http://www.aliexpress.com/item/New-design-full-HD-1080P-car-DVR-with-GPS-and-G-sensor/1549998345.html
    65 dolara bırakıyor, 2. si bugün geldi

süper bir ürüne benziyor ama beni biraz aşıyor gibi :)

birde sitede 70 dolar yazıyor ama siz devreye girince zannedersem 5 dolar indirim veriyor ,doğru anlıyorum değil mi :))

gerçi ucuzları da pek bir şeye benzemiyor galiba

ama yinede f/p ürünü olup daha ucuza varsa bildirirseniz memnun olurum

ayrıca cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: osumer

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

https://www.dropbox.com/s/kdpu4kl5hmw2w6n/2014_1009_165036_003.MOV?dl=0

Bu kayıt 720P 60 FPS

Ayarını 1080P yapıp öyle bir çekim yapın.

Videolar 60fps kayıt edilmiş gibi görünse de ortalama 26 fps.
    Büyük ihtimal görüntüler bu nedenle kötü.
    Yoksa 60 fps gerçekten olsa cam gibi görüntü olmalı idi
    Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

lensi ve camı silince belki cam gibi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 11 Ekim 2014; 3:54:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: osumer

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

https://www.dropbox.com/s/kdpu4kl5hmw2w6n/2014_1009_165036_003.MOV?dl=0

Bu kayıt 720P 60 FPS

Ayarını 1080P yapıp öyle bir çekim yapın.

Videolar 60fps kayıt edilmiş gibi görünse de ortalama 26 fps.
    Büyük ihtimal görüntüler bu nedenle kötü.
    Yoksa 60 fps gerçekten olsa cam gibi görüntü olmalı idi
    Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

lensi ve camı silince belki cam gibi olur

Onuda yaptım lakin sonuç aynı. En temizi 1080 HD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar GPS sorun değil, sesi ve görüntüde bizi tatmin edecek ne alınabilir ?
    Kapasitörlü modellerin ne avantajı var ?

şu linktekilerin hiç videosu var mı? :http://www.aliexpress.com/item/New-design-full-HD-1080P-car-DVR-with-GPS-and-G-sensor/1549998345.html
    http://www.banggood.com/HD-1080P-Car-DVR-G1W-Dash-Recorder-Camera-G-sensor-2_7-Inch-p-88051.html

ucuz olması tabiki iyi olur 30-90 $ arası bişeyler tavsiye edebilir misiniz ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnc1223334444 -- 11 Ekim 2014; 11:35:21 >

• Aslında G1W C almayı düşünüyordum ama Tahtakale'de dolaşırken bir dükkanda araç kamerası olduğunu gördüm. Gece çekimi iyi olan bir şey istediğimi söyleyince bana Tosy QF722 önerdiler. Satıcı çok ilgiliydi. Orada örnek çekim yaptık. Görüntü beni tatmin etti ama detaylı incelemeyi aracıma taktıktan sonra yapacağım.
    Ürün şu:
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/tosy-qf-722-12-led-full-hd-1080p-arac-ici-kamera-fiyati,119382.html
    Ben Menekşe Han ORC Elektronik'ten 70 TL'ye aldım. Sonuçta fiyat 30$ gibi bir şey oldu. Pil sorun çıkartırsa satıcı orada. Pilini rahatlıkla bulabilirim. Beğenmezsem arka kamera yaparım.

• verdiğiniz linkte 130 tl. olduğu görülüyor ve gerçekten aynısı ve orijinal ise bende almak isterdim

tabi buradaki işi bilen arkadaşların yorumlarına da ihtiyacımız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizdehmen

Aslında G1W C almayı düşünüyordum ama Tahtakale'de dolaşırken bir dükkanda araç kamerası olduğunu gördüm. Gece çekimi iyi olan bir şey istediğimi söyleyince bana Tosy QF722 önerdiler. Satıcı çok ilgiliydi. Orada örnek çekim yaptık. Görüntü beni tatmin etti ama detaylı incelemeyi aracıma taktıktan sonra yapacağım.
    Ürün şu:
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/tosy-qf-722-12-led-full-hd-1080p-arac-ici-kamera-fiyati,119382.html
    Ben Menekşe Han ORC Elektronik'ten 70 TL'ye aldım. Sonuçta fiyat 30$ gibi bir şey oldu. Pil sorun çıkartırsa satıcı orada. Pilini rahatlıkla bulabilirim. Beğenmezsem arka kamera yaparım.

Örnek çekimleri paylaşın lütfen. Ama benim tipinden anladığım kadarı ile ( chipseti belli değil ) A101 yada şok markette satılan 49 tl lik kameranın çekimleri ile aynı olacağını tahmin ediyorum.

• Arkadaşlar tek kamera yeterli mi, arka tarafa da taksak nasıl olur ?

Park halindeyken çalışabiliyor mu bu kameralar ?

Son olarak hangi modeli öneriyosunuz, incelemeleri okudum ama karar veremedim.
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Ürün linkini verdiğiniz ürün.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    En kısa zamanda yükleyeceğim ama zaten beklentim yüksek değil.

• hayırlı olsun

güzel cihaza benziyor

bende az önce hepsiburada sitesinden aldım ama en ucuzlarından tabi ki :)

25 tl. bonusum vardı mecburen orada kullandım yoksa sizin üründen almayı düşünüyordum
  • Gündüz çekimini yaptım Divx programında izlediğimde çekimin kaliteli olduğunu çok net görebiliyorum lakin anlıyamadığım bir sorun var ! sağ cephe çok kaliteli sol cephe bulanık videoyu izlediğiniz an farkedeceksiniz.

Sizlerden ricam bu konu hakkında bana fikirlerinizi sunmak. Akabinde Ön cam ve lenside temizledim cın cık gibiler :D

Kamera ayarlarından bugün Plaka bilgimide kaydettim. Ayarlar konusunda herşey tamam.

Son olarak versiyon hakkında. Versiyonum 2.7 olarak görünüyor yükseltme yaptığımda gps ve çekim kalitesinde bir değişim söz konusu olurmu. Teşekkürler..

Gündüz çekimi 1080 HD

https://www.dropbox.com/s/7gzrfvdzikd6yfm/kkkk.MOV?dl=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 12 Ekim 2014; 1:41:47 >

• Arka cam için mini 801 mi mini 803 mü tavsiye edersiniz?
    Ön cam için kararım GT680W'den yana olacak sanırım.

Kubilay:
    Videoyu izledim, gerçekten de sol tarafta bir sorun var. Acaba bu sorunla başkaları da karşılaştı mı? Bana öyle geliyor ki bu bir donanım sorunu ve değişim talep edebilirsiniz eğer soun yazılımda değilse. Son yazılım 2.8miş ama nereden bulunuyor bilmiyorum. Dashcamtalk sitesi elimizde yok bu sürüm demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 12 Ekim 2014; 12:28:54 >
  • quote:

Gündüz çekimini yaptım Divx programında izlediğimde çekimin kaliteli olduğunu çok net görebiliyorum lakin anlıyamadığım bir sorun var ! sağ cephe çok kaliteli sol cephe bulanık videoyu izlediğiniz an farkedeceksiniz.

Sizlerden ricam bu konu hakkında bana fikirlerinizi sunmak. Akabinde Ön cam ve lenside temizledim cın cık gibiler :D

Kamera ayarlarından bugün Plaka bilgimide kaydettim. Ayarlar konusunda herşey tamam.

Son olarak versiyon hakkında. Versiyonum 2.7 olarak görünüyor yükseltme yaptığımda gps ve çekim kalitesinde bir değişim söz konusu olurmu. Teşekkürler..

Gündüz çekimi 1080 HD

https://www.dropbox.com/s/7gzrfvdzikd6yfm/kkkk.MOV?dl=0

Sol taraf yani toplamda %20 lik oranda kayıp var malesef

• Web üzerinden 2.8 versiyonunu arıyorum lakin herhangi bir yazılıma ulaşamadım.

Sol kısımdaki görüntü kaybını yazılım ile alakalı olduğunu düşünmek istiyorum umarımda öyledir. Kayıtları gerçekten güzel fakat sol kısımdaki görüntü kaybı canımı sıkmaya başladı.
  • Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Foxoffer'dan mı aldınız? Eğer öyleyse destek sayfasından mesaj gönderip video linkini ekleyebilirsiniz. Böylece görmüş oluruz desteklerini de. Belki de değişim yaparlar.
  • Sj4000 ile araç içi çekim yaptım .

Midyat ta bir belde idi..
    Şimdilerde midyatın mahallesi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiko1 -- 12 Ekim 2014; 15:56:45 >
  • quote:

Web üzerinden 2.8 versiyonunu arıyorum lakin herhangi bir yazılıma ulaşamadım.

Sol kısımdaki görüntü kaybını yazılım ile alakalı olduğunu düşünmek istiyorum umarımda öyledir. Kayıtları gerçekten güzel fakat sol kısımdaki görüntü kaybı canımı sıkmaya başladı.

2.7 sürümünden sonra çıkan pek çok sürüm oldu. En son 3.2 bir kamerada çıkmıştı ama kimdeydi hatırlamıyorum.

2.8 sürümü ilk olarak benim logolu kameramda görüp dashcamtalk a bildirimde bulunmuştum.

Yalnız 2.8 ve üzeri versiyonlara ait firmware oluşturulmadığı için dashcam talk hala 2.7 versiyonu barındıran firmware ü barındırmaktadır.

2.8 ve üzeri sürümleri kameradan nasıl çekeceğimize dair bilgisi olan var mı?

NOT: Ben 2.8 olan versiyonu 2.7 ye indirgeyerek video çekiminde karşılaştığım netlik sorununu halletmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outcast33 -- 12 Ekim 2014; 16:04:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: outcast33

quote:

Web üzerinden 2.8 versiyonunu arıyorum lakin herhangi bir yazılıma ulaşamadım.

2.7 sürümünden sonra çıkan pek çok sürüm oldu. En son 3.2 bir kamerada çıkmıştı ama kimdeydi hatırlamıyorum.

2.8 sürümü ilk olarak benim logolu kameramda görüp dashcamtalk a bildirimde bulunmuştum.

Yalnız 2.8 ve üzeri versiyonlara ait firmware oluşturulmadığı için dashcam talk hala 2.7 versiyonu barındıran firmware ü barındırmaktadır.

2.8 ve üzeri sürümleri kameradan nasıl çekeceğimize dair bilgisi olan var mı?

NOT: Ben 2.8 olan versiyonu 2.7 ye indirgeyerek video çekiminde karşılaştığım netlik sorununu halletmiştim.

İlginiz ve cevapınız için Teşekkürederim..

Birazdan 2.6 sürümünü indirip bir deneme yapacağım umarım başarılı olurum.

• 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.