Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 TL'ye iyi çekim yapan bir kamera var mı. Tek aradığım özellik plakaları net okusun yeter. Başka hiçbir özellik aramıyorum.

• cyrano_13 C kullanıcısına yanıt
    https://www.ddpai.com/cn/download-app/

Buradan indirebilirsiniz.
    QR kodu tarayınca da bu link çıkıyor.

https://a.app.qq.com/o/simple.jsp?pkgname=com.vyou.vcameraclient

Buradan da Çin in app mağazasını indirmek için üstteki mavi direk apk olarak indirmek için alttaki mavi. Alttaki mavi daha çabuk olur.

• Teşekkür ederim link için. Malesef Çin versiyonunda da ekleyemedim cihazı. Samsung android 14 romunda bir hata var belki de, bilmiyorum. Samsung a51 de ve Xiaomi telefonda olsu mesela, ama Samsung a52s (android 14) de de olmadı. İlginç bir durum. Ya cihazı böyle kullanıcam ve gerektiğinde videoları sd kartı çıkarıp aktaricam , ya da cihazı iade edecem

• Bu arada samsung s23 telefonuma format attım ama sonuç yine aynı
  • 1000 tl ye kamera yok..cunku sadece vergisi 1000 tl
    yani kendine kamera aliyorsan...1 tanede o fiyat kadar vergiyi devlete oduceksin
    vergi yoksa alamazsin..niye aldin vergisi galiba

alimlar azalsin..çin ekonomisi batsin..amerika kazansin
    muttefik abd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 25 Mart 2024; 22:35:17 >
  • Aliexpress'ten sim kartı yuvası olan bir dikiz aynası kamera beğendim, 120$'lık kameraya 60$ gümrük vergisi istedi :))) daha bunun imei kaydı filan var, sessizce çöp kutusuna tıkladım.
  • cyrano_13 C kullanıcısına yanıt

Cihazi eklerken gps i acman gerekiyor. Bir de telefonu cihaza yakin tut. Bazen çekmiyor. Google play de ddpai uygulaması var. Onu kullanabilirisn. Çin versiyonuna gerek yok.

• bace3434 kullanıcısına yanıt

Dolari abd mi arttiriyor😂😂 sen kamera alma boşver 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortune1905 -- 27 Mart 2024; 12:17:8 >
  • fortune1905 kullanıcısına yanıt

Engelle geç uğraşma

• Merhabalar. bir süre önce ddpai z50 dual modelini park kitiyle beraber yurtdışından, resmi sitesinden, 140 dolara satın almıştım ("D15" kuponu ile 155'ten 140'a düştü). Hem satın alma sürecimi hem de ürünle alakalı fikirlerimi paylaşmak isterim, belki ilgilenenlere bir faydası olur.

9 Martta sipariş verdim, birkaç gün sonra benden mail yoluyla kimlik numaramı istediler ve 13 Mart'ta kargoladılar. 21 Mart'ta ise MNG Kargo teslim etti. Yani açıkçası iyi bir hızda geldi. 140 dolar haricinde ne teslimat için bir ücret ödedim, ne de gümrük vergisi ödedim. hepsini kendileri karşılıyor. MNG Kargo da direkt kapıda elime verip gitti, bir ödeme vs istemedi. Açıkçası satın alım süreci pratik ve sorunsuzdu.

Ürünle alakalı olarak ise öncelikle önceden başka araç içi kamera kullanmadığımı söylemek isterim. o yüzden deneyim anlamında bir karşılaştırma yapmam mümkün değil.

- cihaz: cihazın kendisi epey ufak, aslında dışarıdan görüntü anlamında ufak olması daha iyi, pek dikkat çekmiyor. ama yapıştırılan bir braketi falan yok, bazı cihazlar braketliymiş. bunda direkt cihazı yapıştırıyorsunuz ve geri çıkartamıyorsunuz. bu benim için bir eksi gibiydi ama kullanınca gördüm ki açıkçası cihazı ordan çıkartma ihtiyacı pek doğmuyor. uyguluması işlevsel. cihazın ekranı da küçük, ama kendisi ve ekran bana kaliteli hissettirdi.

- kurulum: bu işlerden pek anlamamama rağmen hem ön hem arka kamerayı kolayca monte ettim. cihaz kurulumu oldukça basit. çakmaklıktan güç alıyor, park kitinin kurulumunu henüz yapamadım. belki bir elektronikçiye yaptıracağım.

- Ön kamera: ön kamerası 4k, hem gündüz hem gece çekimleri gayet iyi.

- arka kamera: arka kamerası gündüz iyi. gece ışıklı ortamda (şehiriçinde) yine idare eder, ama gece ışıksız şehirlerarası yolda pek bir şey anlaşılmıyor. ışıklar falan patlıyor. ama özel gece görüşü olmayan diğer kameraların da bundan bir farkı olmaz diye tahmin ediyorum.

- uygulama: uygulaması genel olarak güzel, ufak tefek sorunları oluyor ama önemsiz. wi-fi ile uygulamaya bağlanıyorsunuz. gps olduğu için hem hızınız, hem gittiğiniz rota sorunsuz bir şekilde gözüküyor. bunla alakalı verileri güzel. uygulama üzerinde ADAS bilgileri/uyarıları da var, ama ben henüz pek anlayamadım. cihazın kendisi de bazen uyarılar veriyor, onu da henüz tam çözemedim. ayrıca g sensörü harekete geçtiğinde kaydı "emergency" olarak kaydediyor ve farklı bir dosyaya atıyor. ama park kitini kurmadığım için park halindeki durumla alakalı bilgim yok.

- pili kapasitörlü, benim tercih etmemde bu faktör de etkili oldu

- bu arada video büyüklüğü: gündüz ön kamera 1 dk = 200mb'ye yakın. gece 1dk = 100mb civarı. arka kamera ise gündüz ve gece 1 dk = 40mb civarı yer kaplıyor.

- genel itibariyle çok rahat bir şekilde iş görecek bir cihaz. bu fiyata ben tavsiye ederim.

• eyvahfilvar kullanıcısına yanıt

Alacak arkadaşlar 50$ üstünde geçerli %5 indirim için LXZ-WRCUGYR kodunu deneyebilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydange -- 27 Mart 2024; 23:44:54 >
  • 2 kameraya 5000 verene kadar bunu alın daha ıyı

Gönderi ücreti ücretsiz

Vergi US $42.25

Bütün ToplamUS $123.75

aliexpress.com
    2849.03TRY 22% OFF|Çift lensli araba DVR 4K 2160P Sony sensörü WIFI GPS Logger 2 araç içi kamera Video kaydedici gece görüş 170 derece Video kamera D30H|DVR/Dash Kamera| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/i/2251832763704241.html?gatewayAdapt=tur2glo4itemAdapt
  • bace3434 kullanıcısına yanıt

IMX323 sensörü 2k iken bu cihazın nasıl 4k olduğunu iddia ediyorlar ben tam anlamıyorum. teknik bilgim iyi değil ama 1500 liralık cihazlarda bile bu sensörü kullanıyorlar. 4400'e bunu (gpsli olan bu fiyat) alacağıma 4600'e ddpai z50 aldım, en azından gerçekten 4k olan imx415 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahfilvar -- 28 Mart 2024; 3:43:39 >
  • 2 gün önce Amazon'dan Redtiger aldım. Kargoya hemen ertesi gün verildi. Gelince izlenimlerimi paylaşırım. Forumdan da yardımcı olanlar oldu, onların da katkısıyla aldık bakalım.

• Aliexpress çakallık yapmaya başlamış, vergiyi biz hallediyoruz deyip %20 gümrük vergisi alınması gereken ürünlere %50 koyuyor. Bazı sitelerde olan vergiyi bırak ben halledeyim seçeneği de yok.
  • drerdogan kullanıcısına yanıt

Nasıl memnunmusun bende alacam

Hocam bırak şunu Allah aşkına. Dolari abd nin arttirdigina inanan birinden tavsiye alinir mı 😂😂

• 1 Nisan'dan sonra bankalar kredi kartına düşük faizle taksit yapamayacak, öyle bir niyetiniz varsa beklemeden alın.
  • arac kamera bundan sonra kımse alamıcak gıbı gelıyor bana

Ben de aynı setten sipariş verdim.

128gb yeterli olur diye düşünüyorum.

Hangi hafıza kartını kullanıyorsun kamera için?

Performans ve ömür açısından kart önerilene açığım :)

• 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.