Şimdi Ara

Arabistan iPhone Facetime Olduğunu Anlamak İçin...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
2.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Arabistan'dan getirilen iphone telefonlarda facetime olduğunu anlamanın basit bir yolu var.

Öncelikle modelin Türkiye garantisinde olup olmadığına dikkat edin. Türkiye'de garanti kapsamında olan bazı modeller aşağıdadır.
    iPhone 7 32 gb için>>>A1778
    iPhone 7 Plus 32 gb için>>>A1784

Bunlar Türkiye garantili buna bakmak yetmez ayrıca facetime var mı yok mu ona da bakmak gerekir.

Part no>>>........LL/A böyle bitiyorsa facetime var

Part no>>>........DE/A Böyle bitiyorsa facetime yok demektir.

Arabistan'dan getirilen iPhone 7 32 Gb Siyah telefonu inceleyip test ettim. Bu bilgileri teyit etti.

........AB/A part no'da slaçtan önce E yada AB harfi varsa facetime yok,diğer harfler facetime özelliklidir.

Kafanıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz. Arabistan'da yaşıyorum. Telefon piyasasını iyi biliyorum. Arabistan'da facetime yok diyenler bir yandan haklılar. Çünkü Arabistan için üretilen telefonlarda facetime özellik kapatılıyor. Lakin Arabistan için üretilmeyen facetime özelliği açık olan telefonlar da Arabistan'a getiriliyor. Avrupa ve Amerika için üretilen modeller burada satışa sunuluyor.

• Suudi Arabistan niye yasaklamış ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Suudi Arabistan niye yasaklamış ki ?

İnsanların birbirleriyle rahatça iletişime geçmelerini engellemek için. Karallığa zarar verecek olanların örgütlenmesini engellemek güya saçma bir yasak .başka programlarla görüşülebiliyor. Watsappın konuşma özelliğini de yasakladılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.