Şimdi Ara

Arabistan'dan alınabilecek üç telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabistan'dan her telefonu almak size avantaj sağlamaz.
    Alacağınız telefon sizin için Türkiye'ye göre uygun fiyatlı olmalı.
    Ayrıca orjinal olmayan bir ürün de sizi sıkıntıya sokabilir.
    Aldığınız ürünün Türkiye'de geçerli garanti belgesi de olmalı.

Arabistan'dan telefon alırken dikkat etmeniz gereken bir çok hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

İşte tüm bunlara uygun telefonlar aşağıdakilerdir.

1-İphone 6s Plus 16GB
    2-İphone 6s Plus 64GB
    3-İphone 6s Plus 128GB

Fiyatlarınıwww.souq.com Arabistan'ın en popüler elektronik ürün sitesinden inceleyebilirsiniz.

• Arabistan'da iki tür iPhone var. Bazılarında Facetime uygulaması yok ve sınırlı erişim var. Fiyattan önce hangi cihazda Facetime uygulaması var veya yok buna bakılmalı. Sonrasında da Türkiye'de satılan kodlar ile aynı olması önemli. Mesela A1688 serileri garantiliyken, bazı modellerde uluslararası garanti yok. Arabistan'dan alınan kısıtlı iPhone'lar piyasanın epey altında gidiyor.

Gereksiz bir konu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Arabistan'da iki tür iPhone var. Bazılarında Facetime uygulaması yok ve sınırlı erişim var. Fiyattan önce hangi cihazda Facetime uygulaması var veya yok buna bakılmalı. Sonrasında da Türkiye'de satılan kodlar ile aynı olması önemli. Mesela A1688 serileri garantiliyken, bazı modellerde uluslararası garanti yok. Arabistan'dan alınan kısıtlı iPhone'lar piyasanın epey altında gidiyor.

Gereksiz bir konu olmuş.

Türkiye ile aynı kodlara sahip, bilginiz olmadan konuşuyorsunuz. Tavsiye ettiğim ürünler uluslararsı garantili ve facetime özellikli olanlardır. Buradan aldığınız bir iphone 6s plus 64 gb 4g lte ile Türkiyeden aldığınız arasında hiç bir fark yok. Üç senedir Arabistan'da yaşıyorum sürekli Türkiye'ye telefon götüryorum pasaport kayıtları yapılıyor hiç bir problem yaşayan olmadı bu güne kadar. Bilmeden konuşmanız sadece kulaktan duyma bilgiler, insanların ekmeğine zarar veriyor. keşke söylediklerinizde haklı olsanız da size cevap yazmasaydım

Yazıyı dikkatli incelediyseniz Arabistan'da telefon alırken dikkat edilecek hususlara değinmişim. Buradan bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan hurma

quote:

Arabistan'da iki tür iPhone var. Bazılarında Facetime uygulaması yok ve sınırlı erişim var. Fiyattan önce hangi cihazda Facetime uygulaması var veya yok buna bakılmalı. Sonrasında da Türkiye'de satılan kodlar ile aynı olması önemli. Mesela A1688 serileri garantiliyken, bazı modellerde uluslararası garanti yok. Arabistan'dan alınan kısıtlı iPhone'lar piyasanın epey altında gidiyor.

Gereksiz bir konu olmuş.

Türkiye ile aynı kodlara sahip, bilginiz olmadan konuşuyorsunuz. Tavsiye ettiğim ürünler uluslararsı garantili ve facetime özellikli olanlardır. Buradan aldığınız bir iphone 6s plus 64 gb 4g lte ile Türkiyeden aldığınız arasında hiç bir fark yok. Üç senedir Arabistan'da yaşıyorum sürekli Türkiye'ye telefon götüryorum pasaport kayıtları yapılıyor hiç bir problem yaşayan olmadı bu güne kadar. Bilmeden konuşmanız sadece kulaktan duyma bilgiler, insanların ekmeğine zarar veriyor. keşke söylediklerinizde haklı olsanız da size cevap yazmasaydım

Yazıyı dikkatli incelediyseniz Arabistan'da telefon alırken dikkat edilecek hususlara değinmişim. Buradan bakabilirsin.

Yalnız burası ekmek arama yeri değil.

• quote:

quote:

Gereksiz bir konu olmuş.

Arabistan'da satılan iPhone 6S +'ların büyük bir çoğunluğu Amerika çıkışlı A1634 veya Çin çıkışlı A1699 serisinden. Bu cihazların Türkiye garantisi olmadığı gibi Facetime özelliği yok. A1687 koda sahip olan cihazlar da 1 sene uluslararası garantili. Cihazların kodlarını belirtmeden Sarı Çizmeli Mehmet Ağa... İnsanlar, yurt dışı cihaz alırken özellikle koduna dikkat ediyor. Bence siz bir şey bilmiyorsunuz. Bu işten ekmek yiyorsanız, gidin ikinci ele açın konunuzu. Buraya değil.

• quote:

quote:

quote:

Gereksiz bir konu olmuş.

Arabistan'da satılan iPhone 6S +'ların büyük bir çoğunluğu Amerika çıkışlı A1634 veya Çin çıkışlı A1699 serisinden. Bu cihazların Türkiye garantisi olmadığı gibi Facetime özelliği yok. A1687 koda sahip olan cihazlar da 1 sene uluslararası garantili. Cihazların kodlarını belirtmeden Sarı Çizmeli Mehmet Ağa... İnsanlar, yurt dışı cihaz alırken özellikle koduna dikkat ediyor. Bence siz bir şey bilmiyorsunuz. Bu işten ekmek yiyorsanız, gidin ikinci ele açın konunuzu. Buraya değil.

Telefon siparişi veren herkese ürün ile ilgili tüm bilgiler gönderiliyor. Türkiye'de geçerli garantisi olup olmadığı araştırılıyor. Ondan sonra onay verilirse ürün gönderiliyor. İmei ve seri numaralarına kadar tüm bilgiler karşı tarafa gönderiliyor. Senin haberin yok biraz geri de kalmışsın Arabistan ile Türkiye'ye gönderilen ürünler aynı biraz araştır istersen.

• Düz 6S'lere neden replika dediniz hocam açar mısınız biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.