Şimdi Ara

Arabam Çalındı,Bulundu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracım Karşıda bulundu geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlara duyarlılıklarından ötürü çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exelente -- 6 Şubat 2015; 0:41:51 >

• Bu ikitelli bagcilar avcilar tarafini karantinaya almak lazim istanbuldaki araba hirsizliginin cogu bu semtlerde ins.kisa zamanda bulunur araciniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun hocam
  • Geçmiş olsun bulunur umarım.

• Sağolun arkadaşlar gerçekten üzücü bir olay.
  • Geçmiş olsun..inş.bulunur..daha önce bir tanıdığın başına gelnişti..bu tarz araçları genelde bir yerde hırsızlık yapmak için çalıyorlar..işleri bitince çıkar biryerden..

• Gecmis olsun.

• Exelente kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Umarım bulunur en kisa zamanda

• Gecenlerde bi arkadasin yorumu aklima geldi ve cok bgenmistim alinti yapayim :

" bagcilar mi ? Uzerine bile tukurmem o semtin "

• vay be 65binde 93 model gözğnğz gibi bakıyomuşsunuz anlaşılan, çok geçmiş olsun
  • Hocam araba devrilince yol gösteren çok olur ama, benim rahmetli dedem buji kablolarını söker eve götürürmüş. Arabayı çalmayı 2-3 kere denemişler ama başaramamışlar. Hatta birinde yokuş aşağı vurdurmayı denemişler çalıştıramamışlar yine, bırakıp kaçmışlar. Birinde de ruhsatı alıp kaçmışlar.
  • Geçmiş olsun ..
  • geçmiş olsun. park ettiginiz yerde kamera mobese yok mu ? bi araştırın bakın bence.
  • Ara sokak olduğu için o yöne bakan kamera yok malesef,yine de esnaftan rica ediceğim kontrol etmelerini çalındığı saatlar arası,eskiden bujileri bende sökerdim ama artık ihtiyarladı diye kimse ellemez diyordum,baston kilit ve gizli kontak vardı ama hırsız bu.
  • Çok geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun. Bu aralar hırsızlık olayları arttı. Kesin karşıya geçmiştir o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

Geçmiş olsun. Bu aralar hırsızlık olayları arttı. Kesin karşıya geçmiştir o.

Siyasi mesaj vermeyin...
  • Bravo hocam, çok iyi bir yerden yakalamışsınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.