Şimdi Ara

Araba tercihi lütfen yardım. 33000 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. 33000 TL ye kadar bütçem var. Hangi araba tercihi en iyisi olur. Ailem ile kullanacağım. 1 çocuğum var.

Aradığım özellikler:
    kesin olması gereken.

1) Otomatik vites olmalı
    2) Bagaj büyük olmalı çocuk arabası vb. alacak.
    3) Az yakıt tüketmeli.

Hangi araç uygun ve bu paraya en iyisi olur. (2. el)

• Sedan mı, yoksa sw mi düşünüyorsunuz?
  • SW daha iyi olur ama daha fazla yakıt harcıyor diye vazgeçmiştim. Her ikisi de olur. Ya da tüplü alırım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carierer -- 10 Kasım 2011; 21:42:43 >
  • bentley
  • Scenic benzinli nekadar yakar şehir içi dışı?
    Seat hiç kullanmadım ama yazdığınız iyi oldu inceleyeyim.
    C max taki sorunum ise, fordun dizel otomatiğinde sorun yaşarsın demeleri tanıdıkların. Verdiğiniz bilgiler yararlı oldu teşekkür ederim arkadaşlar, başka çıkarsa yine haberim oldun, bu araçları araştırıyorum.
  • Scenic de karar vermek üzereyim. Yakıt nasıl gider kullanan arkadaşlar yardım? Dizeli mi daha iyi, yarın 100000 de sorun çıkarmasın. benzınde sehır içi nasıl ya da tüplü ne kadar yakar.?
  • güncell
  • versolarıda inceleyn
  • eski kasa c5 de olabilir. ben şahsen iyiden iyiye ona yoğunlaştım. parayı denkleştirip temizini denk getirebilirsem alacağım.
  • Megane II hatchback kullanıyordum otomatik 4 ileri olmasından dolayı ist. ş.içi 10.5-11 lt yakıyordu. Scenic te ondan aşağı yakmaz
  • peugeot 308 i öneririm tüm ihtiyaçlarını karşılar dizel otomatık veya lpg otomatık
  • sıfır ford transit connect silver alabilirsin o fiyata ama otomatik olurmu bilmem
  • Bende Scenic diyorum. Ananemin kardeşinde vardı. Gayet rahat bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz_2115

Arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. 33000 TL ye kadar bütçem var. Hangi araba tercihi en iyisi olur. Ailem ile kullanacağım. 1 çocuğum var.

Aradığım özellikler:
    kesin olması gereken.

1) Otomatik vites olmalı
    2) Bagaj büyük olmalı çocuk arabası vb. alacak.
    3) Az yakıt tüketmeli.

Hangi araç uygun ve bu paraya en iyisi olur. (2. el)

Düşünmeye ne gerek var BMW 740 (aslında 750 diyecektim ama çok yakıyor)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.