Şimdi Ara

Araba fiyatları gereksiz mi pahalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bakıyorum da mercedes cla nın donanımlısı 200 bin evoque autobiography 300bin bu c sınıfı araçlar neden bu kadar pahalı evoque c sınıfı değil de örnek verdim. Adam akıllı bi araba almaya kalksanız 400den aşağısı hikaye bu nasıl ülke arkadaş doyamadık yandan yemeye. Bıktım yemin ederim ülkenin ülkeliği kalmadı devlet milleti kertmekten başka ne işe yarıyor sorarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: wawacell_159

Arkadaşlar bakıyorum da mercedes cla nın donanımlısı 200 bin evoque autobiography 300bin bu c sınıfı araçlar neden bu kadar pahalı evoque c sınıfı değil de örnek verdim. Adam akıllı bi araba almaya kalksanız 400den aşağısı hikaye bu nasıl ülke arkadaş doyamadık yandan yemeye. Bıktım yemin ederim ülkenin ülkeliği kalmadı devlet milleti kertmekten başka ne işe yarıyor sorarım

Şükür etmek diye bir kavram biliyor musun ?

400 bin ne ya tamam fiyatlar ülkemizde hükümet ve distrübütörler sağolsun yüksek ama 50-60 bine bile gayet düzgün sıfır araba var.

Bu arada profiline baktım da S40 ile girmiş 2013 superb yazıp bu sene de CLA ve Evoqueye girmişsin. Inşallah bir önceki Konu ve bu konu ile kimsenin zamanını boşuna almıyorsundur

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Haftaya evoque'un detaylı anlatımlarını yaparım kardeşim sana 34 MRT plakayı da açık bırakırım ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: wawacell_159

Haftaya evoque'un detaylı anlatımlarını yaparım kardeşim sana 34 MRT plakayı da açık bırakırım ;)

Bekliyorum haberdar edersen sevinirim. Yoksa bu mesajın ekran görüntüsünü aldıM ben hatırlatırım.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Ayın 12'sini bekle haberdar edicem. Çanakkaleye gelirsen de bi tur veririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.