Şimdi Ara

Araba almak bu kadar zor olmamali !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 haftadir arastirma yapiyorum. Cok yoruldum ve kafam cok karisti. Yardim ederseniz cok memnun olurum.

Ise gidip gelmek icin araba almam gerekiyor. Istiyorumki beni ustayla tamirciyle ugrastirmasin, yakiti az harcasin. Vites otomatik manuel farketmez.

Butcem 60.000 tl.

Fiesta , clio , yaris ve jazz arasinda kaldim fakat onereceginiz baska bir modele de acigim.

Artik vereceginiz cevaba gore bir tanesini alacagim.
    Simdiden cok tesekkur ederim.

• Yakın bir zamanda aynı bütçeyle benzer bir süreçten geçtiğim için ne kadar yorulduğunuzu ve kafanızın ne kadar karıştığını tahmin edebiliyorum. Biz de yeni ehliyet alan kız kardeşim için aynı bütçeyle otomatik bir araç arayışındaydık. O yüzden otomatik vites almak istiyormuşsunuzcasına yardımcı olmaya çalışacağım. 60 bine temiz Yaris ve Jazz maalesef biraz zor.

Fiesta ya da Corsa bakabilirsiniz. Hatta otomatik düşünüyorsanız kesinlikle Clio ve Vw grubu dışındaki araçlara bakın, mümkünse tam otomatik olsun.

Eğer dizel ve yarı otomatik olsun derseniz tek seçeneğiniz Punto oluyor. Biz 98.500 km'de, imzamdaki full dizel otomatik Punto'yu yaklaşık 3-4 hafta önce 56.650'ye aldık, şimdilik memnunuz.

Manuel vites piyasasına çok da hakim değilim bu arada.

Kolay gelsin.

@emremct
  • 2. el araba ararken delirmediğinize şükredin. Millet boşuna 5-10 bin fazla olsun da sıfır olsun demiyor.
  • ec.dmn kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Benim icin cok degerli bilgiler bunlar. Bir de aldiginiz punto kac modeldi ?
  • Renault Clio

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2.sahibinden-hasarsiz-boyasiz-111700-km-de-peugeout-308-1.6-hdi-750554021/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-boyasiz-110luk-750944635/detay
    Adam sorunsuz olsun sanayiyle uğraştırmasın yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspento -- 18 Kasım 2019; 19:46:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Adam sorunsuz olsun sanayiyle uğraştırmasın yazmış

Alıntıları Göster
    senin önyargını yenmek atomu parçalamaktan daha zor kardeşim.

2 yıldır 2012 model 308 kullanıyorum. düzenli bakım dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım. hiç 308 kullandın mı?
  • Toyota corolla 2009-2010 öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emremct E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, 2011 model Punto EVO. En üst paket olan Dynamic versiyon.

@emremct

• Yorumlarinizi bekliyorum.
  • yeni kasa i20 jump paket veya kia rioyu tavsiye ederim temiz olduktan sonra sizi üzmeyecek araçlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onerilerinizi bekliyorum.
  • ec.dmn kullanıcısına yanıt
    puntonun değişeni boyası var mı?
  • emremct E kullanıcısına yanıt
    Baz donanım 1.4 otomatik Corsa al geç.

• eskiden öyleydi 40 bine ikinci eli 60 binede sıfırı vardı şimdi 60 70 bine ikinci eli 120 bine sıfır var hocam
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    3 Parça boya (Sağ ön çamurluk, sağ arka çamurluk, arka bagaj kapağı) var , bir de sağ arka kapı sacı değişik.

@Sar1Lac1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.