Şimdi Ara

apu sistem hakkında ki önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, bu aralar iyi ve hesaplı bilgisayara sahip olabilmek için çabalıyorum ama maalesef başaramıyorum. masaüstü toplamaya çalışıyorum fakat bir anda bütçemi aşıyor. bu yuzden istediğim donanımlardan uzaklaşıyorum. gecen gunlerde bır arkadasım uygun fıyatlı bı sıstem ıcın apu sistemini gösterdi ve çok ilgi çekici buldum. bilgisayardan anlamadığım için karar vermekte cok zorluk yasıyorum. teknik çizim programlarını zorlanmadan kullanabileceğim ve guncel yuksek grafık ıstemeyen oyunları(pes,nba,cs go) zorlanmadan oynayabılecegim bi sistem için apu taleplerimi karşılar mı? bu arada bütçem monitörsüz 1600 tl max. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• 1600 liraya apu sistem kullanılmaz parana yazık edersin, veri hızı daha önemli diyorsan ssd al ekran kartından düş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Decent -- 13 Ekim 2014; 23:46:54 >
  • düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

düşünülebilir.

Ciddi şeker olmuş alınası sistem :) kasa uğraşılmayıp thermaltake versa ii yada darkın highpower 500-600w arası kasalarından alınabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

quote:

düşünülebilir.

Ciddi şeker olmuş alınası sistem :) kasa uğraşılmayıp thermaltake versa ii yada darkın highpower 500-600w arası kasalarından alınabilir :)

psuyu bende high power önermek isterdim ama o zaman farklı bazı parçaları eksenden bazı parçaları inventustan alması gerekecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

quote:

düşünülebilir.

psuyu bende high power önermek isterdim ama o zaman farklı bazı parçaları eksenden bazı parçaları inventustan alması gerekecek.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=95540

Bu tarz kasalardan bahsediyordm dostm :)

• APU kullammış biri olarak 1600 tl ne yazık etme arkadaşlar daha iyisini toplamışlar sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanıtlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar
  • Bence apu tercihi yapma usta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.