Şimdi Ara

Aptamil Fırsat Paketi 1 alana 1 bedava ! 89.9 TL + Kargo. (Hepsiburada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
3.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barut78

4 numaraya bakrasanız tek tek ne gönderilecegi yazmış onuda atınca 1 tane bedava daha oluyor sepette
    görsele göre 4 mama gelmesi gerek 3 no bana uymadıgı için almadım herzamanki hb klasigi ugraş dur

Uğraşırım, ağır işsizim. Bir mama 50 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: barut78

4 numaraya bakrasanız tek tek ne gönderilecegi yazmış onuda atınca 1 tane bedava daha oluyor sepette
    görsele göre 4 mama gelmesi gerek 3 no bana uymadıgı için almadım herzamanki hb klasigi ugraş dur

Uğraşırım, ağır işsizim. Bir mama 50 lira

bencede ugraş aynısını omoda yaptılar ugraştık omo alamasakta persil aldık )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barut78 -- 19 Ağustos 2015; 11:48:05 >
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    bende arıyorum şimdi bana da eksik geldi size ne dediler?
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    hocam yukarıda anllatıklarımdan baska bısıey olmadı, takıbı bırakmayalım. şimdi, kayıt açmışlar bekleyin dıyolar. Bu gonderdıklerı sutlacı nasılo saklasak, oda sıcaklıgında bozulur mu
  • Şimdi eşimle görüştüm ve dediğiniz gibi toplamda 1 adet paket gelmiş , zaten fiyat açısından 2 paketi göndermeleri neredeyse imkansızdı fakat halen sipariş detayıma baktığımda 1 paket 83 TL , 2. paket listeye eklenmiş
    halde ve 83 TL nin üstü çizilmiş 0 TL olarak görünüyor...Sanırım satış ilanında bir yanlışlık yaptılar...
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    KANZ markasının web sitesi olan "KidyCity" idi..
  • ürünü gelenler son kullanma tarihi nedir mamanın acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

hocam yukarıda anllatıklarımdan baska bısıey olmadı, takıbı bırakmayalım. şimdi, kayıt açmışlar bekleyin dıyolar. Bu gonderdıklerı sutlacı nasılo saklasak, oda sıcaklıgında bozulur mu

Hocam mağazalarda oda sıcaklığında reyonda duruyo, biz öyle saklıyoruz şu anda ama üstünü bi okumak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

ürünü gelenler son kullanma tarihi nedir mamanın acaba

2016 bahar ayıyıdı hocam, hatırlayamadım şimdi
  • Paket eksik mi geliyor?

Sipariş detaylarında tek tek belirtmişler ama kargoya verildi diye..

Aptamil Fırsat Paketi 1 alana 1 bedava ! 89.9 TL + Kargo. (Hepsiburada)

Kargocular içine baktırmazlar sanırım değilmi? Ürün eksik çıkarsa ne yapmalı? Yoksa teslim almayayımmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 19 Ağustos 2015; 14:33:03 >
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    kargo gelince kontrol etmek istiyorum diyeyim. Kontrol ettirmez ise kabul etmeyeyim.. Dediğiniz siteden alayım..

Ekleme:

Ürün eksik çıkar ise HB bu problemi gideriyormu? Kargocuların zaten umrunda olmaz.

Böyle olunca suistimale de açık olur. Belki ürün tam gelecek alan kişi kötü niyetli ise eksik geldi diyecek.. HB nereden bilecek gerçeği..

1+1 Hediyesi olmasa kötü fiyat denilebilir. Ama bu hediyeden dolayı sipariş veriyorum ben..

Ne yapmalı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 19 Ağustos 2015; 15:40:32 >
  • evet 1 paket geldi bana da az önce,
    mh ile görüşücem yoksa iade edicem,
    keyifleri bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

evet 1 paket geldi bana da az önce,
    keyifleri bilir

Son durum nedr hocam. İş yerinden bir arkadaşta verdi sipariş. Adet olarak neler geliyor ?
  • quote:

keyifleri bilir

Saflığa yatıyorlar, kayıt açtırın bekleyin hocam.Olmazsa iptal ederiz
  • Bendede eksik geldi..

Yarısı yok..

HB nin telefon numarası varmı?
  • Tam gelen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    Hb eğer sözünde durur ve tam ürün yollar ise sizin verdiğiniz site hb nin yanına bile yaklasamaz. 2 katı fiyat farkı var.

• Arkadaşlar ben 22 adeti sepete bir kerede attım.mh görüştüm okey dedi yarin görücez.22 adeti bi anda atınca bedava vermeden fiatı yarıya düştü.ayni hesap oldu.yarin haber veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

keyifleri bilir

Son durum nedr hocam. İş yerinden bir arkadaşta verdi sipariş. Adet olarak neler geliyor ?

ilanda ve resimde açıkça gözükmektedir ki fırsat paketi:2 kutu aptamil 3, 2 kutu kaşık maması ve 6 adet sütlaçtan oluşmaktadır.
    Sepete eklendiğinde 1 adet daha 90 tl lik fırsat paketi hediye olarak gözükmektedir.
    Dolayısıyla tarafıma gelen sadece 1 adet fırsat paketi hatalıdır. Eksiklerin giderilmesini talep ediyorum

şeklinde bir kayıt açtım, müşteri hizmetleri inceleyecekmiş daha.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.