Şimdi Ara

İnstagram'dan anlayan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hesap açmak için kullanıcı adı ve şifre belirledim, sonrasında mail veya telefon baglamami istedi, mail girdim hata verdi.

Şuan belirledigim kullanici adını alamıyorum, benim o ismi almam lazım ne yapabilirim.

Hesaba giriş yapmak istedigimde, kural ihlali yüzünden bu hesap kullanılamaz diyor ulan kullanıcı adı ve şifre girdim sadece neyi ihlal etmişim

O ismi kesinlikle almam gerekiyordu , yardım eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfkli -- 14 Mayıs 2024; 15:6:46 >

• Eğer girdiğin mail gmail outlook gibi bilinen servisler dışında bir servis idiyse o hesap askıya alındı. Çok büyük ihtimalle de silinecektir. Muhtemelen geçici mail kullandın. Silinen hesapların kullanıcı adları ne zaman tekrar kullanıls biliyor bilmiyorum. Çok uzun zaman ala bilir belkide 1 yıl gibi. Yani 1 hafta gibi kısa sürede tekrar kullanıma açılmıyor bende aynı durumu yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kosmos77 -- 10 Mayıs 2024; 19:55:17 >
  • Kosmos77 K kullanıcısına yanıt

Geçici mail nedir anlamadım, yeni bir Instagram hesabı açmak için haliyle yeni bir mail adresi aldım ve onunla kayıt olmak istedim, şu olan şey okadar saçma ki yani kime ne zararı var yaptığım şeyin

• Sorun güncel
  • Selam, almak istediğin kullanıcı adı aktif olarak kullanılıyor mu kontrol ettin mi

• sfkli S kullanıcısına yanıt

Eski hesap banlı falan mıydı?

• acelyafırtına A kullanıcısına yanıt

Kullanılabilirdi, ben almak istediğimde yaninda yeşil tık işareti çıktı o konuda sorunun olmadı

• Real RocknRolla R kullanıcısına yanıt

Eski hesap derken anlamadım, ben sıfırdan hesap açmak istemiştim, açtım da ancak banlı olarak açıldı , istagrama mail attım ama dönüş olmadı henüz

• sfkli S kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Eski hesap derken

Kullandığınız başka bir hesap var mıydı? Bunu sıfırdan açtığınızı anladım da, başka bir hesap kullandınız mı daha önce onu merak ettim.

• Real RocknRolla R kullanıcısına yanıt

evet benim kişisel hesabım var, bunu da işletme hesabı gibi kullanmak için açacaktım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.