Şimdi Ara

AppStore Uygulamaları Güncelleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İphone 4s 7,06 jb kullanıcısıyım. Son bir haftadır appstore üzerinde gelmiş onlarca app olmasına rağmen güncelleme işlemini yapamıyorum. Güncelleme işlemini yapması için tıkladığım anda app açılıyor.
    Bu konu hakkında yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

• jailbreaksiz iphone da ben de benzer sorun yaşamıştım. pek çok yolu denediken sonra "sqlitedb" dosyasının adını değiştirerek sorunu çözdüm.
    ANLATIM (İngilizce)
  • hard reset
  • Ne zamandır bende de aynı sorun ipad de..
    Güncelle deyince uygulamayı açıyor direk.. Formatlamadan çözüm buluabilecek miyiz bakalım
  • Son zamanlarda benim her ikisi de J/B lı hem iPhone, hem de iPad ayni durumda.
    Bakalım çözüm bulabilen olacak mı.
  • Geçici çözümü söylüyorum: Appstorede güncelleme kısmına gürince güncellenecek uygulamanın Appstorede kendisi açılır. Sonrasında güncelleye basılır ve size şifre sorar; şifreyi girer güncellersiniz.

iOS'nin en son sürümüne zoraki geçirmek için Apple tarafından kasti olarak yapıldığını düşündüğüm ve kullanıcıya saç baş yoldurtup iOS'sini zorla güncellemeye teşvik eden iğrenç ötesi bir politika.

Resimli olarak gösterecek olursam:
     AppStore Uygulamaları Güncelleyemiyorum AppStore Uygulamaları Güncelleyemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.