Şimdi Ara

Apple, yeni yılın ilk zammını 7 gün içinde yapacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karaköy_soğancısı

bizim paramız bi halta yaramıyo madem bence ülkemiz amerikan dolarına geçiş yapmalı

asgari ücretimiz 1400 dolar olsun ve herşey böyle devam etsin bütün sorunlar çözülür

Dolarizasyona yönelelim merkez bankasını kapatip bu ulkeyi terkedelim. Mantıklı aslında. 450 milyar dolar dış açığıda artık kim oderse kim sobe yerse ona bırakıp kaçalım. Ben harcamadim o 450yi. Yerse....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

Bir şey olmaz ben hep 5 liralık uygulama alıyorum.

aynısını yazacaktım
  • Apple, yeni yılın ilk zammını 7 gün içinde yapacak

Korkmaya basladim artik yeni cikacak olan telefon fiyatlarini hayal edemiyom tuyler diken diken

Ülkeyi nerden tutsak elimizde kaliyo sonumuz iyi degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 19 Ocak 2017; 4:36:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Millet kredi çeker alır, sıkıntı yok. Sonuçta o APPLE IPHONE.

konu iPhone değil fandroid kardeşim, ağır trol olduğunu tescillemiş oldun böylece (tabi seni artılayanlar ve senin gibi yorum yapanların hepsi dahil) Konu Appstore' daki uygulama fiyatları, iPhone fiyatı değil.

Ve bir DH üyesi daha ironiyi anlamada başarısız oldu.

çevir kazı yanmasın, yersen diyosun, ama tokuz be arkadaş kusura bakma.

• gopgop kullanıcısına yanıt
    ama duble yollar yapılıyor.

• Siz iOS fan boyluğu yaparsınız ama cenazenize Android gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyGzy -- 19 Ocak 2017; 6:11:45 >
  • Zam değil güncelleme.

• aynı zam diğer telefonlarada gelicek.ama benim üzüldüğüm iphone 4 zamanında 32 gb lık model 1700-1800 tl di o bile çok gelirdi.noluyor modundayım şu anda bir telefona 5000 tl nedir yaa.enflasyon benim maaşımdaki zamdan daha fazla.artık yurtdışı alma yolları artacak böyle giderse.

• Oyunları ve uygulamaları neden hala inatla dolar kuru üzerinden satarlar anlamam. Bir yerden sonra dolar >5tl olunca orjinal kullananların
    bile bir kısmı pes edip korsana geçer. Hiç kazanamamaktansa 1$=1TL denkliğinden sürümden kazan daha mantıklı.
    Amerikalının 10$'a aldığı indirimdeki ucuz uygulamaya ben neden 4 kat fazla para verip 40tl ödeyim ki.
    Telefonu alırken zaten milletçe kazıklanıyoruz vergisiydi kuruydu. Fiyatlandırma konusunda Spotify'dan alacağı ders var firmaların.
  • Şu an dolar aşırı yükselmiş ve türk lirası erimiş olsa dahi yurtdışından iphone almak çok daha avantajlı.Amerikadan iphone 7 plus 32 gb 769 dolara alınıyor kuru 3,80 alırsak 2922 TL,türkiyeden aynı telefonu alırsak 4449 TL arada 1527 lira fark var.

Amerika Fiyatı

Apple, yeni yılın ilk zammını 7 gün içinde yapacak

Türkiye Fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahaan

Şu an dolar aşırı yükselmiş ve türk lirası erimiş olsa dahi yurtdışından iphone almak çok daha avantajlı.Amerikadan iphone 7 plus 32 gb 769 dolara alınıyor kuru 3,80 alırsak 2922 TL,türkiyeden aynı telefonu alırsak 4449 TL arada 1527 lira fark var.

Amerika Fiyatı

Türkiye Fiyatı

arabadan sonra artık telefon için de aynı durum. 1 iphone kendimize 1 adet devlete alıyoruz. yakında götümüzdeki dona da trt bandrolü yapıştırırlar onun da vergisini veririz evelallah

• Kahaan K kullanıcısına yanıt
    Amerika'dan daha ucuz olacak ama o fiyata hem ABD'den alacağınız yere göre vergi ile Türkiye'de IMEI kayıt için ödeyeceğiniz
    150TL'yi eklemeniz gerekiyor. Bir de 20 euro vergi olayı var, onu nasıl ve ne zaman alıyorlar bilmiyorum. ABD cihazı için garantiniz 1 yıl ilken Türkiye cihazında ise 2 yıl olacak. Pasaport kayıt hakkınız olduğunu varsayıyorum.Yoksa o da ayrıca para demek.

Türkiye fiyatın savunmuyorum. Sonuç olarak telefonların şu an Türkiye'de ulaştığı fiyatlar gerçekten akıl sınırlarını aşmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 23 Ocak 2017; 17:13:11 >
  • Biz askeri ücret alıp

4000tl telefona para veriyoruz diye

Allah belkide bu yüzden bize para vermiyor.

• Apple, yeni yılın ilk zammını 7 gün içinde yapacak

• bugün itibari ile markete de zam gelmiş oyun ve uygulama fiyatları arttı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.