Şimdi Ara

Apple Watch rakibi Amazfit GTS 2 geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Fanboyluktan ne dediğini bilmez olmuşsun gözünde kör olmuş yazık.
    Fanboyluk mu... 8 yıl Apple kullandım, Türkiye'de iphone yokken Amerika'dan alıyordum ben, ama eskiden Apple kullananlar Steve'den sonra inovasyonun bittiğini rahat görüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

donanım olarak apple urunleri geri kalabiliyor ama yazılım desteği ve stabilitede malesef hala rakipsizler...
    Daha stabiller ama eski stabilite maalesef yok, macbook'larda kilitlenme, ipad'lerde yazılımdan kaynaklı açılmama sorunlarına bizzat şahit oldum.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim şuan piyasayı görmemek için kör olman lazım.Şuan bütün markalar appleyi örnek alıyor.Şunu bir kez kabullenmek lazım apple piyasaya yön veriyor.Başta samsung olmak üzere bütün firmalar bu adamların yaptığını aynen kopyalıyor.Başta samsung olmak üzere bütün markalar bunu yapıyor.He diyorlar apple yapıyorsa bir keramet vardır bizde yapalım kafası var bunlarda.

Bende samsung kullanıcısıyım ama bu bir gerçek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrowMeister

Saati kullananlar genelde planlı insanlar oluyo. Çok uzatmıycam, ama yani duşa girerken saati takıver bi zahmet şarja, duşa falan giriyo musun bilmiyorum gerçi ama. Her gün spor yapan, duşa giren, günlük işlerini halleden insanların büyük bi yardımcısı bu saat. Ben yıllardır kullanırım, kullanmaya da devam ediyorum. Yorumun çok sığ ve yetersiz.
    Niye şarja takayım moruk, saat bu saat telefon değil giderim adam gibi otomatik saat alırım ki öyle yapıyorum. 15 tane saatim var, apple watch'u şarj etmekle mi uğraşıcam, gts'imi şarj ediyorum unutuyorum, hiç bir zamanda koluma taktığımda şarjı bitmedi, rahatlık böyle bir şey.

• quote:

Ya kardeşim şuan piyasayı görmemek için kör olman lazım.Şuan bütün markalar appleyi örnek alıyor.Şunu bir kez kabullenmek lazım apple piyasaya yön veriyor.Başta samsung olmak üzere bütün firmalar bu adamların yaptığını aynen kopyalıyor.Başta samsung olmak üzere bütün markalar bunu yapıyor.He diyorlar apple yapıyorsa bir keramet vardır bizde yapalım kafası var bunlarda.

Bende samsung kullanıcısıyım ama bu bir gerçek.
    AKP li değilim ama... gibi oldu bu yorum. Apple'ı kopyalamak artık bitmiş bir yargı moruk. Her ay bir kaç tane iphone alacak kadar kazanıyorum tanrıya şükür, iphone'da keramet olsa almaya devam ederdim, son apple cihazımı 1 yıl önce elden çıkardım. Apple'ın en iyi yaptığı şey macbook ve ipad. ios yazacaksanız macbook alırsınız, tablet alacaksanız da ipad rakipsiz. Gerisi artık çağın son derece gerisinde kalmış cihazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

AKP li değilim ama... gibi oldu bu yorum. Apple'ı kopyalamak artık bitmiş bir yargı moruk. Her ay bir kaç tane iphone alacak kadar kazanıyorum tanrıya şükür, iphone'da keramet olsa almaya devam ederdim, son apple cihazımı 1 yıl önce elden çıkardım. Apple'ın en iyi yaptığı şey macbook ve ipad. ios yazacaksanız macbook alırsınız, tablet alacaksanız da ipad rakipsiz. Gerisi artık çağın son derece gerisinde kalmış cihazlar.

Alıntıları Göster

Dünyada bir sen akıllısın demek ki 

• quote:

Dünyada bir sen akıllısın demek ki 

Alıntıları Göster
    Dünyada herkes ne Apple kullanıyor, ne de Xiaomi. O yüzden böyle bir sözü kimseye edemeyiz. Mutluluklar.

• quote:

Niye şarja takayım moruk, saat bu saat telefon değil giderim adam gibi otomatik saat alırım ki öyle yapıyorum. 15 tane saatim var, apple watch'u şarj etmekle mi uğraşıcam, gts'imi şarj ediyorum unutuyorum, hiç bir zamanda koluma taktığımda şarjı bitmedi, rahatlık böyle bir şey.

Alıntıları Göster

dostum AKILLI SAAT bu. Neyse ya duvara konuşuyorum. Haklısın bro.

• quote:

Saatte oyun oynayacaksınız fps önemli tabiki

Alıntıları Göster

Yav 800 lira verip saat alıyorsun 50 liralık saatler gibi kasıyor diyorum hala toz kondurmuyorsun saate, iban yolla da para atayım gts 2 ye geç bari bu kadar da savunulmaz bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu appleden iyiyse o zaman huawei de appleden iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: CrowMeister

dostum AKILLI SAAT bu. Neyse ya duvara konuşuyorum. Haklısın bro.

Alıntıları Göster
    Apple watch un gts ten farklarını sayabilir misin, gerçekten o özellikler için her gün şarja yakmaya değiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Yav 800 lira verip saat alıyorsun 50 liralık saatler gibi kasıyor diyorum hala toz kondurmuyorsun saate, iban yolla da para atayım gts 2 ye geç bari bu kadar da savunulmaz bir cihaz.

Alıntıları Göster
    Selam. Ben de diyorum ki ben saatte oyun oynamıyorum, bu yüzden benim için önemsiz. Ha siz arayüzde günde 2 dk dolaşacaksınız diye 20 fps alıyor diye kasıyor diyecekseniz buna başka bir şey denir. Parana ihtiyacım yok moruk, her gün gts 2 alabiliyorum ben. Ayrıca tüm aylığını bir saate bayılan sizler gibi insanların bir apple ürününe bu derece bağlanmasını da anlayabiliyorum.

• Yazılımı ne koreliler ne çinliler düzgün yapamıyor. smsung frontier var kaç yıldır. Düşük modda özelliklerini hemen hemen hiç kullanmadan takıyorum. Çünkü kaö defa takip için, düzen için kullanmayı denediysem çöktü ve bütün veri gitti. programı kaldır, saati sıfırla, backup geri yüklemesin, yüklesin ama kayıtların uçsun yada yüklesin ama bütün ayarlar temalar uçsun. Hepsi başıma geldi :) o yüzden uygun apple watch bekliyorum. şarjı 1 günde gittse adam gibi çalışıyor.

• Çıksa da alsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    ağır saçmalamışsın yok macbook kitleniyor ipad takılıyor, yok xiaomi apple dan iyi, xiaomi ceo su görse yazdıklarını bi yerleri ile güler. macbook pro ve telde de mi 9t kullanan biri olarak söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: volkie

ağır saçmalamışsın yok macbook kitleniyor ipad takılıyor, yok xiaomi apple dan iyi, xiaomi ceo su görse yazdıklarını bi yerleri ile güler. macbook pro ve telde de mi 9t kullanan biri olarak söylüyorum
    Macbook pro nun kitlendiğine bir konferansta şahit oldum, konuşmacı çoğu kişi macbook tıkanmaz zanneder diyip gülmüştü, neye inanırsanız inanın. Ipad takılıyor demedim. Xiaomi apple dan iyi de demedim. Bir markanın bir markadan iyi olduğunu kimse söyleyemez zaten, ama ürünün üründen daha iyi olduğu söylenebilir. Benim kullanım senaryomda gts, apple watch dan daha iyi, problem?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.