Şimdi Ara

Apple, uygun fiyatlı iPhone'da Qualcomm Snapdragon çözümünü kullanabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

Dalga mı geçiyosunuz ya!

evet .. aslında burası ciidi bir site değil öyle genel ile dalga geçme gevezelik yapma yeri..sen nasıl anladın bunu halbuki hiç çaktırmamaya gayret ediyorduk...!!!

:))

• s4 haberi gibi buda büyük ihtimal doğrudur.
  • Zamanınızı boşa harcıyorsunuz
  • Eğer böyle birşey yaparsa apple kendi ayağına taş bağlamış olur

• Doğruluk payı yüksek.
  • Apple'ın kendi fabrikalarını tekrar kurmak için geçerli bir çok sebep var arık. Samsung, Foxconn'la anlaşma imzalıyor, Sharp'ın hisselerini alıyor... Apple'ın tamamen kapalı bir düzene girmesi gerek.

• Ayak takımı seviniyor sonunda iPhone alıcam diye. Hiç boşuna uğraşmasınlar. Nasıl ki Ferrari ucuz araba çıkarma niyetinde değilse iPhoneda herzaman zenginlerin olacaktır. Plastik telefonlara mahkumsunuz...

• quote:

Ayak takımı seviniyor sonunda iPhone alıcam diye. Hiç boşuna uğraşmasınlar. Nasıl ki Ferrari ucuz araba çıkarma niyetinde değilse iPhoneda herzaman zenginlerin olacaktır. Plastik telefonlara mahkumsunuz...

Bir iPhone 4S ve iPad4 sahibi olarak soruyorum, neyin kafasındasın sen?

Apple ürünü kullanıyorsun diye zengin, elit mi sanıyorsun kendini? Apple ürünlerinin burada pahalı olmasının tek nedeni TL'nin Dolar karşısında değersiz olmasıdır. Gümrük ve distribütör firmanın koyduğu vergi/fiyatlandırmaları söylemeye gerek bile duymuyorum. Senin burada iki ay çalışıp ancak alabileceğin iPhone 5'e ABD'de bir haftalık çalışma ücretini vererek sahip olabilirsin. O yüzden ''ayfon zengin telefonudur hede hödö'' muhabbeti yaparak komik duruma düşmenize gerek yok. Sen zaten iPhone'un pahalı olduğunu düşünüyorsan ve ''Bu telefonu da zenginler alıyor'' mantığındaysan, zaten zengin değilsindir. Ne demek istediğimi anladın mı? Jeton...?

Ah yurdum insanı, ayranın yok içmeye...

• YAV HE HE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ayak takımı seviniyor sonunda iPhone alıcam diye. Hiç boşuna uğraşmasınlar. Nasıl ki Ferrari ucuz araba çıkarma niyetinde değilse iPhoneda herzaman zenginlerin olacaktır. Plastik telefonlara mahkumsunuz...

senin gibi seviyesiz biri ancak b...k yemek düşer
    anladın kapiş

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Artık iphonun steve jobs ile öldüğüne inananlardan biri oldum...

Neye dayanarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stabil çalışan bir telefon daha ucuz olursa baya iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.