Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu akşam 17:30 civarında zorlu center randevu isteyen var ise pm atabilir;) yardımcı olabilirim :)

Randevu @gkydzdr nickli arkadaşa verilmiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 7 Temmuz 2015; 15:41:11 >
  • Beyler telefonumun camı kırıldı lütfen yardımcı olun gece randevu almak için yada randevusu olupta kullanmıcaklar lütfen yardımcı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayokke

Beyler telefonumun camı kırıldı lütfen yardımcı olun gece randevu almak için yada randevusu olupta kullanmıcaklar lütfen yardımcı olsun

Kendi üyeliği ile randevu alınmıştır. Hayırlı olsun. İnşallah işiniz görülür.

• randevu alınır saat tarih farketmez :)
  • @hakan. Arkadaşa kendi üyeliği ile randevu alınmıştır. Hayırlı olsun. İnşallah işiniz görülür.

• arkadaşlar üç gündür deniyorum ama nafile her gece 00.00 ile 00:30 arası hem akasya hem zorlu deniyorum ama nafile 3 kişi birden deniyoruz alamıyoruz.
    bugün gün içinde saat 18:00 gibi bir bakim dedim boş saat ama girince hata dedi onu da alamadım.
    lütfen gün saat farketmez randevusu olan varsa fazla çok makbule geçer.
    teşekkürler.
  • Randevusunu verebilcek var mi? iPhone 6 kirildi

• Arkadaşlar iphone 6 plus telefonum için yarın gün içine boşta randevu varsa boşta olan almak istiyorum saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzmete -- 8 Temmuz 2015; 11:13:07 >
  • Cumartesi zorlu yada diğer şubeden randevusu olan varmı şehirdışından gelicem bir türlü alamadım randevu

• Kimse yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Beyler telefonumun camı kırıldı lütfen yardımcı olun gece randevu almak için yada randevusu olupta kullanmıcaklar lütfen yardımcı olsun

eyvallah hocam çok saolun
  • quote:

quote:

quote:

eyvallah hocam çok saolun

Rica ederim. Maksat yardımcı olmak.

• arkadaslar bende randevu alamiyorum kac gundur hemen doluyor bana da yardimci olabilir misiniz?
  • Ben de deniyorum son 2-3 gündür ama bir türlü yakalayamıyorum.Sanırım yenilenme saati değişti.Alanlar saat kaçta deniyorlar acaba bilgi verebilir misiniz?

• Arkadaşlar kızımın kullandığı iphone 5 cihazı bozuldu. Açıldığında i tunes bağlayın logosu çıkıyor. Özel servisler yaparız ama garanti veremiyoruz diyorlar aynısı olabilirmiş. Zorlu center apple randevu almaya çalışıyor maalesef kaç gündür uğraşmama rağmen alamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Gün ve saat fark etmez yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden Teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin9934

Arkadaşlar kızımın kullandığı iphone 5 cihazı bozuldu. Açıldığında i tunes bağlayın logosu çıkıyor. Özel servisler yaparız ama garanti veremiyoruz diyorlar aynısı olabilirmiş. Zorlu center apple randevu almaya çalışıyor maalesef kaç gündür uğraşmama rağmen alamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Gün ve saat fark etmez yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden Teşekkür ediyorum.

aynısı benimde başıma gelmişti.Özel servislere vermeyin sakın. yüksek ücret istiyorlar.akasya store götürmüştüm. 5 dk da çözdüler verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torbay

Ben de deniyorum son 2-3 gündür ama bir türlü yakalayamıyorum.Sanırım yenilenme saati değişti.Alanlar saat kaçta deniyorlar acaba bilgi verebilir misiniz?

00:10 da bile randevu aldığım oldu.değişiyor her zaman. dün akşam mesela tam 00 da açıldı.randevular.pes etmemek lazım.
  • quote:

quote:

Ben de deniyorum son 2-3 gündür ama bir türlü yakalayamıyorum.Sanırım yenilenme saati değişti.Alanlar saat kaçta deniyorlar acaba bilgi verebilir misiniz?

00:10 da bile randevu aldığım oldu.değişiyor her zaman. dün akşam mesela tam 00 da açıldı.randevular.pes etmemek lazım.

Saat 10:45ten 11:15e kadar 2 kişi sürekli denedik ama olmadı maalesef.Dediğiniz gibi pes etmemek lazım.Haftaya 15 Temmuz da Istanbul da olacağım.Artık bu gece aldım aldım.Hayırlısı.

• quote:

quote:

quote:

Saat 10:45ten 11:15e kadar 2 kişi sürekli denedik ama olmadı maalesef.Dediğiniz gibi pes etmemek lazım.Haftaya 15 Temmuz da Istanbul da olacağım.Artık bu gece aldım aldım.Hayırlısı.

Pardon saatler 23:45 ve 00:15 arası olacaktı.:)

• bu akşam yine deneyeceğim ama yenileme saati değişmiş olabilir mi çünkü 3 gecedir 23:50 ile 00:20 arası devamlı deniyorum olmuyor. bir bilgisayarda ekranı yeniliyorken diğerinde hep baştan giriyorum belki yenileme kabul etmez diye.
    alan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum, ekran yenileme (f5) işe yarıyor mu? halen yeni randevular 00:00 da mı açılıyor?
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.