Şimdi Ara

Apple Store Online Onsatis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bildiginiz gibi 14 Eylül'de Apple Store internet sayfasında ip 5 icin onsiparis başlıyor.
    tecrübesi veya bu konuda kesin bilgisi olan arkadaslara birkaç sorum olacak
    1- Sipariş saat kaçta baslar ?
    2-eve teslim süresi ne kadar olur ? yani telefonu ne zaman teslim alabilirim ?
    3- tax free belgesi alma şansım var mı ?
    4-unlock ve sözleşmesiz mevcut olacak diye biliyorum , doğru mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraoyuncu -- 13 Eylül 2012; 17:55:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraoyuncu

Merhaba arkadaslar bildiginiz gibi 14 Eylül'de Apple Store internet sayfasında ip 5 icin onsiparis başlıyor.
    tecrübesi veya bu konuda kesin bilgisi olan arkadaslara birkaç sorum olacak
    1- Sipariş saat maçta baslar ?
    2-eve teslim süresi ne kadar olur ? yani telefonu ne zaman teslim alabilirim ?
    3- tax free belgesi alma şansım var mı ?
    4-unlock ve sözleşmesiz mevcut olacak diye biliyorum , doğru mudur ?

Yurtdisindami yasıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyeye gelmediğini biliyorsunuz değil mi ?
  • Biliyorum , Almanyadayim su an.7 Ekim'e kadar da buradayım. Önsparis veriyorum çünkü unlock ve sözleşmesiz bulmak zor olacak.Acele ediyOrum çünkü benim pasaport dolu ve 25ine kadar 4s ya da 5 almam lazım Arkadasin pasaportuna kayıt icin :)
    Ondan soruyorum :)

• Yok mu arkadaslar bilen ?

• sipariş apple isteyince başlar teslim süresi sipariş ekranında son adımda tahmini olarak yazar. unlock satıp satmayacağı gene apple kalmış ama fiyatı yazdıklarına göre almanya da satacaklar demektir. amerikada ilk satışlarda sözleşmesiz beklenmiyor mesela, zira internette böyle bir seçenek ya da fiyatta henüz mevcut değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

sipariş apple isteyince başlar teslim süresi sipariş ekranında son adımda tahmini olarak yazar. unlock satıp satmayacağı gene apple kalmış ama fiyatı yazdıklarına göre almanya da satacaklar demektir. amerikada ilk satışlarda sözleşmesiz beklenmiyor mesela, zira internette böyle bir seçenek ya da fiyatta henüz mevcut değil.

Anladım , tesekkur ederim.Peki stok durumu ne olur bilginiz var mı ?

• onu da yarın siparişler açılınca anlarsınız ancak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

onu da yarın siparişler açılınca anlarsınız ancak :)

:) sabah bir bakayım o zaman siteye, alabilirsem unlock ve sözleşmesiz aliyim diyorum.679 Euro , kararsız kaldım ama yine de :)
    4s 579 ve mediamarkt tan alıyorum.bu sebeple tax free de inince 515 Euro oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.