Şimdi Ara

Apple store 3-5 hafta mağdurları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere 3-5 hafta bekleme süresinde olanlar en azından birbiriyle iletişim halinde olursa daha iyi olur diye düşündüm , Hangi sisteme göre gönderdiklerini hala anlamış değilim . Benden geç sipariş verenlerinki bile gelmiş , erken verenlerin ki ürün hala işleniyor olan var . Tam bir yalan rüzgarı Bu arada benm sipariş tarihim 5 kasım 28 e kadar beklicez sanırım

• Merhaba, Bende 4 Kasımda Siparişi verip 5 Kasımda Ödemesini Yaptım ve hemen onaylandı.. Teslim tarihi 28-11.. Ürünler Hala İşleniyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armaganx

Merhaba, Bende 4 Kasımda Siparişi verip 5 Kasımda Ödemesini Yaptım ve hemen onaylandı.. Teslim tarihi 28-11.. Ürünler Hala İşleniyor :)

4 gün içinde bir hareketlilik olur muhtemelen , demedi deme ahanda buraya yazıyorum
  • ayın 7 sinde 32 gb gold siparişi verdim 3-5 hafta yazıyordu yarın sabah eve gelecek su an kargoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceBaby

ayın 7 sinde 32 gb gold siparişi verdim 3-5 hafta yazıyordu yarın sabah eve gelecek su an kargoda

16 GB modelinde bir stok sorunu var belli ki , bilseydim böyle olacağını 32 gb alırdım
  • Yanlız 16 lık parti bi gelecek sizden 10 gün sonra sipariş verenlerle de aynı zamanda dağıtılacak.Ben 4 kasımda 32lik gold siparişi vermiştim ve bu sabah teslim aldım :):):):)

• 4 kasım 16gb silver siparisi verdim. 5 kasim eft yaptım. Onaylandi 1 saate. Hani `ürünler işleniyor` durumundan bile suphelenir oldum acaba onaylanmadi mi odemem diye dusunmeye basladim. Hala bir hareket yok, hala urunler isleniyor :( Elimde ip4 var kasılmalariyla beni kanser ediyor adeta.
  • 11 Kasım'da tedarik süresinin 2-3 hafta olarak aşağı çekildiğini farkedersek 16 gb gold siparişi verdim teslimat tarihi 5-12 Aralık diyor
  • Bu gün beni Apple Türkiye'den aradılar , sipariş onayı için geçen hafta ayın 12 sinde sipariş verdim. 18 inde aradılar ve sipariş onaylandı gibi birşey söylediler. Muhtemel teslimat 4 Aralık dedi telefonda ki temsilci. Siparişimi kredi kartı ile verdim , kartla sipariş verenler benim gibi arayıp sipariş onayı verildi mi?

Birde erken teslimat yapılması gibi bir durum var mı diye sordum. Biz en kötü ihtimale göre tarih belirliyoruz, 4 üne kadar kesinlikle elinizde olacaktır dedi telefonda ki temsilci. Acaba durum gerçekten böyle midir?

Son olarak telefon 16 gb gold. Şuan ki telefonum 16 gb s2 ve hafıza sorunu yaşamadım, acaba 32 gb alsam mı ? Sonuçta iPhonelarda hafıza yükseltme gibi bir imkanımız yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Bu gün beni Apple Türkiye'den aradılar , sipariş onayı için geçen hafta ayın 12 sinde sipariş verdim. 18 inde aradılar ve sipariş onaylandı gibi birşey söylediler. Muhtemel teslimat 4 Aralık dedi telefonda ki temsilci. Siparişimi kredi kartı ile verdim , kartla sipariş verenler benim gibi arayıp sipariş onayı verildi mi?

Birde erken teslimat yapılması gibi bir durum var mı diye sordum. Biz en kötü ihtimale göre tarih belirliyoruz, 4 üne kadar kesinlikle elinizde olacaktır dedi telefonda ki temsilci. Acaba durum gerçekten böyle midir?

Son olarak telefon 16 gb gold. Şuan ki telefonum 16 gb s2 ve hafıza sorunu yaşamadım, acaba 32 gb alsam mı ? Sonuçta iPhonelarda hafıza yükseltme gibi bir imkanımız yok!

Beni kimse aramadı sanarım kimseyi aramadılar çünkü forumda kimse böyle bişeyden bahsetmedi şimdiye kadar , ben fazla telefonu doldurmayı sevmiyorum o yüzden 16 gb bile fazla , ne kadar yetip yetmeyeceği kullanacagın uygulamalara bağlı , kimisine 32 gb bile yetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vusalazeroglu

4 kasım 16gb silver siparisi verdim. 5 kasim eft yaptım. Onaylandi 1 saate. Hani `ürünler işleniyor` durumundan bile suphelenir oldum acaba onaylanmadi mi odemem diye dusunmeye basladim. Hala bir hareket yok, hala urunler isleniyor :( Elimde ip4 var kasılmalariyla beni kanser ediyor adeta.

Hemen hemen aynı zamanda yapmışız bendede bir gelişme yok , durum aynı . ''Ürünler işleniyor '' sanırım herkese özel yapıyolar , bizimkiler fabrika çıkışlı değilde el işciliğiyle yapılmış olanlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergunsoy

Yanlız 16 lık parti bi gelecek sizden 10 gün sonra sipariş verenlerle de aynı zamanda dağıtılacak.Ben 4 kasımda 32lik gold siparişi vermiştim ve bu sabah teslim aldım :):):):)

Moral için teşekkür ederiz ergunsoy çok güzel motive ediyosun bizi
  • istanbuls kullanıcısına yanıt
    Keşke yarın gönderilse cihazlarınız ama deiğim gibi olacak galiba benimde kardeşim için vermiş olduğum 16 gold var 11 kasımda bende bekliyorum yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: beşkazalı48

11 Kasım'da tedarik süresinin 2-3 hafta olarak aşağı çekildiğini farkedersek 16 gb gold siparişi verdim teslimat tarihi 5-12 Aralık diyor

Ben 16 sında verdim 4-12 kasımdı şimdi baktım 4-10 kasım olmuş herhalde 2. Parti geliince herkezinkini vercekler kargoya

• Arkadaşlar moral bozmak gibi olmasın ama siz kendinizi Aralık'da gelecek diye ayarlayın.Ben bugün yaşadığım talihsizliklerden sonra öyle yaptım,erken gelirse sevinmiş oluruz en azından gelmezse de hayal kırıklığına uğramayız :)
  • Birde arkadaşlar ben 2 defa bilgi güncellemesi yaptım. İlk güncellemeyi kargo bilgileri cep telefonuma gelsin diye cep telefonu güncellemesi yaptım.
    İkinci güncellemeyi ise sipariş ekranında teslimat sırasında sizden imza istenebilir vb gibi bir yazı vardı. Eve kargo geldiğinde ben olmadığım için teslimatı yapmazlar diye iş adresimi teslimat adresi olarak güncelledim.
    Aradıklarında bilgi güncellemesi için aradıklarını belirttiler, aldığınız cihaz tam olarak neydi, kredi kartı size mi ait, adres bilgisi alabilir miyim gibi sorular soruldu.
    Arayan numara : +353 21 238 0596
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Birde arkadaşlar ben 2 defa bilgi güncellemesi yaptım. İlk güncellemeyi kargo bilgileri cep telefonuma gelsin diye cep telefonu güncellemesi yaptım.
    İkinci güncellemeyi ise sipariş ekranında teslimat sırasında sizden imza istenebilir vb gibi bir yazı vardı. Eve kargo geldiğinde ben olmadığım için teslimatı yapmazlar diye iş adresimi teslimat adresi olarak güncelledim.
    Aradıklarında bilgi güncellemesi için aradıklarını belirttiler, aldığınız cihaz tam olarak neydi, kredi kartı size mi ait, adres bilgisi alabilir miyim gibi sorular soruldu.
    Arayan numara : +353 21 238 0596

Hocam bu teyit için yapılan arama.Ben ve aranmayan başka arkadaşlar daha önce kullandıkları Apple ID'ler ile alışveriş yaptıkları için teyite gerek duymuyorlar.
  • 8inde sipariş verdim fakat hala işleniyor yazıyor. İnşallah yakın zamında gelir

• Ben de 3-5 GÜN mağduruyum :) 20 sinde en geç teslim tarihi ama hala ürünler işleniyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: belferkay

Ben de 3-5 GÜN mağduruyum :) 20 sinde en geç teslim tarihi ama hala ürünler işleniyor :)

Hangi tarihte sipariş verdiniz? 3-5 gün ve 20'sinde olması biraz zor.Geçen hafta pazartesi sistemde bir hata olmuştu,siz o sırada sipariş verdiniz sanırım.Hangi renk ve model ayrıca?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.