Şimdi Ara

Apple sahte ürün satan New York'daki iki mağazaya dava açtı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kim ne derse desin Agresif firmalar daha çok kazanıyor.

1. Vodafone
    2. Apple

orneklerden ikisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

trident t1000 harbiden benziyormuş :D

aynen bu nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

quote:

Orijinalden alıntı: emrah.kas

dünyayı dava manyağı yaptı bu elma

apple ın sahibi olsanız ve sizin mağazalarınızı taklit etse birileri siz dava açmazmısınız?

yoo açmam !

dünyanın en çok satan telefon markasıyım.dünyanın en büyük şirketi olmuşum,ve dünyanın en büyük nakit parası benim bünyemde..

ben bu kadar hırslı değilim

Sakin ola is dunyasina adim atmayin, bu zihniyetle yol alamazsiniz. Kapitalizm surekli buyumek zorundadir yapisi geregi, pazar payinda artis yoksa ayvayi yersiniz. istersen dunyanin en zengini ol kimse enflasyonla bas edemez!

• EVET TRİDENT T1000 MENÜ ARAMA EKRANI MESAJ YAZMA KISMI İLE KASA VE TÜM ÖLÇÜLERİ İLE AYNI BİREBİR OLARAK KARŞILAŞTIRDIM
    ANCAK NE VARKİ PİL HAFIZA OLAYI ARKA KAPAK TIRNAKLARI WLAN CEKİM GÜCÜ FARKLI
    KUTU ÜZERİNDE APPLE YAZSA KAPAKDADA ELMA OLSA VS FALAN BİLMEYENLER KESİNLİKLE IPHONE 4 SANARLAR Kİ 150 KİŞİ ÜZERİNDE TEST ETTİM 145 YEDİ

AMA NE VARKİ BANA FAZLA DAYANAMADI BİR GECE MESAJ YAZARKEN HUYUZ OLDUM DUVARLA YAKIN İLİŞKİ KURDU...

GECENELERDE DE APPLE 5 İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞ BİRİLERİ CİNDE BUNU GÖRÜNÜN OLARAK BİR YERDE GÖRMÜŞ KOPYALAMI AMA HAVA ALANINDA BAŞKA BİR ÜLKEYE GİDERKEN YAKALANMIŞLAR

CAKMA ÜRÜN KULLANMAMAK LAZIM ARIZA SERVİS VASAT
  • adamlarda ne cesaret new yorka sahte mağaza açıyolar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.