Şimdi Ara

Apple randevu nasıl alırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar cihazım ust tus bozuk istanbula yolum dusucek değiştirmek istiyorum randevu nasıl alınıyor? Siteden yapamadim baska yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SOUNDBACK S kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da tanıdık varsa gidip bir hafta sonraya randevu alabilir.

• Tanıdığım yok malesef site uzerinden randevu almayı denedim bu mağaza bos randevu yok uyarısı geliyor ileri tarihlere de olsa olur önümüzdeki 1 ay boyunca dolu olamaz herhalde haksızmiyim

Zamanla yoğunluk azalir

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Zamanla yoğunluk azalir

Hocam peki telefonla alma gibi yontem varmi zorlu yu Arayipta bir tarih istesem falan onlar girseler Ordan oluyor mu oyle

• quote:

Orijinalden alıntı: SOUNDBACK

quote:

Zamanla yoğunluk azalir

Hocam peki telefonla alma gibi yontem varmi zorlu yu Arayipta bir tarih istesem falan onlar girseler Ordan oluyor mu oyle

Sadece internetten alabilirsiniz

Hayır direk oradan ya da internet'ten almalısın telefonla olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 11 Mayıs 2014; 13:14:31 >
  • quote:

Hayır direk oradan ya da internet'ten almalısın telefonla olmuyor.

Teşekkürler hocam ozaman yoğunluk gitmesi icin beklemek gerek insallah uzun sürmez

Dün oradaydım yetkililerin söylediğine göre günlük 150 olması gereken randevu sayısı dün itibariyle 350 idi yani şuan inanılmaz bir yoğunluk var umarım bu sayılar en kısa sürede düşer.
  • Suan da beklemekten baska yapılacak birsey yok sanırsam hocam dogrumu yani gidemedigime gore sadece randevu icin kalkıp istanbula gitmekte sacma olur mecbur yoğunluğun azaldığı bir anda randevu almam lazım o degil de tarihi kendimiz belirleyeniyormuyuz uçak bileti alır gibi belki ben 1 ay sonrasını tarih alicam 1 ay sonrası muhtemelen bos olacaktır boyle bir imkan var mı

• Suan da beklemekten baska yapılacak birsey yok sanırsam hocam dogrumu yani gidemedigime gore sadece randevu icin kalkıp istanbula gitmekte sacma olur mecbur yoğunluğun azaldığı bir anda randevu almam lazım o degil de tarihi kendimiz belirleyeniyormuyuz uçak bileti alır gibi belki ben 1 ay sonrasını tarih alicam 1 ay sonrası muhtemelen bos olacaktır boyle bir imkan var mı @AkidTurk

Ne sıklıkla randevu verirler bilmem ama ben müsait olan günün hangi saati boşsa onu seçtim onun dışında bilgim yok.
  • Eywallah hocam tsk yardımın icin yordum senide

Estağfurullah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.