Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.520
Cevap
24
Favori
168.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

Orijinalden alıntı: karaelmas52

Herkese merhaba...
    Apples store türkiyeden alışveriş yapanların yorumlarına bakıyım dedim, maşallah verenlerden çok verecek olanlar muhabbete çevirmiş olayı!
    12 sayfa gezdim istediğim bilgiye ulaşamadım.

Apple store türkiyeden alışveriş yapanlar, Şimdi sorularım şunlar;

1) Türkiyede kvk, genpa, telpa ürüne garanti veriyor mu? MAĞAZA AÇILANA KADAR GENPA BAKICAK.
    2) Teslimat süresi kaç gün? 2 GÜNDE ELİNİZDE OLUR.
    3) Kargo ile gelirken herhangi bir çizilme kırılma vb şeylere uğramış ürün gelen var mı? İMKANSIZ BİR DURUM DELİ GİBİ PAKETLİYORLAR.
    4) Önerir misiniz? ÖNERMEMEK KÜFÜR ETMEK OLUR APPLE STORE İLE BİRŞEY ALMANIN KEYFİNİ YAŞAYIN SADECE.

teşekkür ederim

• sabah havale ile ödedim, akşama doğru kargoya vermişler
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. Bende 2. kez iPad Air 32GB Wifi + 4G değişimimi yaptım 2 gün önce. Şu an "Gönderildi" görülüyor. Yarın sabahtan elimde olur.
  • Dün gece siparişi verdim ayın 17 sinde teslimat tarihi diyor... Bakalım ne zaman bana ulaşacak merak eden arkadaşlara gelişmeleri bildiririm.

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]
  • karaelmas52 kullanıcısına yanıt
    Yarın ya da en geç Cuma günü elinizde olur.
  • 7 sinde sipariş verdiğim telefon bugün elime ulaştı. Herhangi bir çizik falanda gözükmüyor. Endişeler yersiz çıktı. Daha sim kartı değiştiremediğim için tam bakamadım.
    ürün güzel paketleme sağlam
  • EFT - Havale kaç günde onaylanıyor arkadaşlar ?
  • beyler ayın 7sinde 5s almıştım storedan, halen fatura gelmedi. nereye başvurmak lazım?
  • Sabah 09:50'de KURYE DAĞITMAK ÜZERE ÇIKARDI en son durumu bu siparişin akşama gelir diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaray19o5 -- 22 Ocak 2014; 12:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler ayın 7sinde 5s almıştım storedan, halen fatura gelmedi. nereye başvurmak lazım?

Bende ayın 2 veya 3'ün de almıştım. Bana da gelmedi, iyi hatırlattınız valla.
  • euzun72 E kullanıcısına yanıt
    ne yapmak lazım ki şimdi, nereyi aramalıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

ne yapmak lazım ki şimdi, nereyi aramalıyız?

00800 448 829 873

Burası olabilir. Müşteri hizmetleri
  • Lazer baskılı ipad alanlara ne zaman geldi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_serkan_I

arkadaşlar benim telefonda geldi arkadaşın altın sarısı telefonla yanyana birkaç fotoğrafını çektim.

Ikinci fotodaki siyahın kılıfı nerden alabilirim acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar aos tan ipad mini retina almaya karar verdim fakat kargo suresiyle ilgili sikintim var. Kendimi ona gore ayarlamam lazim o yuzden tecrubeli arkadaslara 3 sorum var yardimci olursaniz sevinirim.
    1) arkasina lazer baski yaptirirsam bu gece vericegim siparis kac gune gelir?
    2) lazer baski olmazsa kac gune gelir?
    Adres: izmir
    3) lazer baski guzel duruyor mu??
    Yardimci olursaniz cok sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: cyros

Arkadaslar aos tan ipad mini retina almaya karar verdim fakat kargo suresiyle ilgili sikintim var. Kendimi ona gore ayarlamam lazim o yuzden tecrubeli arkadaslara 3 sorum var yardimci olursaniz sevinirim.
    Yardimci olursaniz cok sevinirim...

Arkadaslar aos tan ipad mini retina almaya karar verdim fakat kargo suresiyle ilgili sikintim var. Kendimi ona gore ayarlamam lazim o yuzden tecrubeli arkadaslara 3 sorum var yardimci olursaniz sevinirim.
    Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Yok mu bilgisi olan yardimci olabilecek kimse.

• Arkadaşlar bişey sorucam.Online alışverişte aldığımız karta taksit yapıyolar mı ? Ya Da hangi kartlara taksit yapıyolar ?
  • online store de herşey yoluna girmiş anlaşılan bugün saat 2 gibi 32 gb 5s siparişi verdim akşamında kargoya verildi bilgisi geldi :)
  • mennorat M kullanıcısına yanıt
    Benim de bir sıkıntım var mail adresini bana gönderebilir misinz acaba? Fari Birben aynı numaraı bana da verdi ama verdiği numaradan ulaşamıyorum. indirim yapıp hesabıma göndereceklerdi. ama gelen giden yok henüz. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • cali4nication C kullanıcısına yanıt
    Benim de bir sıkıntım var mail adresini bana gönderebilir misinz acaba? Fari Birben aynı numaraı bana da verdi ama verdiği numaradan ulaşamıyorum. indirim yapıp hesabıma göndereceklerdi. ama gelen giden yok henüz. Yardımcı olursanız sevinirim. Üstteki mesaj yanlış kişiye gitmişte:)
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.