Şimdi Ara

Apple Music Sing ile şarkınızı söyleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Music Sing ile şarkınızı söyleyin
    Bugüne kadar kullanıcılarına müzik dinleme hizmeti sunan Apple Music artık şarkı söylemenizi de teşvik ediyor. Yeni karaoke özelliği ile kullanıcılar kendi şarkılarını söyleyebilecek.

Apple Music Sing nedir?

Apple Music Sing adıyla duyurulan yeni özellik kullanıcıların diledikleri parçalarda devreye girerek karaoke yapmasına izin verecek. Karaoke esnasında da kullanıcıya geniş bir kontrol imkânı sunacak.

Ayrıca Bkz.Apple sadece 1 haftada 4 milyondan fazla AirPods Pro 2 sattı

Kullanıcılar karaoke esnasında arka vokallerin sesini ayarlayarak baş vokalist durumuna gelebiliyor. Ayrıca gerçek zamanlı şarkı sözleri ile de ritmi kaçırmıyor. Yine arkadaşınız ile düet yapabilmeniz ve parçalarınızı yedeklemeniz mümkün.

Karaoke özelliği için Apple farklı ülkelerden insanların birlikte seslendirdiği parça, marş ve düetlerden oluşan 50 farklı oynatma listesi de hazırlıyor. Böylece kullanıcılar geniş bir kataloğu deneyimleme şansına da sahip olacak. Apple Music Sing ay sonunda kullanıma sunulacak.

Kaynak:https://wccftech.com/apple-music-sing-lets-you-sing-along-to-millions-of-songs/

• Sony 2021 model Google TV'de Apple Muzic uygulaması uyumsuz gözüküyor. USB üzerinden kurdum ama çözüm olmadı. Var mı bir yolu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Sony TV adam gibi güncelleme vermediği sürece elimizdekiler 1 yılda yüksek fiyatlı düz TV olarak kalacak.

Sony anca gitsin Xbox oyun vermedi diye sağa sola saldırsın.

Sırf başka soundbar aldım diye Sony TV kısıtlamasına maruz kalıyorum uygulama ne ki? 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maximus01982 M kullanıcısına yanıt
    Tecrübelerinize dayanarak hangi TV almamızı tavsiye edersiniz? Şahsen görüntü kalitesi, inç başına piksel ve içinde Apple TV olması (çünkü o varsa hepsi vardır) kafi benim için.

• Guest-C85A0FBAA G kullanıcısına yanıt
    Yorum biraz geç oldu kusura bakmayın.

Hangi TV’yi alıyorsanız mutlaka ses sistemi kısıtlaması var mı ona bakın.

Sony Tv kullanıyorum kısıtlama var diye son model ses sisteminden istediğim verimi alamıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.