Şimdi Ara

Apple kimliğine giriş yapma talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Eşimin iPhone 7 telefonuna bugün böyle bir mesaj geldi. Telefonu Hepsiburadadan Apple garantili olarak almıştık. Sonrasında şifreyi değiştirdik. Bu nedir bilen var mı? Başka birinde de oldu mu böyle birşey acaba?

Apple kimliğine giriş yapma talebi

• Yokmu bu konuda bilgisi olan acaba?
  • İki Faktörlü kimlik doğrulamanız açık. Türkiye sınırlarında herhangi bir yerden apple kimliğine giriş yapılmak istenmiş fakat si onay vermedikçe giriş yapılamaz. Şifre değiştirmeniz isabet olmuş.
  • ricman kullanıcısına yanıt
    İki faktörlü kimlik doğrulamam açık olunca iyi birşey mi oluyor anlamadım? Nasıl benim kimliğimle giriş yapabiliyorlar anlamadım? Benim kimliğimi İstanbul’daki biri nasıl bulup girmeye çalışıyor? Sonuçta ben bursadayım.
  • corde C kullanıcısına yanıt
    iki faktörlü kimlik doğrulama denilen şey apple id niz ile oturum açılabilmesi için telefonunuza bir kod gönderiyor ve sizin telefon üzerinden oturum açılmasına izin veriyor.Birisi sizin kimliğimiz ile oturum açmaya çalışmış anlamına geliyor veya birisi sizin adresinize yakın bir id aldı ve yanlışlıkla da sizin id yi deniyor olabilir.Siz genede güvenlik için şifrenizi değiştirin.
  • mert-- M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.