Şimdi Ara

apple ipod classic 6.nesil 80 gb yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipod classic 6.nesil 80 gb sahibiyim. bundan önce 120 gb modeli vardı bende. bilgisayara bağlayıp direk içini açıp music klasörüne müzikleri atıyordum ve algılıyordu. aynısını bunda da yapayım dedim olmadı. aşağıdaki linkte bir şeyler anlatmış ama anlayamadım;

forum.shiftdelete.net

"bir ipod kullanıcısı olarak ben de nefret ediyorum o özellikten ama devre dışı bırakmanın bir yöntemi var. sadece itunes üzerinde yapacağın küçük bir ayar ile bunu halledebilirsin.

iPod'unu pc ye bağla.

iTunes açılınca soldaki menüden ipoduna tıkla.

Genel ayarların olduğu ekran karşına gelince en altta ipodun ne kadar dolu olduğunu gösteren barın üstündeki "Manualıy manage music and videos" ve "Enable disk use" seçeneğini işaretle. (manually manage music and videos seçeneğini işaretlediğinde otomatik olarak enable disk use da işaretlenecek)

bu kadar

daha sonra ipodun içindeki müzik sekmesine mp3 dosyalarını sürükleyerek müzik atabilirsin. komple senkronize etmene gerek yok."

bunları uyguladım ama music klasörü gizli. gizli klasörü açtığımda müzikler isimsiz ve şifreli gözüküyor. resimlerde klasörleri görebilirsiniz.
    **ipod control klasörü normalde gizliydi.
     apple ipod classic 6.nesil 80 gb yardım apple ipod classic 6.nesil 80 gb yardım
     apple ipod classic 6.nesil 80 gb yardım apple ipod classic 6.nesil 80 gb yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.