Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: whiisspeer

quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

arkadaşlar merhaba. iphone 6 cihazımda olan bir problemden bahsetmek istiyorum. bazen telefonumun hoparlöründe ses bozuluyor ve sadece cızırtı geliyor ve telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor. başına bu durum gelen var mı? çözümü ned,r

Aynen bu sorun bazen bende de oluyor neden kaynaklandığını da anlamıyorum çözümünü bilen var mı?

internetten 5 liraya falan iphone tornavidası alın. alttaki vidaları biraz gevşetin. ekrana bastırıp sıkın. sorun çözülmüştür. telefonu servise verip günlerce telefonsuz kalmanın anlamı yok. youtubeda da bunu anlatan onlarca video var.

• R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da iseniz Apple'a götürün 5 dakikada halledip getiriyorlar. Vidası gevşemiş hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Geçen hafta iphone 6 plus 64 gb telefonumda sağ üstte baloncuk gibi enteresan izler çıktı. Kullanımda herhangi bir sorun yoktu. Bugüne randevu aldım. Bu arada 1 hafta içinde izler azaldı. Camda kırık değilde ekran tarafında içeride baloncuk şeklinde izler enteresandı. Bugün Zorlu Center a gittim bi baktı evet izler var dedi sonra direk kasayı inceledi köşelere parmağı ile bastırdı ses varmı diye, temiz kullandım 1 senedir hiç iz vuruk vs yok. Direk ekran değişimi dedi. Hatta elindeki ipad e bağladı başka sorun varsa direk sıfır cihaz veririz dedi, sorun olmadığını söyledim oda sorun bulamayınca ekran değişimini onayladı. Yarın akşam gidip alacağım. Bilgilendirme amacı ile yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 2 Aralık 2015; 0:20:02 >
  • beyler plus ve gold fark lı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

beyler plus ve gold fark lı mı

Plus olması cihazın bir benden büyük olması demek
    Gold ise cihazın rengi demek

• Merhaba arkadaşlar,
    iPhone 6 alacağım birinden elindeki cihazın ön ahize hoparlörü bozulmuş ve garantiye gönderecekmiş yenisi ile değişme ihtimali var diyordu sizce de değişim yapılır mı? değiştiğinde satın alacağım, daha 18 ay garantisi var 2000 TL.
    Model 16 GB.
  • Furkanby F kullanıcısına yanıt
    Bence fiyatı fazla forumda o temizlikte daha uyguna cihaz bulabilirsin

• uruker kullanıcısına yanıt
    Evet ama cihazı garantiye yolluyor ve cihaz sıfır olarak elime gelecek?
  • Furkanby F kullanıcısına yanıt
    Yine de karar sizin alabilirseniz 64gb olandan alın derim hafıza bakımından

• uruker kullanıcısına yanıt
    dolu dolu kullanan birisi değilim açıkçası beni zor duruma düşürmez umarım 16 gb yeterli gibime geliyor.
    Şuanda İOS 9.1'de kasma takılma ısınma vs gibi sorunlar var mı i6'da ?
    Pil Ömrü nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanby

dolu dolu kullanan birisi değilim açıkçası beni zor duruma düşürmez umarım 16 gb yeterli gibime geliyor.
    Pil Ömrü nasıl?

iOS 9.1 e geçtiğimden beri telefondan soğudum. İos 8 de ortalama 8-10 saat giden şarj süresi 3-4 saatlere düştü.. Umarım ios 9.2 de bu sorun ortadan kalkar ve iOS 9.2 ne Zaman gelecek arkadaşlar bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

quote:

Pil Ömrü nasıl?

iOS 9.1 e geçtiğimden beri telefondan soğudum. İos 8 de ortalama 8-10 saat giden şarj süresi 3-4 saatlere düştü.. Umarım ios 9.2 de bu sorun ortadan kalkar ve iOS 9.2 ne Zaman gelecek arkadaşlar bilen var mı ?

ios 9.2 ile bu sorunlar ortadan kalkar umarım. 9.2 muhtemelen ay sonunda gelir gibi.
    Kamerası nasıl acaba gerçekten abarttıkları kadar var mı?

• I phone A geçtim çok memnunum ama I Tunes tan bıktım, telefona pc den 200 resim attım geçen hafta, bugün 100 tane daha attım geçen hafta attığım resimler kayboldu yeniler görünüyor, android gibi değil sanırım bu iOS, o resimleri tekrar bulabilir miyim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Pil Ömrü nasıl?

ios 9.2 ile bu sorunlar ortadan kalkar umarım. 9.2 muhtemelen ay sonunda gelir gibi.

Samsung kamerası daha iyi bana göre ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pil Ömrü nasıl?

Samsung kamerası daha iyi bana göre ...

S4'den de iyidir ama

Bu arada telefon garantiye gitmiş yenisi ile değiştirilmiş.

• Arkadaşlar merhaba bu airdropa nasıl resim koyabilirim resimdeki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wufuk -- 2 Aralık 2015; 13:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİVERPOOLYWNA

I phone A geçtim çok memnunum ama I Tunes tan bıktım, telefona pc den 200 resim attım geçen hafta, bugün 100 tane daha attım geçen hafta attığım resimler kayboldu yeniler görünüyor, android gibi değil sanırım bu iOS, o resimleri tekrar bulabilir miyim ?

İos'a hoşgeldin. Geçen gün hanımın i5'ine yeni ringtone oluşturayım dedim atana kadar kırk takla attım ama bu sefer de eskiler gitti

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi ya bu kadar zorlayacak ne var, nefret ettim bu saçma sapan özelliklerinden dolayı

• Apple bu yazılım işini bir an önce eskisi gibi yapmalı yoksa dilleri çok yanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: LİVERPOOLYWNA

Şaka gibi ya bu kadar zorlayacak ne var, nefret ettim bu saçma sapan özelliklerinden dolayı

İphone kullanmama nedenimi bir kez daha anladım

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.