Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6 kullanırken bu bende de olmuştu hatta takıntı haline getirmiştim sürekli kontrol ediyordum yine sallanıyor mu diye. Sonuç olarak kendiliğinden düzelmişti hocam benim tuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Arkadaşlar son iki gündür telefonun home tuşu oynuyor.Daha tuşa tam olarak basmadan çıt sesi geliyor ve biraz oynadığını hissediyorum.Bir sorun çıkartır mı bu ? Ne yapmam gerekir ? Telefonun garantisi yok bu arada..

Yok mu yardım edecek ?

evet denedim yine oluyo
  • evet denedim yine oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Başka prizde denediniz mi? benim evde de bir prizde bu problem oluyor.

evet denedim yine olmuyo
  • kaya3835 K kullanıcısına yanıt
    Başka şarj aleti ile deneyip sorunun telefonda mı yoksa şarj aletinde mi olduğunu anlayın ardından sorunlu olanı servise götürün hocam.
  • quote:

Başka şarj aleti ile deneyip sorunun telefonda mı yoksa şarj aletinde mi olduğunu anlayın ardından sorunlu olanı servise götürün hocam.

eyvallah
  • quote:

Kesinlikle kırılmaz cam öneriyorum yere düşüp kırılmasa bile zamanla hafif çizikler oluşabilir. Bu benim moralimi bozmaz diyorsanız bir şey diyemem tabi.

Aynen bugun çıkıp yaptıracağım , sizin önerdiğiniz marka var mi ekran kalitesini bozmayan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 haziranda alınmış telefonunuz.. Ne kadara aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

2015 haziranda alınmış telefonunuz.. Ne kadara aldınız acaba?

2300

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Ayarlar -> Müzik -> Ses Sınırı "Açık" mı kontrol edin açıksa "Kapalı" yapın ses seviyesi yükselecektir.
  • applem26 kullanıcısına yanıt
    Ben Buff kullanıyorum almışken iyisini alayım dedim.
  • 6s kullanıcı kulübü yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodello -- 23 Kasım 2015; 12:47:17 >
  • Rodello kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_109172193/mpage_80/tm.htm

burası olabilir, başlığı güncellememişler sanırım.
  • Kırılmaz ekran olmadan kullanmayın telefonu. Ekran kırıldıktan sonra masrafı geçtim telefondan soğursunuz, hevesiniz kaçar. Yok yere 650 lira ödemeyede gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar yurt dışından bir arkadaşıma telefon siparis ettim 6 s alalım dedim burda pahalı şimdi i6 alalım dedi ve 400 euro ya aldı en gec çarşamba elime geçer hep samsung kullandım şimdiye kadar S4 um var halen çok merak ediyorum nasıl kullanması kolay mı diye takıldıgim yer olduğunda buradan yardım alabilirim şimdiden teşekkürler hayırlı aksamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6 Plus İçin iSight Kamera Değiştirme Programıhttps://www.apple.com/tr/support/iphone6plus-isightcamera/
  • nuri1979 N kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, kullanılmış olarak 400-450€ arasına bulunabiliyor. Doğru bir tercihte bulunmuşsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar buyuk bır hevesle 6s alıcaktım ama telefon ınanılmaz ağırlaşmış...Sanırım kasa farkı...

Bu yuzden 6 almaya karar verdım...Yanlısmı yapıyorum ?
  • bosverabi B kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz ağırlaşmış dediniz kasa farkı 14gr.

143g vs. 129g

imkanınız varsa s serisini tercih edin derim 14 gr agırlık var ama 2gb ram camera kasa sağlamlıhı v.s. artıları mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosverabi

Arkadaşlar buyuk bır hevesle 6s alıcaktım ama telefon ınanılmaz ağırlaşmış...Sanırım kasa farkı...

Bu yuzden 6 almaya karar verdım...Yanlısmı yapıyorum ?

ben 6 plus kullanıyorum dün 6s plus aldım ikisini iki elime aldığım zaman arada bariz farkdilen bir ağırlık farkı yok..bence aıyorsan en güncelini alıcaksın çünkü son güncellemelerle 6 plus ta takılmalar yaşamaya başladım sanki yavaşladı telefon ios 9 dan sonra
  • 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.