Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 6 plus 64 gb Silver almış bulunmaktayım. Saat 2:30 dan beri sıradayım. İki sorum olucak 64 gb olan arkadaşlara . 1- Kapasite 55.7 GB kullanılabilir 51.9 yazıyor sizdede öylemi ? 2.olarakta normal sim kartımı kestirip nano sim karta çevirdim türkcell i felan görmesine rağmen kişilerimi aktar dediğimde uzunca bir süre öyle bekliyor ama aktarmıyor nedenini bilen var mı ?
  • 128 Gb Silver iPhone 6 aldım. Listeyle ilgilenen arkadaş benide eklerse sevinirim.

9-10 randevum vardı 8.50 gibi içeriye girdim. Ne kargaşa ne başka birşey gayet güzel ve sakin bir ortamda gittim cihazımı aldım sonra kuruluma indim.
    Normalde Türk milleti kargaşa arasında kaynar gider ama apple çok iyi organizasyon yapmıştı bana göre.

Bu arada rezervasyonu olupta güvenliğe soran arkadaşlar kime sorduklarına dikkat etsin. İki tane takım elbiseli güvenliğe soru sordum sorduğuma pişman oldum. Randevum var nerede beklemem lazım diyorum bana kuyruğu gösterip bunlar randevulular diyor. Yanlışınız var diyorum yok burası kuyruk beyefendi diyor. Bende sinirlendim bu sefer arkadaşı geldi oda aynı şeyi söyledi. Bende tam merdivenlerin önünde duran güvenlik elemanına sordum. Sonra kartı alıp bekleyeceğim yeri gösterdi. O yüzden karmaşa arasında boşuna sıra beklemeyin :)

Bu arada yine yazdım tekrar yazıyım. Rez yaptığınız cihaz dışında başka cihaz vermiyorlar. Ne ayırttıysanız onu almak zorundasınız.

Son olarak 6 Plus almak isteyen arkadaşlar bence iPhone 6 yı bi incelesinler. i6 gerçekten yeterli büyüklükte. Plus bana çok büyük geldi. Belki sizinde fikriniz değişir.

İyi forumlar..

• Yeni iphonelarini alanlardan degerlendirmelerini bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz 64gb ile aranızdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell Sarıyer tim den alan ilk kişiyim baya ilgi gördüm :)))

• Dun gece 1 e kadar online store u bekledim acilmadi uyudum bende bugun teknosan dan 6 plus space gray i mi aldim iyiki uyumusum

• Kılıf nereden alabiliriz arkadaşlar ?

İnternet üzerinden alma imkanım var. Hangi siteleri önerirsiniz ?
  • Az önce iphone plus gray modelini teslim ettiler. İlk izlenimlerim, ince ve hafif. Güncelleme var onu yüklüyor şu anda, ilerleyen dakikalarda mıncıkladıktan sonra yorumları yazarım.
  • ANKARADA TELEFONA BAKABİLİCEĞİMİZ Bİ YER VAR MI?
  • Ciddi bir yoğunluk var şu anda prgoram indirmek işkence resmen..
  • erhancık kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın cihazınızı.
    1024 megabyte 1 gigabyte yapar normal olarak. Ama ticari çakallıklar sebebiyle 1000 MB Büyüklüğü 1GB olarak hesapladıkları için bahse konu fark oluşuyor.
    Sim karttaki isimleri aktarma konusunda kendi başıma gelen sıkıntı (iphone 5s iOS 8) sadece trcell yedek Uygulaması cihazımı desteklemiyor. Benzer bir meselenin iPhone 6'da da kısa bir süre olumsuzluk yaratacağını düşünüyorum. Varsa iCloud yedekleri ile şansınızı deneyin.

• Plus Silver alanlar memnunlar mı acaba ? Çoğunluk space gray aldığı için ve bende şeytanamı uydum gece gece silver diyip elime silverı tutuşturduklarından dolayı Space Gray e değiştirme şansım var mı diye düşünüyorum şu an ve ayrıca ekran koruyucu ve kılıf alabileceğimiz yerler varsa söylerseniz sevinirim :)) Rehber olayınıda elle yazmaya başladım :D
  • 1. Cihaz ince ve hafif olmuş.
    2. Erkanı oldukça güzel, ipad mini kullanıyormuş gibi hissettim bir an.
    3. Kamerası iyi, hızlı odaklıyor, 240 kare eğlenceli.
    4. Tasarımın kenarları yuvarlak olması iyi tutuşu kolaylaştırıyor.

Eksileriyle şu anda nefret ederek baktığım bir ürüne dönüştü.. Abi 8.2 güncelleme var, geldi indir yükle dedi, yükle dedim, şarja tak dedi, taktım, bir anda ekranda kırmızı itunes ikonu belirdi. "O" kadar program kurdum, ayar yaptım, o da ne, cihaz açılmıyor, itunes'e bağladım, "kurtarılmayı bekleyen bir telefon yazdı" ekranda ürperdim!! Arkadaş o kadar şey yükledim!! 2.2 gb indirmesi gerekiyormuş, indiriyor 4 megabitle, iki saate biter.. Rezillik...

Cihaz "olmuş" ama yazılım tam bir rezillik. Spotlite'a bing eklenmiyor, kapanıyor, programı indir diyorum bekliyor, indirilemedi diyor, ilk açtığımda , hazır olun yazdı çat ekran gitti, kapandı, yeniden açtım telefonu. Şimdi de "cihaz" kurtarılmayı bekliyor..

Bu kadar "yazılımsal" sorunla neden "geldi" iphone, bundan önce 3, 4 ve 5s kullandım ben, şu anda ipad air'im var, ve mac kullanıyorum, yani "yazılım" hatalarla dolu.. Çöktü telefon afalladım!!

• Arkadaşlar bu Touch id olayını çözemedim.

Ekran kilidi açmak için parola ya da parmak izi sormasın istiyorum.
    Yalnız bazı uygulamalara, örneğin notlarıma parmak izi tanımlamak istiyorum. Bunu beceremedim.
  • iphone 6 16gb alacağım eklerseniz sevinirim listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

1. Cihaz ince ve hafif olmuş.

Eksileriyle şu anda nefret ederek baktığım bir ürüne dönüştü.. Abi 8.2 güncelleme var, geldi indir yükle dedi, yükle dedim, şarja tak dedi, taktım, bir anda ekranda kırmızı itunes ikonu belirdi. "O" kadar program kurdum, ayar yaptım, o da ne, cihaz açılmıyor, itunes'e bağladım, "kurtarılmayı bekleyen bir telefon yazdı" ekranda ürperdim!! Arkadaş o kadar şey yükledim!! 2.2 gb indirmesi gerekiyormuş, indiriyor 4 megabitle, iki saate biter.. Rezillik...

Cihaz "olmuş" ama yazılım tam bir rezillik. Spotlite'a bing eklenmiyor, kapanıyor, programı indir diyorum bekliyor, indirilemedi diyor, ilk açtığımda , hazır olun yazdı çat ekran gitti, kapandı, yeniden açtım telefonu. Şimdi de "cihaz" kurtarılmayı bekliyor..

Bu kadar "yazılımsal" sorunla neden "geldi" iphone, bundan önce 3, 4 ve 5s kullandım ben, şu anda ipad air'im var, ve mac kullanıyorum, yani "yazılım" hatalarla dolu.. Çöktü telefon afalladım!!

8.0.2 güncellemesi 72.2 mb dı bende wifi ile 10 dakikada bitti. Sorun çıkmadı bende :)) Bir tek müzik eşleyemedim telefona ona yanıyorum ,birde dosyalara parmak izi koymayı yaparsam tadından yenmicek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: erhancık

quote:

8.0.2 güncellemesi 72.2 mb dı bende wifi ile 10 dakikada bitti. Sorun çıkmadı bende :)) Bir tek müzik eşleyemedim telefona ona yanıyorum ,birde dosyalara parmak izi koymayı yaparsam tadından yenmicek :D

Bende "inmişti" zaten yükle dedim, itunese bağla dedi direk.. 3 saniye sürdü sürmedi.. şimdi inmesini bekliyoruz..

• plus 128 gb space gray ile ben de aranızdayım
  • iPhone 6 plus 128gb deli grisi :) ekleyin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: erhancık

quote:

şahsen; 64 gb plus gold sahibiyim. eşleşmede, uygulamalarda, yazılım güncellemede en ufak sıkıntı yaşamadım. şarja tak dedi taktım 3-4 dakikada güncelledi zaten tekrar şarjdan çektim.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.