Şimdi Ara

Apple, iPhone 4S kullanıcılarının beklediği iOS 5.0.1'in ikinci betasını yayınladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

Orijinalden alıntı: sattackus

quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

Orijinalden alıntı: SliTheRiNN

quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

bu sürüm bari 7 ve 8. betayı görse apple iOS 5 i adam akıllı beta test yapamadan piyasaya sürdü ve ne olduğunu gördük umarım daha balon hatalar olmaz.gerçi olsa bile bi android kullanıcısı olarak memnun olurum iOS stabil hatasız bir sistemdir diyenlere kapak yapmak için ideal bir haber olur...

hatasız diye birşey söz konusu değil insan yapısı herşeyde ufak tefek hatalar olur, ios 5 teki batarya problemi uluslararası dolaşımda saat dilimini otomatik güncelleyen sistemdeki bir hatadan kaynaklanıyor, bu özelliği kapatarakta batarya kullanımını düzeltebiliyorsunuz. ios5 yaklaşık 4 aylık uygulama geliştiricilerine özel bi beta sürecinden geçti batarya problemide bildiğim kadarıyla sadece iphone 4s te mevcut, iphone 4s satışa sunulalı ise henüz 1 ay bile olmadı bu sorunuda buna bağlıyorum. Ayrıca aynı problem androidli cihazlarda olsa onda var ama bunda yok diyerek, her üretici yeni cihaz satışa sunardı :))

uluslararası dolaşımda saat dilimini otomatik güncellemeyi nasıl kapatırız

Settings > General > Location Services > System Services and Setting'e girip “Setting Time Zone”u kapatınız.

teşekkür ederim ben konum servislerini tamamen kapatmışım zaten.ios 5.0.1 final ne zaman gelir acaba.ona göre yüklemelerimi yapacağım

İkinci beta yayınlandı, geri dönüşler oldu. Apple üstünde aşırı pil tüketimi nedeniyle çok baskı var bence 3 gün içinde yeni iOSu yayınlarlar.

• teşekkür ederim
  • ben internet üzerinden aldım pasaport kayıtlı bir iphone 4s gayet güzel son sürüm yüklü ancak batarya sadece 1.5 gün gidiyor. o saat zımbırtısından kaynaklanıyor yazan arkadaş bu uygulamamnın nasıl kapatılacağını yazarsa yapı buraya yazarım şarz durumunu. İyi bayramlar
  • bn dartyden aldm vala ama bnm 1.5 gün bile gitmiyor şarjım bu ne ya o kadar para veriyoruz msj seside takılıyo ayrıca 2 ay sonrada ucuzlar almayın bence şimdi
  • 4s te 3g enable-disable ozelligi yok en onemli problem bunun halledilmesi
  • İphone 4 de sorun cikmaz heralde .D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.