Şimdi Ara

Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.387
Cevap
136
Favori
129.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön siparişle aldığımızda elime ulaşmasında mağazadan almakla bir fark var mı arkadaşlar. 22 sinde sipariş geçersek tahmini ne zaman gelir?
  • Mazzho kullanıcısına yanıt

Geçen yıl hepsi burada sitesi üzerinden 14 pro ön sipariş vermiştim. Satışa çıktığı gün sabah 11 gibi elime ulaştı. Hepsi jet ile almıştım. Apple sitesi de yetiştirir diye düşünüyorum.

• Düz 15 almak istiyoruz arkadaşlar taksit ile bu kampanya ile sonradan taksit yapabilir miyiz
    Amazon’dan alır isek.

Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]

Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]

• Konunun sakinliğinden nasıl bir hayal kırıklığı yarattığı belli düz modellerin
  • Apple Store lara gelmiş midir teller gidip bakan var mı renklerine?
  • Bir çıksın kullanıcılar edinsin eğer işlemcisi 14 pro’lardaki gibi ısınma sorunluysa hiç bulaşmayacağım düz 14’ten çok memnunum o konuda hiç ısınmıyor, sorun çözüldüyse 14’ün üzerine 7-8 bin gibi cüzi bir miktar daha ödeyerek geçiş yapabilirim. Yada 14’ü vermeden yd 15 alıp ikisini beraber kullanabilirim hiç veresim yok çünkü 14’ü
  • Çoğu yorumlarda 14 pro ve pro max cihazlardan 15 serisine geçişin gereksiz olduğunu okudum. Sizin bahsettiğiniz ısınma sorunluysa o zaman bu cihazlardan geçiş daha mantıklı olmaz mı? Tabi sözkonusu ısınma ne kadar ciddi boyutta onunla alakalı bilgi sahibi değilim.sizin yorumunuza istinaden böyle düşünüyorum.

• Belki yeni seri ve yeni iOS 17 olduğu için ısınma sorununu çözmüşlerdir. Fakat; batarya kapasitesi artmasına rağmen iPhone 14 ile aynı pil süresini gösterince Apple acaba pil ve ısınma sorunu devam mı ediyor demeden yapamıyor insan …

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt

Bende ondan biraz işkilleniyorum. Çok daha fazla bataryaya rağmen aynı süreleri vermesi demek ki işlemcide bir iyileştirme yapılmadığını gösteriyor. Bakalım bir çıksın hele yorumlarından anlaşılır.

• tidus kullanıcısına yanıt
    Ben de siyahı çok beğendim hocam epey premium duruyor. Düz seride de dokulu mat cama geçmeleri iyi oldu
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

Detaylar kısmında açıkça telekomünikasyon alanında sonradan taksit yapılamaz yazıyor.

• iPhone 15 geçmek ne kadar mantıklı se 2020 kullanıyorum. Ek olarak yanında android bir cihazımda var redmi note 8 pro. lansmandan önce 14 pro almaya karar vermiştim ancak dinamik ada ve kameranın 48 Mp gelmesi beni cezbetti. Tek sorun benim açımdan 60 Hz ekran yenime hızı. Bunlar göz önüne alındığında 15'e geçmek ne kadar mantıklı ?

• C. S C kullanıcısına yanıt

Hepsiburada alışverişi telefon olarak işaretlemiyor. Banka elektronik alet olarak gördüğü için sonradan taksitlendirilebilir.

Defalarca yaptığım bir işlem.

• knackers kullanıcısına yanıt
    Ben de iPhone SE’den iPhone 14 Plus’a geçtim. 120 Hz için pro alayım mı diye düşündüm ama sonra 120 Hz için niye fazladan 10 ödeyeyim ki dedim ve plus aldım. Şu an arada ne kadar fark var bilmiyorum. Aslında pro hala daha mantıklı ama bariz bir ısınma sorunu var. Sıcak olması yüzünden hiçbir zaman tam şarj olamadığını söyleyenler vardı. iPhone 14 Pro güzel cihaz ama kronik ısınma sorunu var.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

acaba bu sorunu iPhone 15 düz modellerinde çözdüler mi ? Aynı işlemci var ve bunu öğrenmek için uzun kullanım yorumlarını okuman incelemek gerekioyr. Şu an için direkt sipariş vermek mantıklı gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knackers -- 18 Eylül 2023; 14:17:10 >
  • knackers kullanıcısına yanıt
    İncelemelerden sonra ancak bunu görebiliriz. Şimdilik bir şey demek mümkün değil.
  • C. S C kullanıcısına yanıt

Amazon posu ve hepsiburada posu telekomünikasyon geçmiyor hocam sanırım olur gibi..

• İnceleme videolarından sonra siyah ve mavi renk arasında kaldım. Mavi güzel ama baya açık renk beyaza kaçıyor. Hangi rengi beğendiniz dostlar? Gerçi önce telefonu beğendiniz mi diye sormak daha doğru olacak sanırım.
  • Mazzho kullanıcısına yanıt

Siyah en premium duranı

• Ben de siyaha çok yakınım. Bu arada a16 nın ısınan bir çip olduğunu okudum. 15 te de aynı durum sözkonusu olur muhtemelen ama günlük kullanımda etkiler mi merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.