Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.943
Cevap
61
Favori
156.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @e_capkan bu silikon kılıflar arka tarafın güzelliğini götürür diye düşünüyorum gittigidiyorda buldum 1 tane aslında ama bodyguardzlar gelirse full öyle kaplatıp kullanabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Canka1

quote:

quote:

Bende amerikadan ipad minimi aldırttım dallasda 16gb yoktu 32gb aldırmak zorunda kaldım. Sizce burada satıp 16gb almalı mıyım yoksa 32gb ile yola devam etmeli miyim? Oyun oynarım ama müzik video vs kolay kolay indirmem, hepsi nette var zaten iphonumda da ihtiyac duymadım şu ana kadar. Merak ettiğim birşey; ipad3 kullanırken akşam şarja takıp sabah aldığımda pili anca doluyordu, minide pil kaç saatte doluyor? iPhone 5 siyah kullanıyorum şu ana kadar boya atması vs durumu olmadı hiç, ipad miniyi de siyah aldırttım, bodyguardzla kaplamaya vs ihtiyaç var mıdır? Ben bunu okulda defter gibi kullanacağım, bi öğrencinin bunu nasıl kullanacağını az çok tahmin edersiniz, buna göre kılıf önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

sadece oyun atıcaksan 16gb yetebilir.bence hiç satıp tekrar almaya uğraşma.
    bu sayfanın başlarına çinden aldığım kılıfların linkini koymuştum bakabilirsin.
    hiç şarja takmadım daha ipadi ama
    ipad minini bataryası ipad3 ünkinin nerdeyse 3 te biri.
    daha çabuk şarj olur bence.

Onlara baktım ama açıkcası beğendiğim olmadı. iPad mini için smart case de üretmemişler, öyle birşey arıyorum ben.

smart case çok güzel.cihazı iyi korur.
    sizde ekran ile metal kasa arasında aralık var mı? tozlar birikiyor mu?

Daha elime ulaşmadı, aksilik olmazsa çarşamba günü elime geçecek. dx'e de baktım ama smartcase bulamadım. Araştırmaya devam.

• Bugün bütün resellerları aradım ellerinde hiç 3G özellikli yok ne yapsam bilemedim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Bugün bütün resellerları aradım ellerinde hiç 3G özellikli yok ne yapsam bilemedim şimdi

Mediamarkt electroworld gibi büyük teknomarketleri de bi arayın onlarda daha fazla stok oluyor.
  • quote:

quote:

Bugün bütün resellerları aradım ellerinde hiç 3G özellikli yok ne yapsam bilemedim şimdi

Mediamarkt electroworld gibi büyük teknomarketleri de bi arayın onlarda daha fazla stok oluyor.

Mesela vatan ın internet sitesinde sadece wi-fi özellikler var acaba 3G modeller dağıtılmadı diyorum ama ?
  • Istınye Park Pupa'da ki arkadaş daha Bilkom un iPad mini 3G özellikli olanının Türkiye'ye gelmediğini belirtti şimdi ne yapsam bilemedim iPhone'dan 3G yi paylaşıp kullanabilirim ama ne kadar yararlı olur ? Bu şekilde deneyen bir arkadaş bilgi verirse teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar hücresel (3g 4g) modeller amerikada bile stok sorunu yaşıyor, ülkemüze gelmesi biraz zaman alacaktır.
  • Arkadaşlar, Türkiye'ye şimdilik sadece wi-fi'ler gönderildi. (işleyenler irtibata geçsin PM ile elimde 16 gb. beyaz 4G var, Jelatininde)

• quote:

Orijinalden alıntı: l3ittersweet

Arkadaşlar hücresel (3g 4g) modeller amerikada bile stok sorunu yaşıyor, ülkemüze gelmesi biraz zaman alacaktır.

Mağaza müdürü ile görüştüm yakın zamanda gelmesini bekliyoruz dedi

iPhone dan 3G yi paylaştırıp kullansam verim alır mıyım sizce ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ittersweet

Arkadaşlar hücresel (3g 4g) modeller amerikada bile stok sorunu yaşıyor, ülkemüze gelmesi biraz zaman alacaktır.

Mağaza müdürü ile görüştüm yakın zamanda gelmesini bekliyoruz dedi

iPhone dan 3G yi paylaştırıp kullansam verim alır mıyım sizce ?

verim alırsın.ama günde en fazla 2-3 saat kullanman gerekir.yoksa telefonu şarjı hemen biter.
    dışarda hem wifi hemde telefonu hotspot olarak kullanıpta internete bağlanıcaksan olur bence.
    3g li ipad alınca onada bi tane hat alıcaksın çok pahalıya mal olcak.onun yerine telefona iyi bir internet paketi alman daha mantıklı

• bilkomdan aldığım ipad miniyi iade etmeye karar verdim.
    çünkü ekran ile kasa arasındaki boşluklar bazı kenarlarda normal .diğer kenarlarda çok fazla aralık var.
    iade alırlar mı?
  • 16gb wifi(beyaz) versiyonunu kullaniyorum, daha once de nexus 7 kullandim ve miniye gectigime memnunum. Urunun turkce veya ingilizce, kisa, oz ve kolay anlasilir bi incelemesini arayanlar sitemizi ziyaret edebilirler:www.thetechlist.co

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mykt -- 9 Aralık 2012; 15:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykt

16gb wifi(beyaz) versiyonunu kullaniyorum, daha once de nexus 7 kullandim ve miniye gectigime memnunum. Urunun turkce veya ingilizce, kisa, oz ve kolay anlasilir bi incelemesini arayanlar sitemizi ziyaret edebilirler:www.thetechlist.co

sizin ipadinizin sol kenarında ekran ile gövde arasında boşluk varmı ? toz birikiyor mu arasına ?
  • quote:

quote:

16gb wifi(beyaz) versiyonunu kullaniyorum, daha once de nexus 7 kullandim ve miniye gectigime memnunum. Urunun turkce veya ingilizce, kisa, oz ve kolay anlasilir bi incelemesini arayanlar sitemizi ziyaret edebilirler:www.thetechlist.co

sizin ipadinizin sol kenarında ekran ile gövde arasında boşluk varmı ? toz birikiyor mu arasına ?

Yok hocam, oyle bir sorunla karsilasmadim. Sizin urune ozel bi durum muhtemelen, bi garantiye goturun isterseniz.

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam, oyle bir sorunla karsilasmadim. Sizin urune ozel bi durum muhtemelen, bi garantiye goturun isterseniz.

aralıktan bakınca ,ipadin camının üzerine oturduğu çıkıntı gözüküyor.bezle sildiğimdede çıkmıyor tozlar.temizlense problem değil zaten.
    direk iade edicem ürünü.beyazını alıcam.
    iade alırlar mı ?(paketini açtım.hiç şarja bağlamadım.restore edip kutusuna koydum bekliyo şuan)

• quote:

quote:

quote:

quote:

aralıktan bakınca ,ipadin camının üzerine oturduğu çıkıntı gözüküyor.bezle sildiğimdede çıkmıyor tozlar.temizlense problem değil zaten.
    direk iade edicem ürünü.beyazını alıcam.
    iade alırlar mı ?(paketini açtım.hiç şarja bağlamadım.restore edip kutusuna koydum bekliyo şuan)

Bahsettiginiz gibi sinir bozucu bir durumsa bence alirlar(zaten kullanmamissiniz urunu).

• quote:

http://www.bodyguardz.com/apple-ipad-mini-cases-screen-protectors-covers-shields-skins-films.html?dir=asc&order=sort_priority

Linkteki ürünü TR de bulabilme ihtimalim varmı acaba ?

güzel ama yanları yapışacak mı? sökülmesin sonra.
  • quote:

quote:

http://www.bodyguardz.com/apple-ipad-mini-cases-screen-protectors-covers-shields-skins-films.html?dir=asc&order=sort_priority

Linkteki ürünü TR de bulabilme ihtimalim varmı acaba ?

güzel ama yanları yapışacak mı? sökülmesin sonra.

Bodyguardz iPhone da öyle bir sorun yaratmıyor ama iPad'de de yaratmaz sanırsam ama tek sorun daha doğru düzgün Türkiye'de aksesuar bulunmayışı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.