Şimdi Ara

Apple iPad Air video inceleme: 'Daha hızlı, daha hafif ve daha ince' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her ipadle alakali konuda tablet konusunda apple en iyisi demeyen olmassa olmaz

• Benden habersiz iPad mi tanıtıyorsun mübarek Apple iPad Air video inceleme: 'Daha hızlı, daha hafif ve daha ince'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 30 Aralık 2013; 23:55:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle güzel bir inceleme olmuş ama haritalar uygulamasını da gösterseydiniz iyi olurdu.Keşke bu cihazları alabilsek :)

• Bi iphone 5s incelemesi vardı ama gören duyan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SeriaLLorD

Gidip Çin malı tabletlere 400-500 lira verene kadar birazda bekleyip para biriktirin ve En az 4-5 sene götürsün sizi.2 Ay sonra en azından NİYE AÇILMIYO LAN BU demessiniz.

Alirken aklina gelmiyor insanin film izlerim dedim cok pismanim suan piranha 10.1 aldim berbat !

• Videonun sonn bir dakikasında tam inceleme bitti derken Erdi bey son düzlükte bir anda coşma yaparak kendini kaybetti ve ayrıntı bilgileri nitro hızında anlatarak bizlere beyin umması geçirtmeyi başardı :))

• Video için eywallah ama çıkalaı kaç zaman oldu incelemesi yeni geliyor daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet harika ama ios 7 malesef o kadar iyi değil. Şu air o kadar güçlü işlemcisine rağmen benim ios 6 lı ipad mini kadar bile akıcı değil gördüğüm kadarıyla. Bir de ios 7 de dokunma hissi veremeyen sequomorphism fakiri butonlardan nefret eden tek kişi ben miyim merak ediyorum.

• bu cihaz 1gb ram ile gelmiş olasada ben bunu kullanacağım diyen adamı asgarı 3 yıl götürür sorunsuz sonra zaten gelişen teknoloji yüzünden kullanan sıkılır değiştirir keza 5s te öyle

• Tablet almayı düşünen kesinlik Ipad air alsın gerisi şakşak

• her ne kadar samsung ve android kullanıcısı olsamda tablette ipad diyorum
  • İnceleme için teşekkürler. Bu arada Apple FATİH projesinden elendi.

• iPhonedo varken...

• ipad akar millet bakar...

• sony saat yakıyor :)

• Çok geç kalmış bir inceleme, artık millet cihazın barısaklarını öğrendi. Siz incelemeyi yeni yayınlamışsınız.

Konuya gelirsek; İpad 3 kullanıcısı olarak ipad air'i beğendim ama ben şuan bir tablet alsam ipad mini retina alırdım. Çünkü ipad bir zaman sonra çok büyük ve ağır geliyor. Ben özellikle ipad 3'te ağırlıktan şikayetçiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: toraman256

Bu kadar nitelikli bir grubun bu kadar niteliksiz bir inceleme yapması bence üzücü bir tablo

Son 2 dakika bile nitelikli tablet hakkına fikir verebilir siz hala

• Yenisi çıkana kadar en iyisi bu arkadaş nokta.Yok şu olsaydı da bu olsaydı da demeye hiç lüzum yok rakipleri ortada beğenmeyen windows ya da android tablet alır ha onlar bi iPad deneyimi yaşatır mı asıl soru bu olmalı bence.

• çerçevelerin küçülmesi çok yerin de olmuş

• Dünyanın en iyi tableti.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.