Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
50
Favori
72.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yahu jailbreakde garanti kapsamında sıkıntı olmuyor ki kim çıkarıyor bunları belli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman şöyle sorayim; ben jailbreak yapmak istemiyorum adamın anlattığı şekilde yapmamın ipad e herhangi bi zarari olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

Sonunda bende kavuştum iPad air 2 16 GB biraz zaman aldı Öğrenmesi ama Alışacağız bakalım bu arada video oynatma da bir sıkıntım varYouTube da video izlerken bir de bazı sitelerde videonun üstünde ve altında siyah bant oluşuyor video en boy oran ayarlaması yapamadım bunun bir yolu var mı vlc yükledim onunla ekranı kaplayabiliyorum ama dediğim gibi internetten izlediğim videolarda yapamıyorum

hocam ipadin ekranı 4:3 olduğundan o videoların çoğu da 16:9 olduğundan tam ekran olmuyor. olsun bir süre sonra alışıyorsunuz bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Sonunda bende kavuştum iPad air 2 16 GB biraz zaman aldı Öğrenmesi ama Alışacağız bakalım bu arada video oynatma da bir sıkıntım varYouTube da video izlerken bir de bazı sitelerde videonun üstünde ve altında siyah bant oluşuyor video en boy oran ayarlaması yapamadım bunun bir yolu var mı vlc yükledim onunla ekranı kaplayabiliyorum ama dediğim gibi internetten izlediğim videolarda yapamıyorum

hocam ipadin ekranı 4:3 olduğundan o videoların çoğu da 16:9 olduğundan tam ekran olmuyor. olsun bir süre sonra alışıyorsunuz bir şey olmaz.

oyunlarda da böyle birşey oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Nisan 2015; 19:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

oyunlarda da böyle birşey oluyor mu?

hayır oyunlarda olmaz. oyunlar zaten iCihaz'lara özel olarak yapılır

• Sayfa Güncellendi..
  • Güncellemişken bir de air2 için bir imza yapılsa güzel olur aslında hocam.
  • Utku_20 kullanıcısına yanıt
    Gönüllü yapan olursa ilk mesaja ekleriz.

• Bu arada faydalı olabilecek değişik programlar ve oyunlardan bahsedersek iyi olur aslında. Mesela Modern Combat 5 şu an ücretsiz gerçi önceki mesajlarda geçmişti ama görmeyen varsa kesinlikle denenmesi gerek.
  • Utku_20 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum hocam bi çok uygulamadan habersiziz ben bununla ilgili bi program veya konu varmı diye bakıyorum ama genelde kısıtlı ve eski konular bi paylaşım olsa iyi olur. Mesela whatsapp yükleyebiliyormusunuz ipade ben yapamadım.
  • veerzaara kullanıcısına yanıt
    IPAD e özel whatsapp sürümü yok ama instagram A alternatif bir görüntülenme programı vardı örneğin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, Turkcell taahüdü ile aldığım ipad air2 de 8.3 güncellemesi ile "kişisel erişim noktası" özelliği gelmiş durumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bayanlar 8.3 sürümünü yükleyen varmı? sırf türkçe siri için yükledim açıkcası daha inceleyemedim iş çıkışı bakıcam şarj fln? acaba yükleyip inceleyen varmı bi inceleme alsak
  • 8.3 ile Turkcell interneti personal hotspot ile yayabiliyorum air 2 de. Ipadlerde bildiğim kadarıyla yayılamıyodu internet.

• Air 2me 8.3 yükleyince 8.1deki verilerim uçacak mı? Yüklediğim uygulamaları filan baştan yüklemek istemem:/

İphone 5s var ios 7 yüklü onu da hiç güncellemedim aldığımdan beri yükleyince rehberden tut mesajlara kadar herşey giderse diye güncellememiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Air 2me 8.3 yükleyince 8.1deki verilerim uçacak mı? Yüklediğim uygulamaları filan baştan yüklemek istemem:/

İphone 5s var ios 7 yüklü onu da hiç güncellemedim aldığımdan beri yükleyince rehberden tut mesajlara kadar herşey giderse diye güncellememiştim

Hiçbir şeyiniz gitmez hocam.

• quote:

Air 2me 8.3 yükleyince 8.1deki verilerim uçacak mı? Yüklediğim uygulamaları filan baştan yüklemek istemem:/

ilk defamı ios kullanıyorsunuz hocam? telefondan ve pc den itunes aracılığıyla güncellediğinizde bir şey gitmez rahat olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

quote:

ilk defamı ios kullanıyorsunuz hocam? telefondan ve pc den itunes aracılığıyla güncellediğinizde bir şey gitmez rahat olun

Evet ilk defa ios kullanıyorum. Mobil platformlarda biraz bilgi özürlüyüm :)

İpad çok sorun değil onu güncelleyebilirim de iphone 7 den 8e geçecek ve içinde önemli verilerim var o yüzden korkuyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

Korkulacak bir sey yok , guncellerken sarja takin guncellemeyi baslatin kurcalamadan bi 10 dk bekleyin sonra islem tamam

Tamamdır teşekkürler haftasonu iki cihazı da güncelleyim ozaman

• arkadaşlar asphalt 8 oynuyorum 30 fps de kilitli ilk alıp yüklediğimde (daha eski bir sürümdü) 60 fps idi yağ gibi akıyordu youtube a girip oynanış videolarına bakıyorum onlarda 60 fps de oynuyorlar ne yapmam gerekir sizde de öylemi ? aynı sorun nba 2k15 içinde geçerli

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.