Şimdi Ara

Apple iMac yenilendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Apple bir sonraki nesilde işlemciyi değiştirecek o yüzden bu kasa alınmaz bence

• 1017 model İmac içinde Vega 48 kart olan seçeneği hep düşünüyordum ,yani almak isterdim.Acaba bu tanıtılan modellerin ekran kart grafik kart seçenekleri daha mı üstün?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drjacob kullanıcısına yanıt

Ama yeni modelin ilk serileri olacak , ne olacağı belli değil yani.Üstüne tamir parça masrafı cok daha pahalı olacak gibi geliyor yeni modellerin ? Bu alınmaz belki ama yeni modelleri param olsa bile gözüm kapalı alabileceğimi sanmıyorum.Bazen eskide kalmak sanki daha iyi  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt

türkiye de döviz yüzünden ne olacağı bilinmiyor ama fiyatların daha düşük olacağı söyleniyor

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Yeni iMac lerde se kolayca ram upgrade edilemeyecek deniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Apple yapar diyecek bir şey yok

• İyi ki geçen seneki modellerden birini alamamışım.Bu model ses ve hoparlör falan oldukça iyi.Şu anda yeni kurulum yapıyorum.Kesinlikle sadece "bilgisayar" almıyorsunuz İ-Mac alınca.

Tek eksik klavye halen standart model.Işıklı ledli gelmedi bir türlü.

3-4 aya 2020 model için Ram seçenekleri bizim piyasaya düşünce 64 GB Ram sağlarız ve bu bilgisayar artık 10 yıl gider.

• Merhaba yayın yeni imac sipariş vereceğim içinden hangi sistem çıkıyor, catalina ucubesini istemiyorum majove şart benim için. Teşekkürler.

• farukakgun kullanıcısına yanıt

Catalina.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.