Şimdi Ara

Apple görmesin; Çinliler iPhone Mini'ye de el attı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
18.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amerikalıların el attığı her şey süper zaten. (ırak hariç)
  • Al - Kullan - At modeli galiba bu
  • Çinlilerde sadece dolar ve insan var bunu üretimle birleştiriyorlar. Böyle ürünlerin teknolojisini malezya tayvan gibi teknoloji üreten ülkelerden alıyorlar.
  • içinde çin geçiyorsa en az 10 kez düşünmek lazım. bunun gibi kopya tel çok.. haber niteliği bile taşımıyor bana göre...
  • quote:

Orjinalden alıntı: marikanwap

içinde çin geçiyorsa en az 10 kez düşünmek lazım. bunun gibi kopya tel çok.. haber niteliği bile taşımıyor bana göre...

Hocam iphone'un arkasını çevirip baktın mı hiç
  • Ben bu tür çin malı denen ürünleri destekliyorum. Piyasada olmayan malı yapmış adamlar daha ne istiyorsunuz, marka kaygısı yok işlevsellik koyarlarsa ürünlerine çatır çatır satarlar. Markalar gelecekte çıkacak yeni modellerini satabilmek için hep bazı özellikleri kısarlar. Herkes cebindekine bir baksın bakalım çinde üretilmeyen telefonu olan buraya yazsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

içinde çin geçiyorsa en az 10 kez düşünmek lazım. bunun gibi kopya tel çok.. haber niteliği bile taşımıyor bana göre...

Çin'in yaptığı iş; olmayan bişeyi üretmek değil. Olanı kopyalamak (çalmak daha doğru olur) ve sdc montaj yapmak. iPhone'nun arkasında da bu yazıyor zaten. Designed by Apple in California, Assembled in China.

Çin yeni teknolojiler geliştirmiyor. Mevcut olanı daha ucuz malzeme ve daha ucuz işçilik ile birleştirip bize yediriyor... Bizde yiyoruz...

• Konu yanlış yerde değil mi?Apple iphone değil çünkü...
  • yahu çinli,japon neyse asyalı diyelim adamların elinde teknoloji ya dablueprint diyelim var...taklit etmelerinin sebebi ,asyanın kaymaklı müşterisini batı nın beğenisine uygun şeyleri aşırmak...çünkü asyalı batılı neden bu zımbırtıyı beğernir anlamaz,onun yeni beğeneceği mal cıkarmak yerine olandan klonlamak zaman para kaynak açısından daha makul...asyalı da iphone dan daha iyi mal yok mu var Meizu M8 diye bir cihaz var ,sanki iphone M8 i taklit etmiş,iphone x4 daha öte iyi cihaz...Adamlarda teknoloji de var bilmemne de ,uzaya çıkmışlar daha ne olsun...
  • Allahım bu çinliler yerinde durmuyor ya adamlar apple'a da el attı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Allahım bu çinliler yerinde durmuyor ya adamlar apple'a da el attı :)

bravo 3 senelik hort yaptınız!! hatta haber ilk 2008 de girildiği için 4 bile denebilir

• 2008 in konusu ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Allahım bu çinliler yerinde durmuyor ya adamlar apple'a da el attı :)

bravo 3 senelik hort yaptınız!! hatta haber ilk 2008 de girildiği için 4 bile denebilir

Konuları böyle takip ettiğiniz için önce sizi tebrik ederim ederim Napıyım günümüz teknolojiye baktım'da nerelerden geldik bi bakmak istedim öyle gözüme çarptı bende yorum attım..:

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Evet Apple üm ürünlerini Çin de ürettiriyor.Nedenide ucuz işçilik Ellerinde Teknoloji olmasa neden Abd Çin'e ürettirsin.Ayrıca Çin de cokta ucuz mallar yanı sıra pahalıda ürün üretılmektedir.Bize ve dünyanın her yerıne
    Çin mallarını ihraç ediyorlar.Başımıza sılah dayamıyor Çin mafyası talep arz meselesidir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.