Şimdi Ara

Apple, AirPods kutularına ücretsiz emoji baskısı sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple ürünlerini küçük dokunuşlarla kişiselleştirmek isteyenlere ücretsiz lazer baskı hizmeti oldukça yardımcı oluyor. Ülkemiz de dahil olmak üzere çevrimiçi Apple mağazasından ürün alırken istediğiniz metnin lazerle basılmasını sağlayabiliyordunuz. Bugün ise ücretsiz lazer baskı seçeneklerine emojiler de eklendi.

31 farklı emoji

Apple Türkiye, iPod Touch gibi bazı ürünlere ücretsiz lazer baskı hizmeti sunuyor. Ancak AirPods için emojili lazer baskı seçeneğinin henüz yer almadığını söyleyebiliriz. Global Apple sitesine baktığımızda ise “AirPods’unu kişiselleştir” seçeneğine basıldığında 31 adet emojiden oluşan listeyi görebiliyoruz. Bu liste arasından seçtiğiniz emoji AirPods’unuz gönderilirken üzerine lazer baskı yapılıyor.

Ayrıca Bkz.Nanoleaf’in yeni ışıklandırma sistemi kullanıcı davranışlarına uyum sağlayacak

Merak edenler için söyleyelim hem metin hem de emoji basma şansınız maalesef yok. AirPods’unuza ufak bir farklılık katacak yeni emoji baskı seçeneği, kaybolma noktasında da kullanıcılara yardımcı olabilir. Şimdilik ülkemizde sunulmayan emoji lazer baskı seçeneği yakın zamanda açılacak mı hep birlikte göreceğiz.

• almayı düşünüyordum bu sıralar umarım bu ay içinde türkiyeye de gelir bu uygulama
  • Apple cihazları yapı itibariyle çok değişti, eski cihazlarda hep bir renklilik ve tadında kişiselleştirme hakim olabiliyordu. Örneğin iPhone kapları, Mac'ler, MacBook stickerlari gibi. Bir noktadan sonra cihazları öyle bir hale getirdiler ki kişiselleştirme yaptığın anda abes kaçıyor. Şuan ki Macbook air'a her hangi bir sticker yakışmaz diye düşünüyorum. Bu emoji işi de garip durmuş, zorlama bir seçenek.

• "Apple" ve "Ücretsiz" kelimeleri aynı cümle içinde kullanılmış, ahir zaman yaklaşıyor :D

• Büyük yenilik hemde ücretsiz 👍🏼

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi bir şey aile içinde veya arkadaşlar arasında birden fazla kişinin aynı cihazı var ise kutuları karışmaz en azından kendi emojileri ile ayrılabilir birbirlerinden.

• İŞTE İNOVASYON BUDUR

• İnternette emoji baskılı AirPods kılıfları zibil gibi satılıyor insanların buna talebi çok yüksekti, zaten çok satan bir üründü bu gibi kişiselleştirmeler daha da fazla satmasına kesinlikle yarar.

• 10 dolar olmali ucreti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevin ya da sevmeyin. kullanın kullanamayın. ilk çıkarsın ya da daha sonradan çıkarsın, apple; sektöre yön veriyor.

• Vay arkadaş çılgınca bu. İnanamıyorum ve ücretsiz.
  • Aman ne büyük birşey

• Ücretsiz olması iyiymiş ben ücret koyarlar diye bekliyordum çünkü apple 😬

• İşte devrim budur.

• Apple ve ücretsiz. İyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

• Türkiye de neden sadece iPad için var? Çok saçma

• Apple, AirPods kutularına ücretsiz emoji baskısı sunuyor

AirPods tek başına Ndivia'dan daha çok gelir sağlıyor. Apple, AirPods kutularına ücretsiz emoji baskısı sunuyor 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.