Şimdi Ara

Apple, ABD'de Samsung'u geçti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engurlu

Apple Samsung'u acayip alt etmiş ya tabloya bakinca gozlerime inanamadim Apple müridi olasim geldi...

Yahu 2011 Q4 den bu yana resmen acik ara farkla Samsung ezmiş ,2012 Q4 te de iphone 5 yeni cikmasina ragmen(diger bedava kontratla verilen ios lu cihazlarla beraber ) 1 sene once cikan galaxy modellerine SADECE 0.9 fark atabilmiş...

Apple gibi firma icin sevinilecek degil UTANILACAK Bİ HABER..

Apple 5 model
    Samsung en az 30 model.

Karşılaştırma tamamiyle yanlış.

Renault'un binek otomobil satış rakamlarına tırları dahil etmesi gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgraph1979

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Paralel Evren'den Haberler:
    Hisseleri düşüyor Apple'ın. iPhone satışları kurtarmıyor. Battı batacak nerdeyse.
    Etrafımdaki herkes S3'e geçiyor. (En komiğide budur yazık. Arkadaş çevresinin dünyadaki mobile pazarı domine ettiğini zanneder.)

Kardeş sen yine mi bana laf atıyosun? Kendi çöplüğünde oynamaya ne dersin? Senin evrenindekileri bu dünyada kimse anlmıyor malesef. Çaresizlerin toplandığı küçücük bir yer ip5 ile ip4s ayıramayan bir topluluğun sözcüsü olarak grurlanmış olmalısın şimdi. Şimdi takla atarak gülmeye devam et ;) Daha çok takla atarsın. 2 yıldır beklenen bir telefon ancak bunu sundu(q4 zaferi). Haberin özetide bu ;)

Bu konu Apple forumundada var. Ortak bir konu.
    Ben hayatımda hiç samsung forumuna girmedim bu sitede.
    Beni ilgilendirmiyor çünkü.
    Normal zamanda sırf ortalığı karıştırmak için Apple forumuna girecek kadar ruh hastası olan ben değilim.
    Çaresiz olan, kullanmadığı cihazın forumunda dolaşan, ortalığı karıştırmak için saçmasapan şeyler yazan, her yazdığına karşılık aldığındada başka mevzulara geçen sensin.

Benimle bir daha muhatap olma rica edeceğim.
    Yukarıdaki mesaj genel yazılmıştı. Çünkü Samsung kullananların milli marşı bu. Seninle ilgili değil. Seninle 2 gün önce tartıştığımız için sen üzerine alındın. Senin mesajını görmemiştim bile.
    Şimdi rica edicem başka kapıya.

Geçen gün direk bana senin paralel evrenin diye konuştun ve etrafımdakilerin androide geçtiğini yine ben söyledim. Yan çizip durma burda. Bende ip4 te var. O parayı hak edecek olsa ip5 te alırım. Neyin ne olduğu gayet iyi biliyorum. iki forumda da gezerim. İp4 üm olmasa yine gezerim. Bu yüzden istediğim konuya istediğim yorumuda yazarım. Şimdi anladın mı? Anlamadın tabi. Baştan okuyabilirsin ;)

• Saçma haber olmuş orda geçmesi değil geçememesi haber olurdu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

Samsung'a toplam satışta bu kadar telefon modeliyle bu kadar yakın olması şaşırtıcı. Samsung her kesime 10 türden telefon yapıyor ama gene de ABD'de Apple önde, helal olsun.

Yok hayır bu söylediğinizin hiç bir önemi yok. En önemli nokta oranın Apple'ın anavatanı olması.

Asıl şaşırdığım nokta Genel satış toplamında 30 modele karşın 7 modelle büyük başarı elde etmesi ama malesef yazıda yanlış anlaşılıyor, uykulu yazmışım sanırım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tebrikler.
  • ilk başlarda iphone 5i oldukça sevmeme rağmen spny xperia z ile nedense iphonelardan bir soğuma yaşamaya başladım.. apple yeni nesil iphone ile daha farklı şeyler yapmalı diye düşünüyorum. diğer rakipleri teknolojik açıdan ciddi mesafe kaydetti ama yeni nesil iphone sadece önceki sürümün rakamsal olarak (ilmeci-gpu hızı vs.) biraz daha üzerinde olmakla beraber sonuna "s" harfi getirilmiş bir varyasyonu olacak gibi.. tüm bunlara yeni çıkacak samsung LG gibi devlerin amiral gemilerini de eklediğinizde ben android başarısını uzun vadede pozitif görüyorum. Yazılım tarafında ise ilk zamanlar android 2.1 , 2.2 sürümlerinin olduğu dönemlerdekinde çok daha yüksek kalitede yazılımlar üretilmeye başlandı. Bunda android gelirlerinin sürekli artması itici bir neden ve yazılım kalitesi olarak android ios'u yakalamak üzere.. yinede bir iphone5s dahi beni etkilemekten uzak bir tablo çiziyor. daha radikal birşeyler yapmadıkça iphone alıcısı sadece ideolojik bir müşteri kitlesi olarak kalıplaşmaya başlayacaktır. yeniliklere açık olan kesimi ise android platformuna kaptıracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Tüm dünyada samsung geçiyor ,abd'de apple geçmiş tebrikler

Ayrıca o tabloda samsung her zaman geçmiş sadece apple ilk iphone 5 çıktığında 1 milyon çok satmış o kadar?

Haber editörünün fanboyluğu zirve yapmış

Asıl senin fanboyluğun zirve yapmış. Samsung'un 2010 dan beri 180 farklı çeşit telefonu satıldıysa Apple'ın 3 çeşit telefonu satıldı. Aradada bariz bir fiyat farkı var üstelik. Başarı tabiki saçma saçma konuşmayın fandroidler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

ilk başlarda iphone 5i oldukça sevmeme rağmen spny xperia z ile nedense iphonelardan bir soğuma yaşamaya başladım.. apple yeni nesil iphone ile daha farklı şeyler yapmalı diye düşünüyorum. diğer rakipleri teknolojik açıdan ciddi mesafe kaydetti ama yeni nesil iphone sadece önceki sürümün rakamsal olarak (ilmeci-gpu hızı vs.) biraz daha üzerinde olmakla beraber sonuna "s" harfi getirilmiş bir varyasyonu olacak gibi.. tüm bunlara yeni çıkacak samsung LG gibi devlerin amiral gemilerini de eklediğinizde ben android başarısını uzun vadede pozitif görüyorum. Yazılım tarafında ise ilk zamanlar android 2.1 , 2.2 sürümlerinin olduğu dönemlerdekinde çok daha yüksek kalitede yazılımlar üretilmeye başlandı. Bunda android gelirlerinin sürekli artması itici bir neden ve yazılım kalitesi olarak android ios'u yakalamak üzere.. yinede bir iphone5s dahi beni etkilemekten uzak bir tablo çiziyor. daha radikal birşeyler yapmadıkça iphone alıcısı sadece ideolojik bir müşteri kitlesi olarak kalıplaşmaya başlayacaktır. yeniliklere açık olan kesimi ise android platformuna kaptıracaktır.

Xperia Z ne yapmış yenilik olarak? Yeni olarak piyasada kullanılan cpu, gpu iyileştirilmesi, ram takviyesi, ekran büyüdü. Bunlara ek iphone'dan farklı olarak suya, darbeye dayanıklı kasa.

• quote:

quote:

quote:

Samsung'a toplam satışta bu kadar telefon modeliyle bu kadar yakın olması şaşırtıcı. Samsung her kesime 10 türden telefon yapıyor ama gene de ABD'de Apple önde, helal olsun.

Yok hayır bu söylediğinizin hiç bir önemi yok. En önemli nokta oranın Apple'ın anavatanı olması.

Asıl şaşırdığım nokta Genel satış toplamında 30 modele karşın 7 modelle büyük başarı elde etmesi ama malesef yazıda yanlış anlaşılıyor, uykulu yazmışım sanırım hocam

Yok sizin yazdığınızı anladım, ben orda kinaye yapmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

ilk başlarda iphone 5i oldukça sevmeme rağmen spny xperia z ile nedense iphonelardan bir soğuma yaşamaya başladım.. apple yeni nesil iphone ile daha farklı şeyler yapmalı diye düşünüyorum. diğer rakipleri teknolojik açıdan ciddi mesafe kaydetti ama yeni nesil iphone sadece önceki sürümün rakamsal olarak (ilmeci-gpu hızı vs.) biraz daha üzerinde olmakla beraber sonuna "s" harfi getirilmiş bir varyasyonu olacak gibi.. tüm bunlara yeni çıkacak samsung LG gibi devlerin amiral gemilerini de eklediğinizde ben android başarısını uzun vadede pozitif görüyorum. Yazılım tarafında ise ilk zamanlar android 2.1 , 2.2 sürümlerinin olduğu dönemlerdekinde çok daha yüksek kalitede yazılımlar üretilmeye başlandı. Bunda android gelirlerinin sürekli artması itici bir neden ve yazılım kalitesi olarak android ios'u yakalamak üzere.. yinede bir iphone5s dahi beni etkilemekten uzak bir tablo çiziyor. daha radikal birşeyler yapmadıkça iphone alıcısı sadece ideolojik bir müşteri kitlesi olarak kalıplaşmaya başlayacaktır. yeniliklere açık olan kesimi ise android platformuna kaptıracaktır.

Xperia Z ne yapmış yenilik olarak? Yeni olarak piyasada kullanılan cpu, gpu iyileştirilmesi, ram takviyesi, ekran büyüdü. Bunlara ek iphone'dan farklı olarak suya, darbeye dayanıklı kasa.

Xperia Z de piyasaya çıkacak ve çok kısa zaman sonra tarih olacak. Androidli telefonların malesef kaderi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Iphone 5 beklentileri karsilamadi , apple in satislari dusuyor , galaxy s3 artik yeni lider iphone ona yetisemez ouww , sony xperia z ciksinda sonra iphone u gorelim yeni kral xperia z.

Konustular konustular , yine degisen birsey olmadi.

Lumia kullanicisiyim ama tek cihazla 50 tane modeli olan markanin satislarini gecmeyi basaran apple e saygi duyarim , saygi duymayana cahil gozuyle bakarim.

Senin gibiler ya Lumia kullanicisi olur ya da iPhone, ABD'deki tablolar herzaman dunyadan farkli oluyor, ABDdeki kullanicilar Avrupadaki ve uzak Asyadaki kadar bilgili deigl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Paralel Evren'den Haberler:
    Hisseleri düşüyor Apple'ın. iPhone satışları kurtarmıyor. Battı batacak nerdeyse.
    Etrafımdaki herkes S3'e geçiyor. (En komiğide budur yazık. Arkadaş çevresinin dünyadaki mobile pazarı domine ettiğini zanneder.)

Kardeş sen yine mi bana laf atıyosun? Kendi çöplüğünde oynamaya ne dersin? Senin evrenindekileri bu dünyada kimse anlmıyor malesef. Çaresizlerin toplandığı küçücük bir yer ip5 ile ip4s ayıramayan bir topluluğun sözcüsü olarak grurlanmış olmalısın şimdi. Şimdi takla atarak gülmeye devam et ;) Daha çok takla atarsın. 2 yıldır beklenen bir telefon ancak bunu sundu(q4 zaferi). Haberin özetide bu ;)

Bu konu Apple forumundada var. Ortak bir konu.
    Ben hayatımda hiç samsung forumuna girmedim bu sitede.
    Beni ilgilendirmiyor çünkü.
    Normal zamanda sırf ortalığı karıştırmak için Apple forumuna girecek kadar ruh hastası olan ben değilim.
    Çaresiz olan, kullanmadığı cihazın forumunda dolaşan, ortalığı karıştırmak için saçmasapan şeyler yazan, her yazdığına karşılık aldığındada başka mevzulara geçen sensin.

Benimle bir daha muhatap olma rica edeceğim.
    Yukarıdaki mesaj genel yazılmıştı. Çünkü Samsung kullananların milli marşı bu. Seninle ilgili değil. Seninle 2 gün önce tartıştığımız için sen üzerine alındın. Senin mesajını görmemiştim bile.
    Şimdi rica edicem başka kapıya.

Geçen gün direk bana senin paralel evrenin diye konuştun ve etrafımdakilerin androide geçtiğini yine ben söyledim. Yan çizip durma burda. Bende ip4 te var. O parayı hak edecek olsa ip5 te alırım. Neyin ne olduğu gayet iyi biliyorum. iki forumda da gezerim. İp4 üm olmasa yine gezerim. Bu yüzden istediğim konuya istediğim yorumuda yazarım. Şimdi anladın mı? Anlamadın tabi. Baştan okuyabilirsin ;)

Tam bir ruh hastasısın.
    Bana kendi forumuna dön kendi çöplüğünde oyna diyorsun, ben zaten sana ordayım diyorum.
    Aynı şeyi ben sana söylediğimde herşeyin farkındayım iki forumdada dolaşırım sanane diyorsun.
    Bir de yan çizmek gibi haddin olmayan laflar ediyorsun.
    Birader artık ağzımı bozduracaksın bana.
    Senin gibi değmiycek bir adam içinde ban yiyeceğiz.
    Git yaşıtlarınla oyna.
    Artık kaybol rica edeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Xperia Z de piyasaya çıkacak ve çok kısa zaman sonra tarih olacak. Androidli telefonların malesef kaderi bu.

Xperia Z'nin kaderi Galaxy S4'e ve pazarlanma şekline bağlı. İlk incelemelere göre başarılı bir cihaz, rakiplerine göre geri kaldığı hiçbir nokta yok.
    Samsung bu kez plastik çıkarmayacaktır ama Super Amoled ekrandan vazgeçeceklerini zannetmiyorum.
    HTC M7 şimdiden nakavt.
    Windows Phone piyasa ile rekabet bile edemiyor.
    Blackberry kendi kitlesini yeniden oluşturarak sürpriz yapabilir.

• Bu rakamlar gercek degil bence, LG Nexus 4 ile ciddi bir yukselis yakaladi, burda tam tersi gozukuyor, bence bu oranlar tamamen uydurma

• quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Iphone 5 beklentileri karsilamadi , apple in satislari dusuyor , galaxy s3 artik yeni lider iphone ona yetisemez ouww , sony xperia z ciksinda sonra iphone u gorelim yeni kral xperia z.

Konustular konustular , yine degisen birsey olmadi.

Lumia kullanicisiyim ama tek cihazla 50 tane modeli olan markanin satislarini gecmeyi basaran apple e saygi duyarim , saygi duymayana cahil gozuyle bakarim.

Senin gibiler ya Lumia kullanicisi olur ya da iPhone, ABD'deki tablolar herzaman dunyadan farkli oluyor, ABDdeki kullanicilar Avrupadaki ve uzak Asyadaki kadar bilgili deigl

tamam.

Kullandigim cihazlar sirasiyla iphone 3gs , blackberry bold 9000 , htc wildfire s , htc desire s , htc chacha , bold 9780 , motorola atrix , galaxy nexus , htc one x su an da lumia 920

ispat icin ikinci el gecmisimi inceleyebilirsin.

Sirada ki telefonumda ya nexus 4 olcak ya da blackberry z10.

Hadi saglicakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 2 Şubat 2013; 15:27:53 >

• en çok satan daha iyi diye bir durum mu var?
    misali ülkemizde kıytırık renault clio satışı bmw 3 serisini belkide 10 a katlamıştır şimdi bu dandirik clionun f30 kasalardan daha iyi olduğunumu gösterir
    sçmlk
  • quote:

@ mertgraph1979

Konu kirliliği yüzünden sana alıntı yapmıyorum artık. Benim yaşıtlarım biraz büyük kaçar yanlız. Bizim oyunlarımız yetişkin oyunları oluyor. Yazdığın ilk cümle yukarıdaki alıntıda mevcut. Direk olarak kişiye yönelik o kişide benim ;) Yazdığın yorumda direk şahsa yönelik bir yorumdur. Bi dahaki yorumunda adımı da yaz yanına çekinme yani ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 1 Şubat 2013; 15:29:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

Bu rakamlar gercek degil bence, LG Nexus 4 ile ciddi bir yukselis yakaladi, burda tam tersi gozukuyor, bence bu oranlar tamamen uydurma

LG Nexus 4 bence şu anda en başarılı ve insanın elindeyken kendini iyi hissettiği tek Android cihaz. Bayağıda bir kurcaladım ve telefon gayet güzel ve akıcı.
    2 ay önce iPhone 5 almamış olsam Nexus 4 alabilirdim o kadar beğendim.
    Ancak bu kadar zor bulunan ve üretim sıkıntısı çekilen bir modelin yukarıdaki tabloda LG'ye pek bir getirisi olacağını sanmıyorum
  • Dandrozidler neden kızıyorlar, adamlar boş yere 1. olmuyor.

Çalışıyorlar, sonra patent davalarını kazanıyorlar.

Apple şimdi akıllı telefonlarla ilgili her fikirden lisans ücreti alıyor. Akıllı telefonlarla ilgili fikir üretme patenti apple ın, o kadar.
  • quote:

quote:

@ mertgraph1979

Konu kirliliği yüzünden sana alıntı yapmıyorum artık. Benim yaşıtlarım biraz büyük kaçar yanlız. Bizim oyunlarımız yetişkin oyunları oluyor. Yazdığın ilk cümle yukarıdaki alıntıda mevcut. Direk olarak kişiye yönelik o kişide benim ;) Yazdığın yorumda direk şahsa yönelik bir yorumdur. Bi dahaki yorumunda adımı da yaz yanına çekinme yani ;)

İnsanın paçasına yapışıp sallasada bırakmayan küçük kanişler olurya onlar gibisin.
    Ne yaparsak yapalım bir gitmedin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.