Şimdi Ara

APK - Discovery Repartition Tool ( Sistem Boyutu Değiştirme ) 4GB & 16GB TR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
38
Favori
49.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben işlemi yapıyorum. 2gb+750mb seçiyorum. işlem başarıyla tamamlandı diyor. şimdi recovery için yeniden başlata tıkla diyor. tıklıyorum. recovery için yeniden başlatılacak diyor. tamam diyorum ama hiçbirşey olmuyor. sonra ben kendim güç ve ses açma tuşlarıyla girip wipe data yapıyom ama bölümlenme olmuyor?

edit: 3. denemede oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i3e -- 26 Eylül 2014; 11:10:56 >
  • slm. partition ile alanı ayırdıktan sonra google ayarlarda bağlı uygulamalarda linkedin görünüyor ve bu bağlantıyı kesemiyorum. varmı bu lanet olası linkedin hesabından kurtulmanın bir yolu?
  • @i3e
    linkedin Uygulaması için Hesap Açmışsın Partition ile O Uygulamanın Alakası Yok
    Uygulamayı Veya Bagımlı Olduğu Uygulamayı Titanium Backup İle Dondur Yada Kaldır Sorunun çözülür...
  • Merhabalar

İlk mesajda Orochi'nin dediği herşeyi son satıra kadar eksiksiz yerine getirdim.
    son satırlar neydi: recovery menusunden backup and Restore yazan yere girip Restore bölümüne tıklayın çıkan bölümden yüklenecek Recovery Seçip işlemi Onaylayın

Fakat Recovery Modunda yedek aldığım halde yedeği BULAMIYORUM arkadaşlar.

Ek Bilgi 1: Bu arada bu işe girişmeden önce dahili hafızadaki herşeyi kopyala yapıştır ile de yedeklemiştim. Yedeklediklerim; Android, CacheList, DCIM, LOST.DIR, media, note_data, WhatsApp klasörleri ve .aee_test ile .enref dosyaları.

SD kartta backups klasörü var. içinde apps klasörü var. bu klasörün içi ise boş. başka bir yere mi atıyor yedeği?

Ek Bilgi 2: Şu anda dahili hafızada sadece 2 klasör gözüküyor; LOST.DIR ve DCIM

Bunun yanı sıra telefon sorunsuz açıldı, uygulamalar, smsler ve kişilerim duruyor. bu restore işleminde backupı bulamayıp da geri yüklemezsem neyim eksilmiş olur?

• Bulunsun.
  • merhaba aklıma bikaç soru takıldı yardımcı olabilirseniz sevinirim. cihazım root lu. ancak bikaç program sd kartta yüklü olunca sorun çıkarttığı için dahili hafızada duruyordu. örn: gravitybox. şimdi ben bu uygulamaları önce sd karta taşısam. sonra söylenilen işlemleri yapsam herhangi bir veri kaybı yaşar mıyım? ayrıca bu yedeği geri alma ayarlarını titanium backup üzerinden yapsam aynı sonucu alır mıyım? vakit ayırıp cevap yazan herkese teşekkürler.
  • Konuyu açan ve katkı sağlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sayenizde son zamanlarda başıma bela olan dahili hafıza sorununu aştım.
  • her ne kadar uygulamasam da (16 gb lık var bende) güzel konu..teşekkür ve tebrik ederim..
  • Orochi usta ben 16 gb kullanıyorum benim için data bölümü 7 gb olsa yeter bunun için bir ayar ve uygulama yapabilirmisiniz. 9 gb data bölmümü güzelde benim için çok fazla. Aslında samsung galaxy gibi komple hafızayı hem data hemde depo olarak kullanabilseydik süper olurdu. Discovery 2 modellerinde inceleme sonucu bütün hafıza ortak kullanımda verilmiş buda daha esnek bir kullanım hakkı sunuyor millete.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikizlerclub -- 20 Kasım 2014; 18:06:08 >
  • 4gb versiyona kitkat yükledikten sonra telefon eski partition'a döndü. yeniden partition yapayım dedim. olmadı. kilitlendi kaldı. yeniden kitkat yüklemek zorunda kaldım. sebebi ne olabilir? fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkl82

4gb versiyona kitkat yükledikten sonra telefon eski partition'a döndü. yeniden partition yapayım dedim. olmadı. kilitlendi kaldı. yeniden kitkat yüklemek zorunda kaldım. sebebi ne olabilir? fikri olan var mı?

Kit Kat yüklemeden önce orjinal partitiona dönüş yapmış mıydınız, yoksa kendi yaptığınız partition üzerine mi Kit Kat yüklediniz acaba ?

İdeos X5 kullanırken versiyon yükseltmek için orjinal partitiona geri dönmek gerekiyordu. Yoksa telefon brick oluyordu.

Bu telefonda böyle bir sıkıntı var mı ??
  • quote:

4gb versiyona kitkat yükledikten sonra telefon eski partition'a döndü. yeniden partition yapayım dedim. olmadı. kilitlendi kaldı. yeniden kitkat yüklemek zorunda kaldım. sebebi ne olabilir? fikri olan var mı?

Root isini nasil yaptiniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KitKat betada güzelce kullaniyordum çokta isime yarıyordu KitKat geldi diye ilk önce orijinali partladim sonra telefon hafızasını sifirladim ama recoveryden değil neyse en son rootu kaldırdım fakat 4 GB icin otaya gelmemis.otaya geldiğinde yine partlicam eğer olursa buraya yazarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

quote:

kingo root kullandim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkngndcll

quote:

Kit Kat yüklemeden önce orjinal partitiona dönüş yapmış mıydınız, yoksa kendi yaptığınız partition üzerine mi Kit Kat yüklediniz acaba ?

İdeos X5 kullanırken versiyon yükseltmek için orjinal partitiona geri dönmek gerekiyordu. Yoksa telefon brick oluyordu.

Bu telefonda böyle bir sıkıntı var mı ??

eski partitiona donus yapmadim. kendisi o sekilde yukledi. bi sikinti da olmadi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

quote:

kingo root kullandim.

Tesekkurler bende rootladim denedim bendede calismadi insallah bi cozum bulunur uygulama kuramiyoruz

• quote:

Aynı şey bende de oldu. Bir çözüm bulunur umarım. Yoksa KitKat'a geçtiğime pişman olacağım gibi.
  • Kitkat icin cozum bekliyoruz.

• rootladıktan sonra partitionla disk bölümleme yapayım derken benim cihaz da kilitlendi. şuan açılmıyor. bakalım yeniden gm üzerinden kitkat kurunca açılacakmı...
  • Miui romda deneyen var mı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.