Şimdi Ara

Apartman Temizlik Parasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
20.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz ne kadar oduyorsunuz? Biz aylik 20TL galiba ama bir tek merdiven temizligi var heralde. Bana cok geldi. 5 katli apartman. Bi de ne fatura var ne bir sey. Kadin kafasina gore topluyor heralde.

• 150 lira ama içinde 45 daire var asansörlü falanlı filanlı
  • 25 Ancak kisin kaloriferde var. 30 haneli. Kalorifer oldundan normal.
  • 25 ödüyorum, haftada iki kez merdivenler yıkanıyor
  • Biz ödemiyoruz ne ayak
  • Biz 15 ödüyoruz, 7 katlı apartman, apartman yıkama, elektrik, birde ufak tefek tadilat paraları var içinde. Bir tek merdiven yıkama parası demişsin ama, siz apartmanda gaz lambası mı kullanıyorsunuz ?
  • biz 50 ödüyoruz asansör içi kuş pisliği kokuyor merdivenler kapkara terası *** götürüyor
  • valla temizlemeye gelen kadin oduyorsa merdiven elektrigini o da dahildir bi dahaki sefere vermicem, yonetici kimse soylesin biz su kadinla su kadara analastik falan diye, 1 senedir oturuyorum kimse ne toplanti yapar ne bisey, simdi de otomatigin suresi kisalmis, 20snde sonuyor ne ayak anlamadim :/ anlasam acip 2dk yapacam :)
  • Bizde 10 tl oduyoruz.Merdiven haftada 2 kez siliniyor, copler her aksam toplanıyor 23 daire var apartmanda.Yonetıcıye soyledım otomatıgın suresı kısıktı her katta fazla idi.Gecen hafta en sonuna kadar actım otomatıgı smdi 40 dak acık kalıyor Hic düzeltmedi düzeltsede yine aynısını yapıcam.
  • nasi degistirdin abi suresini?
  • Sensörlülerde time yazılı bi vida var onu yükselt. Otomatiklerde de benzer bi mantık var kolay yani.
  • Otomatikten kastınız sensörlü lambalar ise avizenin kapağını açın orda küçük bir döndürmeli şey olucak onu çevirin.
  • KARINCA TEMİZLİK
    0216 3024697
    0549 3024
    697
    Apartman Merdiven Temizliği ve Çöp toplama

Haftada 1 kez, ayda 4 kez için, Daire başına Ayda 15 T L’dir .

Haftada 2 kez, ayda 8 kez için, Daire başına Ayda 20 T L’dir .

Haftada 5 kez çöp toplama Daire başına Ayda 10 T L’dir.

Not : Bu fiyatlar apartman içerisinde en az 10 daire üzerinden hesaplanmaktadır. Büyük siteler ve daire sayısı fazla olan apartmanlar için fiyat konusunda fiyat indirimine gidilmektedir. 30 Daire üzeri apartman merdiven temizliği fiyatlarımız için bizimle irtibata geçiniz.

BİNA VE MERDİVENLERİN TEMİZLİĞİNDE;

1. Merdivenler süpürülüp yıkanmakta, fırça-çekpas, paspas ve mopla silinmektedir.

2. Apartman temizlikleri ekipler halinde yerine getirilmekte ve 1 – 3 kişiden oluşmaktadır.

3. Binanın dış kapısı, merdiven, korkuluklar, kapı ve pervazlar temizlenmektedir.

4. Bina önündeki çöpler alınmakta, asansör dış ve içerisi, kapı önleri temizlenmektedir.

5. Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır.

6. Kapıya yapıştırılan reklam amaçlı etiketler çizmeyen jiletle kazınmaktadır.

7. Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaların temiz görünümü korunmaktadır.

8. Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden temin edilmektedir.

9. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir.

10. Düzenli olarak anket formları yardımıyla memnuniyet ölçümü yapılmaktadır.

TEMİZLİKTE KULLANILAN MALZEMELER;

1- Pis ve temiz su olmak üzere 2 kova kullanılmaktadır.

2- Ağır kokan olur olmaz her yerde kullanılan çamaşır suyu yerine, güzel kokulu genel temizlik maddesi kullanılmaktadır.

3- Sert-yumuşak fırça ve çekecek kullanılmaktadır.

4- Islak ve kuru olmak üzere 2 türlü mop kullanılmaktadır.

5- Kullanılan bezlerin tamamı mikro fiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır.

6- Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmaktadır.

Temizlik Personelleri

1. Temizlik personellerimiz Sigortalıdır.

2. Temizlik konusunda aylık periyotlarla eğitim almaktadır.

3. Çalışanlarımızın tamamı iş kıyafetleri giymektedir.

4. Personel kimlik kartları tüm personellerimizin yakasında asılıdır.

http://www.temizliksirketleri.biz/apartman-temizligi.html

• apartman temizlik şirketleri arasında karınca temizlikten sonra en iyi hizmeti veren yeşil temizlik şirketini de tavsiye edebilirim.

http://www.yesiltemizlik.com/apartman-merdiven-temizligi
  • Apartman merdiven temizliği konusunda detaylı olarak neler olması gerektiğini anlatan bu linke bakmanızı tavsiye ediyorum.

http://www.merdiventemizligi.net/merdiven-temizligi-hizmeti/
  • Merdivenci aidati konusunda bir sıkıntı oldu akraba arasında.apartman akraba apartmni ve en ust katindayiz.fakat bu ay not yazip tasindigimizi merdiveni silmeyin diye not yazdik ama akabinde amcam arayip annemi tehdit etmis dış kapinin kilidini degistiririz diye.sinirlerimi bozmadan mantikli bi sekilde bu konuyu halletmem gerek bana fikir verecek bilirkisi avukat lazim.saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizlikçi bazen geliyor bazen gelmiyordu kafasına göre, babam sinirlendi kovdu, apartmandaki herkes kapısının önünü silse gerek yok zaten dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli Apartman Temizlik Hizmeti Veriyoruz İstanbulun En Kaliteli Temizlik Şirketi;
    http://www.atasehirdanismanlik.net/?pnum=119&pt=Site+ve+Apartman+Temizli%C4%9Fi Apartman Temizlik Parasi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.