Şimdi Ara

Aorus GTX1080 Xtreme Edition incelemesi '2.1GHz'e çıkabilen en iyi GTX1080'lerden' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Afterburner ve bazı O.C programlarında bulunana "Curve" sistemini kullanarak , stabil O.C hızını 30 MHZ civarı daha arttırabilirsiniz hali hazırda yapılan O.C ek olarak.

Not : Sıcaklık ta 2 derece civarı bir artış olabilir.

Merhabalar,

Afterburner, Xtreme Gaming Engine, Evga Precision, hepsiyle denedim ancak 2126MHz'yi görüp 2114, sonrasında da tam 2000MHz'e çekiliyor, Curve ayarı bir şey değiştirmedi testlerimde maalesef.

İlginiz için teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    352 bit hocam. Ayrıca 980ti 650$dan çıkmıştı şimdi ki aynı seri ti modeli için 700 normal değil bence. 1080 e göre kıyaslıyorsunuz ama 1080 de normal fiyat bandında çıkmadı :) hele fe modelleri ayrı olay zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 22 Mart 2017; 17:21:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

352 bit hocam. Ayrıca 980ti 650$dan çıkmıştı şimdi ki aynı seri ti modeli için 700 normal değil bence. 1080 e göre kıyaslıyorsunuz ama 1080 de normal fiyat bandında çıkmadı :) hele fe modelleri ayrı olay zaten

amd rakip çıkarmadığı için piyasa yüksek oldu.. pascal mimarisi beklentinin üzerinde bir performans ortaya koydu.. 1070 > TİTAN MAXWELL.. fazladan 100 dolar..
  • hay 1080ninede 1080tiınada bune ya şunları alabilen kişi sayısı kaçta döndürüp döndürüp bunlar inceleniyo anlamıyorum

• vahşi kapitalizm başka bişey değil

çoğu oyunda heleki güncel çoğu oyunda 144hz lik monitörde bile fps 144 görmeyince 2k da sadece hayal kırıklığı oluyor bize giren kazık cabası gıdım gıdım veriyorlar

gerçi geçen sene aldığım evga 980ti 4k için tanıtılmıştı ne olduğunu biliyoruz

isterse 55500 mhz çıksın hepsi hikaye

Call of Duty Infinite Warfare görüntü ayarlarında herşeyi full ultra yapınca bile aldığımda 2k da tabi gtx1080 80 fps alıyorum

e şimdi 1ms gsyncli 144 hz monitör aldım cok ucuz 3000 tl en ucuzu 2k

bide hdmı olayı niye belirli bir hz ye kısıtladları veya kitlediler ekran kartında hmdı 2 var monitörlerde ise hdmı 1.4 var

diyeyim onuda anlamış değilim tamam zaten displayport kullanıyoruz herkes bu adam gibi ÇOK ucuz olan monitörleri alamaz ki çok ucuz ya en ucuzu 3000tl den başlıyor

şu tv lere bi display port olsada

bıktım artık yıllardır tekellicilik yapılıp bizi son kullanıcıları soyuyorlar

yok tsunami oldu ramler iki katına çıktı bi daha da inmedi sonrasında hdd sel bastı onlarda öyle 4 katına bile çıkmıştı hava soğutmaların fiyatına gelip sıvı soğutmalrın ise 4 katına çıkması daha çok örnek var

verdiğimzi paranın karşılığın alabiliyormuyuz

kaliteli bi şekilde soyuluyoruz ama bi sıkıntı çıktığında ise kullanıcı hatası değil kaliteli bi şekilde sıyrılıyorlar ortada kalıyoruz sadece

daha burada gigabyte ekran kartında dolayı mağdur olan arkadaş vardı konusu silinmişti

• Burak bey merhaba 4 yıl garanti süresi anakart içinde geçerlimi bilginiz varmı bu konu hakında eğer anakartlarında 4 yıl garantisi varsa alındıkdan kaç gün içerisinde kayıt yapılması lazım Gigabyte Aorus Z270X-Gaming 7 @burakesan

Burak bey merhaba 4 yıl garanti süresi anakart içinde geçerlimi bilginiz varmı bu konu hakında eğer anakartlarında 4 yıl garantisi varsa alındıkdan kaç gün içerisinde kayıt yapılması lazım Gigabyte Aorus Z270X-Gaming 7 @burakesan

Burak bey merhaba 4 yıl garanti süresi anakart içinde geçerlimi bilginiz varmı bu konu hakında eğer anakartlarında 4 yıl garantisi varsa alındıkdan kaç gün içerisinde kayıt yapılması lazım Gigabyte Aorus Z270X-Gaming 7 @burakesan

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.