Şimdi Ara

AOPEN G326 (HTPC) KASA İNCELEMESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
27.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mksancak çözüm bilgisayar getiriyor kasayı çözümden de diğer firmalar alıyor(exa,exe,eksen gibi)ama hiçbiyerin stoğunda yok buna çözüm bilgisayarda dahil.

kasayı kesin olarak bnde alıcam ama 1 ay içinde elimize gelir diyolar

aldıktan sonra sağlam bi psuda almam gerekiyor şimdi amd 5200 ve palit 8600 gt sonic+ kullanıcam ileride de phenom'a geçmeyi düşünüyorum sizce 500-550 watt hangi marka psu alsam ?
  • Aopen G325
    Derinlik :40
    Yükseklik:26
    Genişlik . 29,5 cm.
    Sanırım ölçüm hatası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurbuz -- 2 Nisan 2008; 15:47:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurbuz

Aopen G325
    Derinlik :40
    Yükseklik:26
    Genişlik . 29,5 cm.
    Aopen sitesinde ise:
    Derinlik :40,5
    Yükseklik : 26
    Genişlik: 28 cm. yazılı.
    Ben,genişlik ölçümünde kanatlardan (kırmızı) dıştan dışa ölçtüm....Fark oradan kaynaklanıyordur.
    Derinlik ölçümünde ise psu dahil olduğu için 0,5 cm. fark yapmış olabilirim.
    selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurbuz -- 2 Nisan 2008; 19:20:56 >
  • psu dahil 40cm ise super hocam hemen alıcam. teşekkür ederim
  • üzerindeki güç kaynağının pfc si var mı
  • aynı mikrodalga'ya benziyo ya bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: faith2006

üzerindeki güç kaynağının pfc si var mı

pcf nedir ki;anlayamadım..
  • bu üründen almayı düşünüyorum ama montaj için yardımcı olabilecek biri var mı bana?
  • Salonda sadece film izlemek ve multimedya kullanımı için bu kasa içerisine bir sistem toplamak niyetim.. Şu anda eski model bir shuttle xpc kullanıyorum. Özellikle HDrip filmleri izlemek keyifli oluyor ancak uzaktan kumanda ile bir takım kontrollere erişmek şahane olurdu. Bu anlamda bu kasalara uzaktan kumanda eklemek mümkünmüdür deneyen kullanan varsa bilgilendirilebilir mi?

Saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cavalier

Salonda sadece film izlemek ve multimedya kullanımı için bu kasa içerisine bir sistem toplamak niyetim.. Şu anda eski model bir shuttle xpc kullanıyorum. Özellikle HDrip filmleri izlemek keyifli oluyor ancak uzaktan kumanda ile bir takım kontrollere erişmek şahane olurdu. Bu anlamda bu kasalara uzaktan kumanda eklemek mümkünmüdür deneyen kullanan varsa bilgilendirilebilir mi?

Saygılarımla

Kablosuz klavye veya fare alabilirsin.
    Ek olarak bir alternatifin daha var. Kumandalı TV kartları,
    Avermedia'nın kumandasına programıyla çeşitli işlevler atanabiliyordu.
  • DOSTUM GUZEL BIR KASA PERFORMASN İSTEYENLER İCİN BI ISE YARAMAZ BANA 50 YTL YE VERSELER ALMAM
  • kasa cok süper ya
  • Özellikle bu kasayı beğenme nedenim, çoğu HTPC kasada 60-80 mm'lik fanların kullanılması oluyor.Fan ebadı küçüldükçe çıkardığı sesde artıyor.

G325 hiç bir yerde yok. Çözümü aradım, getirmediklerini belirttiler. G326 ise çoğu yerde satılmakta.

Bu kasalara daha sonra takmak üzere alınması gereken PSU ebatları nedir ? Thermaltake ultra 120 gibi bir soğutucu takılabilirmi ?
  • satış fiyatıda 91.20$ (Kdv dahil). düzeltilmeli.Son kullanıcı fiyatı 91.20 USD+KDV dir.
  • aopen biliyor bu işi h600 kullanıyorum gayet güzel

fell hurricanenin plastiği kırılcak gibi
  • faydalı bir hort olmuş...ciddi anlamda ufkumu genişletti:)kasa olayına başka bakar hale geldim...bir daha ki pc mi micro atx mi toparlasam ne yapsam?birde bu ufaklıklardan aldık mı(aopen impression kullanıyorum zaten) tamamdır bu iş
  • kullanan arkadaşlar asus p5gd2-x anakart sığar mı bu kasaya.
  • güzel incelemelr için teşekkürler hocam harika bi inceleme olmuş
  • hocama caba bu kasaya msı p45 platinum sığar mı
  • ASUS M3A78-EMH HDMI (AMD 780G, GLAN, SATA, RAID, VGA, AM2+)

bu kasaya olur mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.