Şimdi Ara

AÖF, Bahar Dönemi Vize Sınavlarına Hazırlanmaya Başlayanlar Platformu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınav sonuçlarının bu hafta perşembe veya cuma akşamı açıklanacağını tahmin ediyorum siz ne diyorsunuz?
  • Ben yarin aksam diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım yarın açıklanır;ama bu hafta içi Cumaya kadar açıklanabilme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum.
  • Cuma çok geç olur herhalde su an itibariyle siteye girişte herhangi bir sıkıntı yok daha yüklemeye bile başlanmadı heralde

• Hocam, genelde sınav yapıldıktan 19-20 gün sonra açıklıyorlar.
  • Ustune alinma genelleme yaptim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Hocam gözünüzü seveyim son bir hafta kala nasıl rahat şekilde stres yapmadan çalışıyorsunuz bana da izah ediniz :)

insanın umrunda olmayınca daha rahat oluyor emin ol hocam. benim 4 senedir hiç umrumda olmadı. foruma da konusunu açtığım şekilde çalıştım hep geçtim. bu sene sağlıkla ilgili sorunlar yaşadığım için aksamış olabilir, yine de belli olmaz belki de geçerim.

fakat bu bahar dönemi bende güzelce çalışmak istiyorum. üstten ders almıştım geçen sene. şimdi bu dönem 4 dersim var. hepsini AA getirmek istiyorum. ortalamam 2.35 civarı, 2.50 yapmaya çalışacağım bakalım.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Hocam, benim de okul felan umurumda değildi. Çünkü askerliği tecil için kullanıyordum;ama askerlik ile de alakam kalmadığı için artık okulu bitirmek bana şart oldu hal böyle olunca da işi sıkı tutup çalışmaya başladım. Sınav sonuçları nasıl hocam?
  • Kitapları almadan nasıl başladınız çalışmaya pdf olarak mı indirdiniz ? Zor olmuyor mu öyle ?
  • Aynen, e-Öğrenme'den kitapların PDF dosyalarını indirip o dosyalardan çalışıyoruz. Tablette okuyunca daha rahat oluyor bu arada.
  • Ben altını üstünü çizmeden rahat calisamiyorum 2-3 dersin pdf olarak çıktısını bile almayi düşündüm kitapları alana kadar onları bitiririm.

• nForcer N kullanıcısına yanıt
    Siz e-kitap sayfasına nasıl ulaştınız. Ben linke tıklayınca altta yazdığım hatayı veriyor. Final sınavları açıklandığından beri bakıyorum ve hep bu hata çıkıyor. O sebeplede Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü 2. sınıf bahar dönemine ait kitaplara ulaşamıyorum.

Server Error in '/' Application.
    The resource cannot be found.
    Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /InteractiveEbook.aspx
  • T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle siteye yeniden giriş yapın. Giriş doğrulanamadığı zaman o hata sayfası çıkıyor.
  • nForcer N kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağol bu arada çalışma alanı denen bir yerden girip kitaplara ulaşabildim.

Sesli Kitaplar da varmış onlarıda indiriyorum onlarıda dinlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 16 Şubat 2015; 1:07:11 >
  • Hocam, pdf olarak kitap indirmedim, geçen yıl benim üst sınıfım olanların kitaplarını aldım onların kitaplarından çalıştım. Şuan için iki kitabımı bitirmek üzereyim, geriye 8 dersim kalıyor.
  • Çalışma Ekonomisi son sınıfta olan var mı?
  • Henüz erken şimdi çalışmaya başlarsak bilgiler hafızadan uçup gider. Tekrar yapmak zaten işkence gibi. Mart başında başlamak en iyisi tabi 6 dersten fazla dersi olanların şimdiden çalışmaya başlaması iyi olacaktır.
  • Suan 72 kredim var ,ortalamam 2,94. iki yıllık suan okudugum bölüm ve alttan hiç bir dersim kalmadı hepsini verdim.120 kredi ile mezun olunabiliyor diye ögrendim fakat 45 kredilik ders alsam da ögrendigime göre max 45 alabiliyormusum ,3 kredi eksigim kalıyor! E alttan derste yok ,nasıl mezun olacagım Allah askına biri sunu izah etsin
  • antgozetim kullanıcısına yanıt
    seni muaf etmişlerdir bazı derslerden. 72+... Yazabilir transkripte. Kendi sayfandan transkriptine bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: oacar84

seni muaf etmişlerdir bazı derslerden. 72+... Yazabilir transkripte. Kendi sayfandan transkriptine bak.

72+6 yazıyor hocam 2 dersten muaf olmusum ,sıkıntı varmı? yani mezun olabilirmiyim bu dönem tüm dersleri versem?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.