Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Youtube videoları kendi bir daha renderler. DH ise kendi sunucusuna yüklediği için kendi yaptıklarının haricinde ekstra bir render e uğramıyor. Kısaca Youtube videoları gerçek HD yada Full HD değil. Biraz daha kırpılmış halleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong_87

merhaba arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum oyun konusunda şüphem yok ama film konsunda nasıl bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler :)

gayet güzel dostum hele splash pro ile görsel şölen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Youtube videoları kendi bir daha renderler. DH ise kendi sunucusuna yüklediği için kendi yaptıklarının haricinde ekstra bir render e uğramıyor. Kısaca Youtube videoları gerçek HD yada Full HD değil. Biraz daha kırpılmış halleri.

tamam da hocam nasıl diyim herkes güzel diyor ama kötü ya full hd de kırpılsa dahi ki biliyorum yeniden kırpar youtube ama o kadar mı olur ya dışardan görsen dersin 360-480p birşey anlamadım valla ayrıca yatay çizgiler çok can sıkıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

quote:

tamam da hocam nasıl diyim herkes güzel diyor ama kötü ya full hd de kırpılsa dahi ki biliyorum yeniden kırpar youtube ama o kadar mı olur ya dışardan görsen dersin 360-480p birşey anlamadım valla ayrıca yatay çizgiler çok can sıkıcı

Ben servise gönderiyorum yarın bu yatay cizgiler yüzünden. Artik iyice gözüme batmaya başladı. Yenisini mi gonderirler artik naparlar bilmiyorum ama gına geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SounD_

quote:

quote:

Ben servise gönderiyorum yarın bu yatay cizgiler yüzünden. Artik iyice gözüme batmaya başladı. Yenisini mi gonderirler artik naparlar bilmiyorum ama gına geldi.

Gönderdikten sonra sonucu yazarsanız sevinirim :)

• quote:

quote:

Videodan videoya fark olmak ile beraber monitörünüzün de kullandığınız ayarlarda etki eder görüntüye. Eğer değiştirmişseniz ayarları resetleyip bir bakın derim. Ama daha önce de dediğim gibi, YouTube da bulabileceğin kaliteli videoların orjinal halleri, yüklenenlerden daha kalitelidir. Bence en iyi testi gerçek bir Bluray görüntü üzerinde alabilirsiniz. Yatay çizgi dediğinizi anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

Videodan videoya fark olmak ile beraber monitörünüzün de kullandığınız ayarlarda etki eder görüntüye. Eğer değiştirmişseniz ayarları resetleyip bir bakın derim. Ama daha önce de dediğim gibi, YouTube da bulabileceğin kaliteli videoların orjinal halleri, yüklenenlerden daha kalitelidir. Bence en iyi testi gerçek bir Bluray görüntü üzerinde alabilirsiniz. Yatay çizgi dediğinizi anlamadım.

Birkaç mesaj yukarıda açıklamaya çalışmıştım o yatay çizgilerin ne olduğunu..

• arkadaslar bu AOC mu almalıyım yoksa

bunu mu karar veremedim ne dersiniz ? oyun film performası nasıl aoc un

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ritchie88

arkadaslar bu AOC mu almalıyım yoksa

bunu mu karar veremedim ne dersiniz ? oyun film performası nasıl aoc un

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html

dostum bunu belki 100 kere yazmışızdır ama birkez daha söyleyeyim benim ve birçok kişinin görüşü AOC ' nin bu monitörden daha güzel görüntü verdiğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Aralık 2014; 5:37:06 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    dogrudur kardesim birçok kere yazılmıştır kusura bakma, teşekkürler cevapladığın için, 75 hz e yükseltince bi sıkıntı olmuyor değil mi ısınma falan

birde bu yazı için ne diyorsun ?

http://teknoseyir.com/inceleme/aoc-e2461fwh-monitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ritchie88 -- 23 Aralık 2014; 6:05:39 >
  • quote:

dogrudur kardesim birçok kere yazılmıştır kusura bakma, teşekkürler cevapladığın için, 75 hz e yükseltince bi sıkıntı olmuyor değil mi ısınma falan

yok kardeş.

birşey demiyorum oda sen ben gibi sıradan birisi işte kendine göre yazısını yazmış. herkes kendine göre birşeyler söylüyor, bu durumda çoğunluğun genel olarak dediklerine bak derim son kararı gene kendin ver ama ben o asus monitörü kullandım ve AOC' nin daha iyi görüntü verdiğini net söyleyebilirim.

edit : linke baktım da incelemeyse eğer o baya komik olmuş çünkü 2 satır yazı yazıp 1 resim koyunca inceleme oluyorsa yandık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Aralık 2014; 6:13:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

yok kardeş.

birşey demiyorum oda sen ben gibi sıradan birisi işte kendine göre yazısını yazmış. herkes kendine göre birşeyler söylüyor, bu durumda çoğunluğun genel olarak dediklerine bak derim son kararı gene kendin ver ama ben o asus monitörü kullandım ve AOC' nin daha iyi görüntü verdiğini net söyleyebilirim.

edit : linke baktım da incelemeyse eğer o baya komik olmuş çünkü 2 satır yazı yazıp 1 resim koyunca inceleme oluyorsa yandık valla.

Muratim harbiden dogru dedigin boyle inceleme mi olur incelemenin gelisme ve sonuc bolumunde bize sallamis zaten. Basta ozellikleri anlatmis. Oyunda iyi filmde kotu broght frame acma demis. Isini adam akilli yapan insan yok. Youtube da iki arkadasin yaptigi teknopat var biraz amator ama detayli incelemeler yapiyorlar. Tavsiye ederim

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum oyun konusunda şüphem yok ama film konsunda nasıl bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler :)

gayet güzel dostum hele splash pro ile görsel şölen.

çok teşekkürler dostum bugün sipariş verdim bende
  • quote:

pişman olmayacaksın dostum görüşlerini bekliyoruz.
  • quote:

quote:

pişman olmayacaksın dostum görüşlerini bekliyoruz.

monitör gelsin en kısa sürede görüşlerimi paylaşacağım

• HepsiBurada.com dan 499 liraya almış bulunmaktayım ve çok memnunum teşekkürler.
  • monitörü bende almış bulunmaktayım ve forumlarda yazıldığı kadar kaliteliymiş , şimdi arkadaşların dediği ayarları yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otobanfaresi35

HepsiBurada.com dan 499 liraya almış bulunmaktayım ve çok memnunum teşekkürler.

quote:

monitörü bende almış bulunmaktayım ve forumlarda yazıldığı kadar kaliteliymiş , şimdi arkadaşların dediği ayarları yapıyorum

arkadaşlar hepinize hayırlı olsun zevkini çıkarın.

bu monitörle rekorlara doymuyoruz, forum tarihinde bu kadar sürede gelmiş geçmiş en fazla görüntülenen ve alınan monitör herhalde.

bende bunun şerefine giriş resmini değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Aralık 2014; 1:32:17 >

• 44 sayfa adama güvenip hepsi burada dan az önce siparişi verdim, inş. mutlu son olur :)) ölü pikselden korkuyorum açıkçası
  • quote:

44 sayfa adama güvenip hepsi burada dan az önce siparişi verdim, inş. mutlu son olur :)) ölü pikselden korkuyorum açıkçası

bugüne kadar hb ' den alınanlarda ölü pixel çıkmadı içinizi rahat tutun, hayırlı olsun görüşlerinizi bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.