Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    color temp SGRB
    DCB AUTO DETECT
    DCB DEMO OFF

sadece bunları yap gerisi orjinal haliyle kalsın, bence iyi böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ekim 2014; 16:31:07 >
  • aoc e2461fwh

eksen bayramda 1.99 yapmış kuru kimi üründe fiyat şişirilmiş ama bunda eft ile 483 e geliyor. Eksen nasıl bir firmadır bilmiyorum ama fiyatı az görünce yazıyım dedim.
  • Eksenden daha önce alışveriş yapmıştım, fiyatı da iyi gibi. Tek sıkıntı üstteki arkadaşın dediği gibi ölü piksel çıkarsa değiştirmesi uzun zahmetli olacak internetten alırsak. Ama ben bu riski göze alacağım sanırım.
  • eksenden asus monitör aldım ben de vx239h, dükkandan bile alsanız ölü piksel testi yapmıyorlar, yukarıda teknik servisleri var, orada yaptırsanız bile ölü piksel çıkarsa değiştirmiyorlar bilginize.
  • Werner Heisenberg kullanıcısına yanıt
    Eksen'in Mecidiyeköy şubesi var dostum, oradan elden teslim alabilirsin belki, almadan önce de piksel testi yaparsın, bayramdan sonra arayıp bir sor bence.
  • Bayramdaki dolar indirimiyle Eksen Bilgisayar'dan alarak aranıza katıldım. iki gün içinde geldi. Ölü piksel çıkmadı. ilk sayfadaki ayarları da yaptım harika oldu. Klişe problem olan sallanması haricinde çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terabyte_

Bayramdaki dolar indirimiyle Eksen Bilgisayar'dan alarak aranıza katıldım. iki gün içinde geldi. Ölü piksel çıkmadı. ilk sayfadaki ayarları da yaptım harika oldu. Klişe problem olan sallanması haricinde çok memnunum.

ekleyelim o zaman kulübe.

hayırlı olsun paşam.
  • Hocam sorularım var. Ben birde monitöre hd uydu alıcısı bağlamayı düşünüyordum ama bu mümkün olmayacak herhalde. Hdmi kasayı bağlamak için kullanıcaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Hocam sorularım var. Ben birde monitöre hd uydu alıcısı bağlamayı düşünüyordum ama bu mümkün olmayacak herhalde. Hdmi kasayı bağlamak için kullanıcaz.

bağlarsın da nasıl ses alacaksın.
  • Merhaba elimde Hama v1.4 3D 2m HDMI Altın Uçlu Kablo var kutusunda Bir kenarda duruyor indirimli alistim monitor icinde cikan kabloyu kullaniyorum 2 metre uzun gelirmi acaba goruntude fark olurmu.

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/hama-v1-4-3d-2m-hdmi-altin-uclu-kablo

• quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

Merhaba elimde Hama v1.4 3D 2m HDMI Altın Uçlu Kablo var kutusunda Bir kenarda duruyor indirimli alistim monitor icinde cikan kabloyu kullaniyorum 2 metre uzun gelirmi acaba goruntude fark olurmu.

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/hama-v1-4-3d-2m-hdmi-altin-uclu-kablo

Kullanabilirsiniz 2m sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Merhaba elimde Hama v1.4 3D 2m HDMI Altın Uçlu Kablo var kutusunda Bir kenarda duruyor indirimli alistim monitor icinde cikan kabloyu kullaniyorum 2 metre uzun gelirmi acaba goruntude fark olurmu.

Kullanabilirsiniz 2m sorun olmaz.

Tamam dir. Birde vesa 100-100 (10-24" duvar askı aparatı) bu urunu kullaniyormusun sabit mi duruyor duvarda azda olsa sag sol yapiyormu urun

• tamam
  • Uydu alıcısının ses girişine takacaktım hoparlörü.

• quote:

Tamam dir. Birde vesa 100-100 (10-24" duvar askı aparatı) bu urunu kullaniyormusun sabit mi duruyor duvarda azda olsa sag sol yapiyormu urun

ben kullanmıyorum

bir kişi alıp kullanmıştı onun üzerine önermiştik galiba o ilk sayfadakini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Uydu alıcısının ses girişine takacaktım hoparlörü.

alıcın destekliyorsa olur.
  • 75 Hz yaptım Monitörü. Bu alttakı tiki kaldırmalımıyım ?

• Dediğim gibi hdmi bağlantısını kasaya takacağım o yüzden sıkıntı.

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    farketmez.
  • Hocam merhaba, monitörün Hz değerini yükseltmenin avantajları ve dezavantajları nelerdir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.