Şimdi Ara

AnTuTu en popüler telefon listesinde Samsung zirvede (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yavaş yavaş iphone'a benzemeye başladığından olabilir. metal kasa, değişmeyen pil, artırılamayan hafıza vs.

• Eminim Samsung bunu içinde antutuya para verdi belki de vermedi sonuçta kaç yıllık dostlukları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 9 Temmuz 2016; 18:05:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahallenin delisini teste mi tutucan deli kendi dünyasında takılır durur
    ipone nin bundan Bİ FARKIMI VAR

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

Sonunda toparlandi mi evet?

Peki guncelleme verilirip icine edilip birakilan 2 yasinda yada daha onu bile tamamlamamis amiral gemilerine ne olacak?

Neler cekmismis ya sorma 9.3.2 den onceki surumlerde bi lag vardi bi lag vardi telefon kilit ekraninda kaliyordu degil mi?

Kendiniz 9.3.2'de toparladı dediniz. 9.0.1'den 9.3.2'ye kaç tane güncelleme var. iOS 8 ve iOS 9 ilk sürümlerinde tam da dediğiniz gibi bir lag bir lag yapıyordu evet. Siz kendinizi kandırın durun, 2 günlük iphone 6S'in 30sn falan donup kaldığını kendim yaşadım. iPad Mini 4'üm safaride apple.com'a girdiğimde dondu ve yaklaşık 30 dk kendine gelmedi. Ben hiçbir Android cihazda bunu yaşamadım mesela. Ayrıca bir tarafı savunmak için öteki tarafa vurmak da doğru değil. Sonuç olarak iOS takılıyor mu evet, donduğu oluyor mu evet. Olay bitmiştir.

Ayrıca Apple'ın 4 sene güncelleme vermesi, bir avantaj gibi görünebilir fakat 2-3 modelden sonra "vermeseydi daha iyiydi" diyen Apple kullanıcılarını bolca görebilirsiniz.

Ben yıllardır iki tarafı da takip ediyorum. Gördüğüm, Android'in her geçen gün geliştiği, iOS'un ise her geçen gün daha fazla sıkıntı vermeye başladığıdır. iOS 6'da iOS 7'de çok fazla duymaz ya da görmezdik böyle problemleri.

Burada uçuyo, kaçıyo, hiçbir sorunu yok demekle olmuyor bu iş.

• darkdiva D kullanıcısına yanıt
    Bi kac eksigi vardi 9.3.2 ile sorunsuz hale geldi. Toparladi derken rezalet haldeydi de anca adam oldu gibi bi anlam cikariyorsaniz ios in o surumlerini kullanmadiniz demektir.

Onceki surumlerde bi kac bug vardi onlar giderildi. Suan bana herhangi bi ios 9 surumunude verseler gonul rahatligiyla kullanirim. Abartilacak birsey degil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple kullanıcısıyım yıllardır. Ne test ettim ne de buna gerek duydum

• note 6 değil note 7 çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: TypeR_Mbt

quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

Androidciler ikide bir ölçüm yapıp ohh iyi ya iphone kadar puan aldık ehehehee diyip tatmin oluyorlar o yüzden :)))

Tabi canım günlük kullanımda performans farkı olmayan iPhone 6 ile 6S'in arasındaki 50 binlik Antutu farkı normal zaten.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: TypeR_Mbt

quote:

Orijinalden alinti: mentalform

Androidciler ikide bir ölçüm yapip ohh iyi ya iphone kadar puan aldik ehehehee diyip tatmin oluyorlar o yüzden :)))

Tabi canim günlük kullanimda performans farki olmayan iPhone 6 ile 6S'in arasindaki 50 binlik Antutu farki normal zaten.

Whatsaap ta 2 telefon arasında performans farkı ararsan öyle olur normaldir...

• iphone 9 puan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haber ve yorum bence klasik taraflı bir haber
    konu başlığında olduğu gibi .. ilk 6 içinde ençok test edilen.. diğer deyişle performans değerinden sürekli şüphe duyulan telefon demekki samsung tlf ları oluyor. burdaki rakam veya sayılar performans değeri değil... performansı sürekli şüphe ile yaklaşılan telefonlar oluyor
    performans olarak bakılacak olursa... xioami nin veya diğer snapdragon 820 li tlf ları en üst performans değerlerine sahip. LG G4-5 olmadığı gibi ama bu listede yer almayışı onların kötü performansı olduğunu değil kullanıcılarının cihazın kalite ve performansından şüphe duymadıkları ve yeterliliği için bir test yazılımına ihtiyaç duymamaları...
    iphone konusu ise.. parasal olarak iphone alabilirim ama satın alma veya kullanılmasına karşıyım. çünki kontrol edemediğim bir sistemi kullanmayı sevmiyorum. buda benim bakış açım
    tekrar ana konuya dönecek olursak bu liste en performanslı telefon listesi değil.. performansından sürekli şüphe duyulan marka ve model listesi olarak başlık değiştirilmeli

• Listede niye Türkiye yok :( malezya bile var Türkiye yok.
  • redmi note 3 alarak ne kadar doğru yaptığımı tekrar anladım
  • note5 bende almak istiyorum fiyatı iyice düşsün
  • Değerli ve yararlı.
  • note5 kral telefon
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.