Şimdi Ara

Antidepresan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve bi sorum olacak.

Ben 3 aydır aknetrend kullanıyorum yüzümdeki sivilceler için normal oldugunu düşünmüyorum sivilcelerin çünkü akciğer'de yağlanma var büyük ihtimal neyse bunyem zayıf oldugu için ilaç zaten sinirli olan beni resmen sinir hastası yaptı psikolojimi çok etkiledi önceden herşeyden keyif alan biriyken çok düşünüyorum çok takıyorum ve hiç kimse hiçbir şey bana keyif vermiyor ve bazen durup "zaman ne çabuk geçti" diye bile ağladığım oluyor .. bi bakıyorum gülüyorum bi bakıyorum ağlıyorum .. Ben antidepresan siniri falan hafifletir yani sorunlarla başa çıkmamı sağlar diye duydum ama ikisini birarada kullanmak sıkıntı olur mu bi fikri olan varsa bilgilendirebilir mi

• antidepresan o yaşta kullanılmamalı çünkü 21 yaşına kadar beyin gelişimi oluyor
    sakın kullanma
  • omgomg kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim peki ben bu halden bu psikolojiden kurtulmak için başka bi ilaç kullanamaz mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRebel1903

teşekkür ederim peki ben bu halden bu psikolojiden kurtulmak için başka bi ilaç kullanamaz mıyım

hiç ilaç kullanmaman lazım beyinin kimyasallardan etkilenmemesi için
    faydadan çok zararı olur bu haline şükret ya ne güzel gençsin kafaya takma alt tarafı sivilce geçer zamanla
    beslenmene dikkat et
  • omgomg kullanıcısına yanıt
    sıkıntı sivilce değil ki

çok sinirli bi insandım bu sivilce ilacı psikolojik olarak daha da sinirli yaptı beni
  • o zaman öfke kontrolü ile yazıları oku google
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.