Şimdi Ara

Anti Far Gece Sürücü Gözlüğü (Taşıma Kılıfı + Temizleme Bezi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

Orijinalden alıntı: abdülcanbaz

quote:

mantık otomatik kararan dikiz aynası mantığı ile aynı diye düşünüyorum...
    sonuçta bu sarılar güneş gözlüğü gibi ultraviyole bişeyleri engelleme kaygısı taşımıyor sadece ışık yoğunluğunu rengi ile kesiyor... göz riski olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum...

Bir gözlüğün sağlıksız olup olmaması salt ultraviyole ya da benzeri ışınları filtrelemesiyle kıyas edilmez.

Pek anlamadığım için bana göre ultraviyole ile ilgisi var dedim siz nelerle alakası olduğunu paylaşabilir misiniz?
    boşuna bu tip ürünlere bakmayalım...

ayrıca 60 lira lanın bundan farklı olduğu ne malum?
    bi standardı ayırt edebileceğimiz sertifikaları filan mevcut mu buna da ayrıca dikkat edelim

araba farı ultraviyole ışıkmı saçıyor allah aşkına ultraviyole korumasını niye arıyosunuz bu gözlükte. dandikse gözü kandırır göz bebeği ortam karanlık diye büyür ışıkta göz dibini yakar.bu kadar basit. dandik gözlüğün kullanım zararı bundan ibarettir..

• 10 LİRAYA far ışığı kesen gözlük bedava- hemen sipariş verdim haber verene teşekkürler
  • orjinal zenon taktırsalar yine razıyım. şu fakirlere beyaz ışığın xenon olmadığını biri anlatabilir mi? 20-30 TL'ye alıp takıyorlar, kimse hava attıklarını sanıyor? herkes analarına bacılarına sövüyor halbuki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTANEFE

10 LİRAYA far ışığı kesen gözlük bedava- hemen sipariş verdim haber verene teşekkürler

hayırlı olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpgg

quote:

quote:

quote:

sonuçta bu sarılar güneş gözlüğü gibi ultraviyole bişeyleri engelleme kaygısı taşımıyor sadece ışık yoğunluğunu rengi ile kesiyor... göz riski olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum...

Bir gözlüğün sağlıksız olup olmaması salt ultraviyole ya da benzeri ışınları filtrelemesiyle kıyas edilmez.

Pek anlamadığım için bana göre ultraviyole ile ilgisi var dedim siz nelerle alakası olduğunu paylaşabilir misiniz?

bi standardı ayırt edebileceğimiz sertifikaları filan mevcut mu buna da ayrıca dikkat edelim

araba farı ultraviyole ışıkmı saçıyor allah aşkına ultraviyole korumasını niye arıyosunuz bu gözlükte. dandikse gözü kandırır göz bebeği ortam karanlık diye büyür ışıkta göz dibini yakar.bu kadar basit. dandik gözlüğün kullanım zararı bundan ibarettir..

Bu nedenle bu ürünlerden uzak durmamız lazım. Doğru mu anlamışım?
    Bugün gözlükçülere gittim. Şimdi 2 olay var.
    1)Boyama cam; çoğu gözlükçü önermedi
    2)Gerçek ışığı kıran cam bir tane cam 194 TL . İki tane gerekiyo doğal olarak, bir de çerçeve ki 90 dan başlıyo. Dolayısı ile araştırmaya devam. ben bir de gözcülere sorayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

quote:

Orijinalden alıntı: Alpgg

quote:

quote:

quote:

Bu nedenle bu ürünlerden uzak durmamız lazım. Doğru mu anlamışım?
    Bugün gözlükçülere gittim. Şimdi 2 olay var.
    1)Boyama cam; çoğu gözlükçü önermedi
    2)Gerçek ışığı kıran cam bir tane cam 194 TL . İki tane gerekiyo doğal olarak, bir de çerçeve ki 90 dan başlıyo. Dolayısı ile araştırmaya devam. ben bir de gözcülere sorayım.

dediğiniz doğru.benim gözler açık renkli olduğu için ben paraya kıyıp rayban almıştım güneş gözlüğü olarakta.dandik gözlük sadece gözü kandırıp zarar verir. onları kullanmaktansa kullanmamak daha iyi bence..

• bana pek güvenilir gelmedi
  • quote:

10 LİRAYA far ışığı kesen gözlük bedava- hemen sipariş verdim haber verene teşekkürler

Geldimi ürününüz. Nasıl kullanabildinizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Geldimi ürününüz. Nasıl kullanabildinizmi?

toplamda 10 tane civarnda aldim harika far etrafindski huzmeleri vs kaldirikyor.
    yalniz normal gozlugun ustune takilmiyor onu dusunmeyin
  • daha önce hem bu üründen hemde yine nternette 100tl ye satılan diğer gözlükten alıp denemiş birisi olarak söyleyeceğim pek işe yaramadıkları bu nedenlede her ikisinide iade etmiştim. malup yukarıda de değinmiş arkadaşar acayip farlar ve açık sis farları açık dolaşan kendini bilmezler yüzünden akşamları doğru dürüst araç kullanamıyoruz. işe yarar ümidiyle alsamda en azından benim için bir faydası olmadı. daha işe yarar ürünler aramaya devam ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.