Şimdi Ara

Antalya ve çevresinde gezilicek ilginç güzel mekanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar ramazandan sonra kız arkadaşımla bir tatile gitmeyi planlıyoruz.ve açıkcası ilginç güzel görünce büyülenebiliceğimiz yerler yada mekan adalarınızı söyler misiniz rica etsem?

Aklımda kaşda güzel bir tatil var ama genede sabit kalmak istemiyorum farklı olsun istiyorum şimdiden teşekkürler

• İnternette biraz baktıkdan sonra kelebek vadisini gördüm ve çok hoşuma gitti hala cevaplarınız bekliyorum
  • hocam antalya lara tarafı güzeldir ayrıca antalyada kaleiçini gezin derim yolunuz düşerse alanya yapın
  • antalyada yaşıyoruz zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lupusov07

antalyada yaşıyoruz zaten :)

bizim sana sormamız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı bende bilmiyorum gezilcek yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: lupusov07

Sıkıntı bende bilmiyorum gezilcek yer

antalyaya çok gittim sahiden gezilecek yer yok varsa yoksa deniz, düden şelalesini beğenmiştim ,manavgat ı tavsiye ettiler hiç güzel değildi hele side ,kemer gezmeye değmez.sadece deniz güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaş, Olimpos, Dalyan tarafı olabilir. Antalya kadar bunaltıcı sıcak değil oralar. uçak biletinizi almadıysanız şuanwww.nhtonline.com diye bi sitede kampanya var. 54tl.
  • Ka?, Olimpos, Dalyan tarafy olabilir. Antalya kadar bunaltycy sycak de?il oralar. uçak biletinizi almadyysanyz ?uanwww.nhtonline.com diye bi sitede kampanya var. 54tl.
  • hocam antalyada kalcaksan kurşunlu şelalesini önerebilirim.merkeze 20 km
  • tercihettigimnick T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim önerileriniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupusov07 -- 28 Haziran 2014; 15:13:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.